Zero no Tsukaima

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ciombiukas
    Forumo maniakas




    • 2009 09 18
    • 463

    #31
    Tikrai neblogas, lengvas anime ir Louise ultra kawaii . Antras sezonas man asmeniskai labiau patiko kazkoks idomesnis, o paskutine kova tikrai gera buvo ir paskutine serija tikrai labai sujaudino, bet trecias sezonas buvo geriausias, pagal pabaiga turetu iseti ketvirtas.
    Paskutinis pakeitimas nuo ciombiukas; 2009-11-29, 13:07.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Augis24
      AZ rėmėjas




      • 2009 03 29
      • 767

      #32
      5/5 už abu sezonus patiko istorija, kuri tikrai priminė Harry Potter, kvaili juokeliai ir tos komiškos scenos (kurios vos ne hentai budavo), piešimas irgi visai nieko (kaip ir visur: 1 loli, 1 normal and a lot of super sized boobed girls ), muzika ir veiksmas, magija ir t.t., už tai ir daviau 5 balus. Kad ir koks lėkštas gali kai kuriems pasirodyti šis anime, man jis tikrai patiko.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #33
        Trečias sezonas nebuvo toks prastas kaip tikėjausi. Piešimas pagerėjo, didelių dramų ir kataklizmų nėra, papai yra tai atsipalaidavimui visai tinka. Berniukas baisus išverstaskūris - tai amžina meile prisiekinėja tai kitas grabinėja. Net nežinau, peikti jį už tai ar girti.

        Comment

        • SoyTueDuenas
          Naujokas
          • 2015 03 19
          • 26

          #34
          patiko istorija, kvaili juokeliai ir tos komiškos scenos , piešimas irgi visai nieko , sitas anime man tikrai patiko, nuo pradzios iki pabaigos, aisku galima prie daug ko prikipti, nera tobulas anime, bet ivertinu 5 balais forume.
          Paskutinis pakeitimas nuo SoyTueDuenas; 2015-07-27, 19:06.
          myanimelist
          mymangalist

          Comment

          • numeris14
            Narys
            • 2016 09 25
            • 50

            #35
            žiūrėti siūlyčiau nebent šių žanrų mėgėjams, nes kažko labai įspūdingo jame nerasit.
            myanimelist.net profile
            myanimelist.net anime list
            myanimelist.net manga list

            Comment

            Working...