Metropolis

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • daumis1992
    Nothing...
    • 2009 07 07
    • 20

    #16
    Kai praita karta ji rode per tv3 man nepavyko visko pamatyti,tai sia sekmadienio nakti tikrai nemiegosiu

    Comment

    • Aivaras
      ką tu?

      • 2008 09 10
      • 358

      #17
      Man tai nieko gero...

      Comment

      • sandrapromised
        Narys

        • 2008 04 06
        • 80

        #18
        dar nebuvo,kad mane taip piesimas nervintu gerai,kad skaniai valgiau ziuredama,nes sudepresavus buciau...neziurekit sito filmo,zmones nereikia nei minties tvirtesnes ,nei vaizdo
        Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

        Comment

        • ShoCho
          That awful sound.

          • 2009 08 09
          • 149

          #19
          Autorius sandrapromised
          dar nebuvo,kad mane taip piesimas nervintu gerai,kad skaniai valgiau ziuredama,nes sudepresavus buciau...neziurekit sito filmo,zmones nereikia nei minties tvirtesnes ,nei vaizdo
          O as nusipirkau bilietus 19:00

          -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

          Comment

          • Yumenator
            Motherbleeping Killjoy



            • 2009 07 27
            • 552

            #20
            Man labai patiko , ir pagrindinė veikėja - Tima~ Tik aš biški nesupratau kur ten drama. Neivienos ašaros neišspaupė. Bet man patiko ^^
            Tik galėtų normalias nosis piešti ^^
            http://yumihoriku.deviantart.com/

            BLACKOUT
            http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
            be sure to visit our page~

            Comment

            • Evil Mastermind
              Just Evil

              • 2009 02 24
              • 154

              #21
              Va, ką tik iš seanso. Įspūdžiai - super, labai mielas mano širdžiai filmas, net dūšia atsigavo, taip sakant Visų pirma, puikus stilius, toks labai retrovas, piesimas bei animacija irgi labai geri, sukuria tinkamą atmosferą - miestas milžiniškas, stilingas, pompastiškas, o veikėjai - juokingi ir mieli, nes piešti tokiu stilium, kaip iš 20 amžiaus pradžios komiksų ir amerikietiškų filmukų Garso takelis irgi to laikmečio stiliaus, labai tinka. Bet kad nei dramos, nei cyberpunk jame nėra, tai faktas, čia gi grynas steampunk, tiksliau, ši jo kryptis. Vienu žodžiu, labai visiems rekomenduoju, jei norit pasigrožėt nuostabia animacija, pasijuokt ir gerai pailsėt. 8/10
              Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

              Comment

              Working...