Kakurenbo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Cukrina*
    Narys
    • 2008 07 24
    • 41

    #31
    OMg. Awesome Anime.. Tokie mistiniai dalykai TAAIP ytraukia y ziurejima.. +5

    Comment

    • civer
      Inspire to conspire


      • 2006 12 05
      • 92

      #32
      5

      idomi istorija ir kokybiskas cg kas anime gan reta
      What if all the world's inside of your head?
      Just creations of your own
      Your devils and your gods all the living and the dead
      And you're really all alone...

      Comment

      • Zipedlife
        Did You Know That:

        • 2008 12 09
        • 42

        #33
        Ka tik baigiau žiurėti. Nusivyliau, nes tikėjausi kažko baisaus. Filmo įžanga ir pati mintis patiko, bet toliau laaabai jau vaikiškai viskas. Galejo kaip truputuka baisiau pavaizduoti tuos demonus... Daugiau sąryšio su mirtimi ir su mistiniu po mirtiniu pasauliu, vo, ko reikėjo.
        Aš iš jo tikėjausi didelių baisumų, bet tam kas nori turiningai praleisti laika ir pasigrožėti vaizdo kokybe gali sau laisvai žiūrėti ir vertinti ji 10!

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #34
          Nelabai patiko, kažko nepasirodė labai ypatingas ar išsiskiriantis.. Tikėjaus kažko daugiau mystery, daugiau siaubo gal.. 3/5
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • amidau
            ☣☠☣







            • 2007 04 25
            • 1384

            #35
            Nežinau kodėl bet pamatęs viršelį tikėjausi kažko panašaus į Tekkon Kinkreet, bet stipriai nusivyliau. Tas 3D grafika atliktas veikėjų piešimas labiau priminė žaidimą. Aplinkos gal ir neblogai atrodo, bet ką ten tamsoj gerai įžiūrėsi. Istorija gal ir turi kažkokio cinkelio, tas mitologinis slėpynių perteikimas man tikrai prie širdies, bet viską sugadino tų demonų ir kitų veikėjų judesiai. Dėl siaubo tai išvis geriau patylėt, nes ne tik kad nebaisu, bet dar net nė lašo kraujo neparodė, nors taip kai kuriuos vaikigalius lamdė. Duodu 3,5/5.

            Comment

            • chibi_nemiga
              Rimtas forumo narys

              • 2008 08 01
              • 117

              #36
              Autorius Izzo
              Tikėjaus kažko daugiau mystery, daugiau siaubo gal.. 3/5
              Taaip, aš irgi. Patiko įžanga, aplinkos piešimas ir sountrack'as. Na siužetas irgi įtraukiantis. Beet kažko vistiek pritrūko...

              Comment

              • Original_Prankster
                Mr. Mojo Risin'

                • 2008 11 04
                • 200

                #37
                Pradžia patiko, tačiau nors ir buvo bandoma sukelt kažkokią įtampą, dėl juokingų demonų jos nebuvo. Atmosfera ir aplinka patiko. CG piešimas man asmeniškai apskritai nėra priimtinas, na išskyrus kelis gerus darbus. Gerai, kad trumpas, bo daugiau tikriausiai nebūčiau žiūrėjas.
                3/5
                Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
                There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

                Comment

                • animegirl
                  Narys
                  • 2007 10 19
                  • 39

                  #38
                  Labai geras anime.vienas is labiausiai patikusiu!!!5+

                  Comment

                  • karolisvis
                    I..Hate..All..off..you.

                    • 2008 05 25
                    • 229

                    #39
                    Gana neblogas anime, bet labai jau trumpas ir nepasakyciau kad horror =/
                    Run, live to fly, fly to live, do or die.
                    Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                    sigpic

                    Comment

                    • Yuki.
                      Naujokas
                      • 2009 02 07
                      • 16

                      #40
                      Na trumpas. Bet šiaip neblogas.

                      Comment

                      • Red_Elf
                        pandų karai :D


                        • 2009 05 07
                        • 1112

                        #41
                        sugaišau laiką žiūrėdama, tikrai vienas blogiausių anime kokių esu mačius mačiau tik du pliusus: tik 1 epas (būčiau daugiau neištvėrus) ir kažkiek geresnė pabaiga

                        p.s. siaubas kaip nekenčiu tos 3D grafikos

                        Comment

                        • Miglaja
                          Cute potato ~


                          • 2007 12 16
                          • 551

                          #42
                          Aš ir 3d nepernešu kažkaip....Pati aplinkos grafika graži ir detali, bet pats veikėjų piešimas man kažkaip ne prie širdies, priminė kažkokio kompiuterinio žaidimo įžanginį filmuką....
                          Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                          Comment

                          • Augis24
                            AZ rėmėjas




                            • 2009 03 29
                            • 767

                            #43
                            Man patiko piešimas, patiko tie monstrai ir pati muzika neišgasdino, šiurpuliukų irgi nesukėlė, bet sudomino ir truputį gailą, kad toks trumpas buvo... Ir, nors tikėjausi bet kokio šiurpuliuko...

                            Comment

                            • Yoru ni
                              Naujokas
                              • 2010 11 29
                              • 7

                              #44
                              Animacija iš pradžių kliuvo, bet paskui įsitraukiau ir viskas buvo ok. Tai va. Nežinau, kodėl kiti skundžiasi, kad trūko "siaubo"... Kraujai ir lakstančios galvos dar nereiškia, kad bus baisu ir atvirkščiai. Vien žo, atmosfera, bent jau man, buvo tikrai labai gera. Man itin patiko vadinamieji "demonai".. Pripažinkit, kad kiekvienas buvo skirtingas ir savotiškas. Kitas dalykas - gan lengvai nuspėta pabaiga nesudarė tokio efekto, kokį buvo galima pasiekti. Dar vienas dalykas, manau, kad pačią matytą istoriją galima interpretuoti įvairiai (ta prasme, ieškoti grybų po lapais), bet tikrosios prasmės gali atsiskleisti tik išmanant (nors kiek) japonų mitologiją. All in all - patiko, rekomenduoju.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Yoru ni; 2011-12-03, 11:10.

                              Comment

                              Working...