Hajime no Ippo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    #16
    Na ką pažiūrėjau ir aš pažiūrėjau šį žvėrį
    Taigi, pirmasis sezonas susižiūrėjo labai gerai, specialai taip pat sulindo puikiai, antrasis sezonas kažkaip pradžioje sunkiai lindo, bet paskui viskas pasikeitė į gerąją pusę, ypač sužavėjo Takamuros ruošimasis kovai su Hawk'u, taip pat labai suintrigavo paskutinis ep'as, trečiajame sezone nusimato nemažai naujovių, oj laukiu nesulaukiu...
    Vienas iš labiausiai patikusių šio anime aspektų tai jų puikiai perteikiamos treniruotės na ir žinoma kas be ko tai tie bairiai kurie lydi kiekvieną šio anime epizodą.
    Nepatikusių dalykų kaip ir nebuvo, na gal tik tie keli epai kur pakartodavo kas vyko iki jų, gerai kada jų buvo tik du.
    Duodu 9/10

    Kas dar nematė primygtinai rekomenduoju pažiūrėti "Baki the Grappler", tai tarsi kita Ippo versija, tik daug rimtesnė ir ne apie boksą, kitus kovos menus.
    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-07-29, 14:26.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #17
      Patvarkiau aprašymą ir papildžiau antru sezonu. Skanaus.

      Comment

      • mariux9998
        Labas.

        • 2008 06 20
        • 434

        #18
        Hajime no Ippo pirmas sezonas:

        Spoileris:
        Pirmas sezonas buvo awesome. Dar ir dabar atsimenu paskutinės kovos fragmentus. Žodžiu, vien tik paskutinė kova buvo verta tų 76 serijų. Nors, iš tikrųjų, visos kovos buvo epinės.
        Nepamirškim ir veikėjų. Išradingasis Aoki, su savo varlių smūgiais, greitasis Kimura, nepailstantis ir iš koto savo bajeriais verčiantis Takamura, na, ir žinoma, Ippas.
        Muzika anime - puiki. Soundtrackas priderintas prie anime matomų vaizdų.
        Piešimas, kaip 2000-2002 metų anime taip pat nuostabus.
        Jeigu esi bernas - imk be jokių abejonių - nenusivilsi!
        P.S. Romantikos man, pavyzdžiui, užteko.
        10/10 arba 5/5 net negalvojus.


        Hajime no Ippo OVA: Kimura vs. Mashiba:

        Spoileris:
        Gera OVA. Labai dramatiška kova, iki pat pabaigos prikaustanti prie ekrano. Taip pat puikiai pateiktos visos treniruotės prieš kovą. Piešimas belekaip papimpintas, palyginus su pirmu sezonu.
        9/10.


        Hajime no Ippo TV Special: Champion Road:

        Spoileris:
        Va čia tai kažkas ypatingo. Nors, atrodo, bus paprasta Ippo kova, bet šis kažkuo nustebint sugebėjo. Tokios intensyvios kovos dar nemačiau... Komedija labai jau vyravo visame special'e, kas man labai patiko
        5/5 arba 10/10, pagal mane daug geresnis už OVĄ


        Hajime no Ippo: New Challenger:

        Spoileris:
        Jėėė, šitas sezonas buvo tiesiog ossumiškas, noriu dar! Ir kokios svarbios kovos jame buvo! Jeigu patiko pirmas sezonas, šitas taip pat labai patiks. Dviem prisėdimais peržiūrėjau
        Labai suintrigavo paskutinė serija, todėl laukiu nesulaukiu trečio sezono! Ai, jo, piešimas the coolest xD
        5/5 arba 10/10.


        Šiaip nieko nespoilinu, spoileriuose mano nuomonė, į spoilerius sudėjau tam, kad tvarkingiau ir patogiau būtų.
        Paskutinis pakeitimas nuo mariux9998; 2009-10-27, 12:54.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #19
          Pažiūrėjau Rising, jau pamečiau skaičių kuris čia sezonas. Bežiūrint įsitikinau, kad Ippo, kaip pagrindinis sportinio anime veikėjas, yra ko gero prasčiausias iš visų. Nykus iki negalėjimo. Ir kovos pas jį tokios pat - per negalėjimą. Ir tas fatality smūgis kažkaip jau nusibodo. Serialą gelbėja humoras ir kiti personažai. Va taip va...

          Comment

          • okinawa
            Narys
            • 2011 08 22
            • 50

            #20
            Dėdukas kilerbee ir vel savo cia. Man rodos jam laikas i pensija. Cia 3 sezonas, ir mano manymu gerai pavaizduotas pagrindinis veikejas, ne koks chuliganas, ar koks ten koks mafijozas. O eilinis mokyklos vaikas, kuri pastoviai erzindavo. Pats matei. Nenorek kad jis cia per keleta metu pasikeistu i mafuka ar vaidintu kai koks kimura. Kaip kazkas ir sake, kad realiame gyvenime ir uz ringos ribu, jis labai skiriasi. Ir mano nuomone cia jo toks vaizdinys kuri apibudina jo charakteri ir visa bendra vaizda. Net neidomu butu, jeigu jis cia butu panasus i eilini koki gatves bandita.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #21
              Autorius okinawa
              Dėdukas kilerbee ir vel savo cia. Man rodos jam laikas i pensija. Cia 3 sezonas, ir mano manymu gerai pavaizduotas pagrindinis veikejas, ne koks chuliganas, ar koks ten koks mafijozas. O eilinis mokyklos vaikas, kuri pastoviai erzindavo. Pats matei. Nenorek kad jis cia per keleta metu pasikeistu i mafuka ar vaidintu kai koks kimura. Kaip kazkas ir sake, kad realiame gyvenime ir uz ringos ribu, jis labai skiriasi. Ir mano nuomone cia jo toks vaizdinys kuri apibudina jo charakteri ir visa bendra vaizda. Net neidomu butu, jeigu jis cia butu panasus i eilini koki gatves bandita.
              Nėra jo už ringo ribų, tiesiog nėra.... Net jei žiūrėsime vien tik į ringo reikalas šis vaikinas, būkim biedni bet teisingi, nėra pats įdomiausias. Nu vienam sezonui ar dviems dar tarkim, bet po visų tų serialų ir ovų Ippo man jau atsibodo.... Net balsas erzinti pradėjo.

              P.S. Kas dėl pensijos.....aš ne vieną čia pergyvenau ir dar ne vieną pergyvensiu.....

              Comment

              Working...