Murder Princess

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Murder Princess

    @anidb | @animenfo | @ANN

    Žanras: nuotykiai. fantazija
    Formatas: OVA (6ep), 23 min.
    Transliacija: nuo 28.03.2007 iki 29.08.2007
    Režisierius:Tomoyuki Kurokawa
    Studija: BeeTrain
    Violetinis frankenšteinas, kaukolė ir čipolinas


    Forlando karalystė. Nedidelė ir taiki. Žmonės gyveno gerai ir ramiai kol mokslininkas-čipolinas su dviem mergaitėm-robotėm sugalvojo surengti maištą. Beveik pavyko, bet princesė Alita išsigelbėjo. Miške mergaitė užsirovė ant pabaisos ir bebėgdama nuo jos įpuolė tiesiai į Falis glėbį (garsi "galvų" medžiotoja). Taip gražiai apsikabinusios jos ir krito nuo didelio didelio skardžio kai staiga......sielos susikeitė. Ar kūnai susikeitė.....nu ne esmė. Alita labai nenuliūdo. Mat ji didelė patriotė o šiuo sunkiu metu karalystei kaip tik ir reikia tokios stiprios princesės kaip Falis. O ir kaukolė su frankenšteinu ne botanikai. Falis kaip ir pasispardė, bet biznis atrodė visai pelningas.
    Taigi turime dar viena nerimtą fantasy. Jau vien personažai kokie... Mokslininkas - čipolinas. Oho, pasirodo japonai ne tik čeburašką žino. Nors gal čia tik sutapimas. Violetinis frankenšteinas su ausinėmis. Melomanas matyt. Kaukolė su kaukolės kostiumu. Sviestas sviestuotas blyn. Dvi mažytės ir kawainos robotės.

    Kita vertus anime gan žiaurokas. Yra kraujo ir žudymo. Taip gavosi nei šis nei tas. Smegenys kaip ir norėtu išsijungt, bet negali.
    Visa tai kas vyksta ekrane kitaip nei "narkomano sapnu" pavadint negalima. Suprantu, kad fantasy, bet kažkokia logika tai turi būt. Pasirodo už mokėjimą mojuot katana atsako tik siela. Dėl akių Falis pasiskundė "nepripratau dar prie naujo kūno" nors kažkaip nesimatė. Alita atrodo lyg nuo gimimo buvo tarnaite. Ir kam taip drastiškai keisti profesija neaišku. Ir pasivadino Milano į kuria visai nepanaši. Aišku visi čia akli ir to nepastebi. Yra ir firminė BeeTrain graži bobiška meilė. Na čia jau manęs nenustebinsi. Ir mane jau žiauriai užkniso blogiečiai norintys sunaikinti pasaulį.

    Pliusai....jų yra! Piešimas visai gražus. Action scenos gal kiek statiškos, bet šia liga serga kas antras anime. Kawaina princesė gavosi. Net labai. Ypač kai berserk mode ON. Puiki muzika. Op išvis vertas 10 balų su pliusu.

    Įvertimas:
    6 balai. Už tai kad trumpas, bet galėtu būti dar trumpesnis.

    Reziumė:
    Vartoti griežtai pagal instrukciją:
    1. Išjungti smegenis
    2. Įsitikinti ar smegenys tikrai išsijungė.
    3. Pažiūrėti
    4. Parsisiųsti OP dainą
    5. Smegeninis įjungti tik ryt ryte....dėl visa ko.
    O galima nesiparint ir for fun žiūrėti Bastard o norint kažko rimtesnio - Berserk ar bent jau Claymore.
    32
    5
    31.25%
    10
    4
    34.38%
    11
    3
    28.13%
    9
    2
    6.25%
    2
    1
    0%
    0
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1318

    #2
    Man labai patiko, tik norėjosi daugiau serijų ir veiksmo

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

    Comment

    • niekšas
      forumo idiotas

      • 2006 08 23
      • 544

      #3
      Man visai patiko šitas anime. Šiaip jis gana standartinis, kai kuriais aspektais patiko, kai kuriais ne. Patiko animacija, kai kurie veikėjai ir siužetas. Kovų scenos irgi visai nieko. Bet kartais anime pasirodydavo net per daug standartinis ir paprastas. Dar didelis minusas buvo mažas serijų kiekis, del to viskas buvo 'varoma' labai greitai. Man asmeniškai per greitai. Bet pati istorija man patiko, netgi į dūšią biškį įlindo, ir pačioj pabaigoj kažkaip dar nenorėjau, kad anime baigtusi. Taip kad duodu 8/10
      Anime turi trūkumų, bet man jie akių per daug nebadė

      Dar beto mano labai mėgstamas žanras - fantazy

      P.s Killerbee, ačių už wallpaperius. Ieškojau, bet taip ir neradau padorių, didesnės rezoliucijos wallpaperiu iš šito anime
      Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2007-10-06, 15:57.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #4
        Autorius niekshas
        P.s Killerbee, ačių už wallpaperius. Ieškojau, bet taip ir neradau padorių, didesnės rezoliucijos wallpaperiu iš šito anime
        Su shotais pastoviai problemos budavo kol nepradejau daryt pats.

        Comment

        • tamagochi
          Suši valgytojas

          • 2005 10 19
          • 138

          #5
          paziurejau keleta seriju - first class brainless fun Kill Bill'o gerbejams verta pracheckinti.


          UPDATE: this show KICKS ASS
          Paskutinis pakeitimas nuo tamagochi; 2007-11-16, 19:25.

          Comment

          • dattebayo
            random fangirl syndrome

            • 2007 11 18
            • 207

            #6
            ketvertuka ypyliau ^-^ siaip toks nieko, bet veiksmo pritruko, bet vertinu teigiamai, labai teigiamai.

            Comment

            • tamsa
              Kiriya

              • 2007 08 13
              • 192

              #7
              Katik perziurejau. Taip sudomino kad be sustojimo visas serijas perziurejau. Neziurint i klaidas ir tai kad trumpas duodu 10 balu. Nuo siol sis anime mano geriausiuju sarase (neziurint i klaidas ir t.t.)
              sigpic

              Comment

              • Dream Eater
                Let's start a Riot!

                • 2008 01 22
                • 85

                #8
                Man labai patiko. Piešimas pasirodė gražus. Istorija kai kur turėjo trūkumų, bet jeigu apie tai per daug negalvosi, tai gali ir nekreipti dėmesio. Labiausiai man patikęs dalykas buwo opening'o daina. Tiesą sakant šį anime nusprendžiau žiūrėti būtent dėl jos
                Back-on - Hikari Sasuhou
                Gaila, kad serijų tik 6

                Out of my mind... Back in five minutes
                http://dream-eater.mybrute.com

                Comment

                • amidau
                  ☣☠☣







                  • 2007 04 25
                  • 1384

                  #9
                  geriausias dalykas šiame anime tai jo OP, piešimas neblogas, veikėjai visai įdomus ypač patikom tie du princesės/žudikės draugeliai, ir tos robotės.
                  Vienu žodžiu žiūrėti tikrai galima 4/5

                  Comment

                  • arnoldass

                    #10
                    Visai neblogas anime,minusas mazas seriju kiekis,ir siaip man atrodo jis pilnai itraukia.Ka jau cia sakyti apie ziaurias kovu scenas ,nu netokios jau ziaurios bent jau man taip atrodo.

                    Comment

                    • svajone
                      Tiesiog žmogus

                      • 2008 09 21
                      • 176

                      #11
                      Pusėtinas toks, bet vertinu jį 4 iš 5. Laisvalaikį užmušt padėjo xD
                      Piešimas labai mielas mano akiai, kovos scenos geros, kraujas taškosi gana tikroviškai (na kiek įmanoma ištaškyti robotus...) bet siužetas silpnas, dauguma veikėjų pusėtini (turbūt todėl, kad ne iki galo atskleisti), bet buvo ir tikrai puikių, įsimintinų. OP dar nieko, bet vos tik prasidėdavo END, aš išjungdavau. Šeip bendrai paėmus muzika nebloga.

                      Comment

                      • Red_Elf
                        pandų karai :D


                        • 2009 05 07
                        • 1112

                        #12
                        net labai neblogas aišku nieko išskirtinio (na gal tik mokslininkas čipolinas) šiaip, mano akiai be Alitos (jau po apsikeitimo) ir princo normalių personažų nelabai ir buvo, bet viskas gražu, spalvinga, o op daina tiesiog veža

                        Comment

                        • Nakanamori
                          Narys

                          • 2008 07 05
                          • 70

                          #13
                          Parsisiunčiau dėl jėgiško op,patiko kaip visus nugalabydavo,bet visa kita nepatiko.tos Alinos {ar kaip ten] dirbtinis verkimas.piešimas kažkoks keistas ,primine tuos multikus apie viduramžius kur per ltv rodydavo.neitraukė.po tryju ep pažiūrėjimo ištryniau -.-

                          Comment

                          • kawaii
                            Narys
                            • 2009 09 02
                            • 59

                            #14
                            Man patiko kovos scenos, pagrindinės veikėjos įžūlumas. Šiaip naiviai tikėjausi ko nors daugiau iš šio anime. Tik spėjai žmogus veikėjų vardus įsimint žiūėrk jau pagrindinė guli sužalota, atsigauna, blogiukus sudoroja ir anime baigiasi. Ne to kažkas ...

                            Comment

                            Working...