Afro Samurai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #16
    Autorius zombie
    tai cia gal amerikietiskai auditorijai labiau patraukt aki sitas skirtas, siaip man patiko visai 4/5
    Na keista būtų jei afroamerikietį garsintu japonas

    Comment

    • SataNa
      Mind Zone



      • 2008 02 15
      • 600

      #17
      Vien tik ta ideja kad chia Afro-samurajus yra *jėgova* Nu kur girdeta.. JUodasis samurajus jackas Krc reix parsisiust... LB osacijuojasi su ganja man tokie anime
      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-02-17, 09:37.
      Kartoškė

      Comment

      • SataNa
        Mind Zone



        • 2008 02 15
        • 600

        #18
        eina sau... Zhiaurus anime neklidau kad jis man patix 5/5
        Kartoškė

        Comment

        • ramzas
          Rimtas forumo narys
          • 2007 06 10
          • 114

          #19
          Autorius Sloth
          muzika/igarsinimas 5/5
          piesimas/grafika 5/5
          siuzetas 3/5
          idomumas 3/5

          OVERAL 3/5

          Isvada, grazus akiai ir ausiai, bet labai jau nerimtas man pasirode, jokios gilios minties nepastebejau.

          žodį "kūltinis" supranti ? :] čia ir nereik kažkokios minties aust, čia penkių serijų veiksmo tobulybė kūnui ir sielai be jokių filosofijų.
          sigpic

          Comment

          • Suiram
            Narys
            • 2007 11 24
            • 85

            #20
            Autorius ramzas
            žodį "kūltinis" supranti ? :] čia ir nereik kažkokios minties aust, čia penkių serijų veiksmo tobulybė kūnui ir sielai be jokių filosofijų.
            Vat to as animese kartais pasigendu kam kalbet daug apie nieka geriau visi
            pasikapokit ir kas isgyvena gali toliau bliaut apie savo suknista gyvenima

            p.s. nemanykit kad as pries tokius anime kurie vercia susimastyti apie gyvenima
            man tiesiog atsibodo anime kuriu pagrindinis aspektas yra kovos o kurejai
            pradeda kisti VISISKAI nereikalingus pokalbius

            Comment

            • SataNa
              Mind Zone



              • 2008 02 15
              • 600

              #21
              Autorius Suiram
              Vat to as animese kartais pasigendu kam kalbet daug apie nieka geriau visi
              pasikapokit ir kas isgyvena gali toliau bliaut apie savo suknista gyvenima

              p.s. nemanykit kad as pries tokius anime kurie vercia susimastyti apie gyvenima
              man tiesiog atsibodo anime kuriu pagrindinis aspektas yra kovos o kurejai
              pradeda kisti VISISKAI nereikalingus pokalbius
              o man tokiu anime kaip tik daugiau norisi kad kurtu. Ju tiesiog truksta Visa laika fightina ir t.t . Nu zhinoma yra ten kox dbz arba naruto, bet jie jau ne tai kad stebina kovomis ir visa kita, bet jau erzina del sawo bepointishkumo ir seriju skaichiaus, o wa tokie kaip afro samurai tai kaip tik zhavi ishskirtinumu
              Kartoškė

              Comment

              • Ledux
                PlixPlox

                • 2007 03 09
                • 135

                #22
                Pagaliau paziurejau sita anime ir ka galiu pasakyti not bad . Igarsinimas labai geras ,piesimas man ne prie sirdies , siuzetas labai trumpas ir paparastas .
                O pabaiga tai:
                Spoileris:
                tikrai labai gera .Kiek as supratau tai #1 liko gyvas. Kazkur buvo diskutuota kad mangoje kazkas isaiskeja jei gerai pamenu

                4/5
                sigpic

                http://ledux.myanimelist.net

                Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                Nebūk jautis 2009

                Comment

                • Aramil
                  Naujokas
                  • 2008 04 15
                  • 6

                  #23
                  tikrai nuostabus ir labai itraukiantis animas igarsinimas superinis Samuel L. Jacksono balsiukas nemaniau kad taip tiks piesimas grazus nenuobodus visiskai naujos grafikos elementai kovos gal siektiek Samurai Champloo primena bet pats stiliukas savitas ir ydomus tik siuzetas trumpokas pergreitai baigesi :P
                  You can become truly powerfull, indeed! Yet there is always another with greater power than your own.

                  ARAMIL

                  Comment

                  • tamagochi
                    Suši valgytojas

                    • 2005 10 19
                    • 138

                    #24
                    ziurejau per Anime Nights, tai visalaika ir masciau - nu kada gi pagaliau mirs tas Shreko asilas samurajaus veidu. Psichologinis backgroundas ir siuzetas visishkas nulis. Vizuali puse (kovos) gelbsti situacija, bet buna ir geresniu.

                    Speju, kad kurejai norejo akcentuoti rasiu lygybe. Taciau kazkas jiems labai nesigavo, nes as tai pasidariau isvada, jog negrams reikia darza kasti, o ne su katanomis lakstyti.

                    Comment

                    • demoniacman666
                      Forumo vilkas

                      • 2008 04 16
                      • 368

                      #25
                      4/5 bet tik uz piesima, kovas ir igarsinima (vien ko Samuel L. Jackson vertas). Siuzetas toks nuvalkiotas, kad jo galima sakyt ir nera. Istroskusiems kovu ir kraujo tikrai patiks (bent man patiko), taciau norintiems gilios istorijos, jos cia nerasit net su ziburiu.

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      • ramzas
                        Rimtas forumo narys
                        • 2007 06 10
                        • 114

                        #26
                        Autorius tamagochi
                        ziurejau per Anime Nights, tai visalaika ir masciau - nu kada gi pagaliau mirs tas Shreko asilas samurajaus veidu. Psichologinis backgroundas ir siuzetas visishkas nulis. Vizuali puse (kovos) gelbsti situacija, bet buna ir geresniu.

                        Speju, kad kurejai norejo akcentuoti rasiu lygybe. Taciau kazkas jiems labai nesigavo, nes as tai pasidariau isvada, jog negrams reikia darza kasti, o ne su katanomis lakstyti.
                        per tokias kaip tu lietuvoje rasitines problemos kyla, blemba :]
                        sigpic

                        Comment

                        • tamagochi
                          Suši valgytojas

                          • 2005 10 19
                          • 138

                          #27
                          Autorius ramzas
                          per tokias kaip tu lietuvoje rasitines problemos kyla, blemba :]
                          per "tokius" (žr. užrašą po avataru)

                          Ne dėl manęs LT problemos kyla. Pvz išpuolis prieš Berneen nepateisinamas ir gėdingas mano akimis.

                          Tačiau mane užknisa, kai yra užčiaupiamos burnos ką nors kritiško pasakyti apie kitaip atrodančius iš principo. Va toks veidmainiškas akių nusukimas į šalį ir sukelia didžiąją dalį rasistinių problemų vakarų visuomenėje.

                          Comment

                          • SolidSnake
                            SSDD

                            • 2005 12 21
                            • 172

                            #28
                            Afro Samurai, pilnas kraujo ir ziaurumo remix`as Samurai Jack`o 8}~~~
                            I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                            Comment

                            • ramzas
                              Rimtas forumo narys
                              • 2007 06 10
                              • 114

                              #29
                              nu jo del Bernyn tai nesmagu, bet jei Lietuvos bukapročiai nesupranta, kad jie patys yra idiotai, tai argi jiem suprast, kad į mūsus atvykęs užsienietis yra labai neblogai, o kai jis teigia, kad jam čia patinka ir nori gyvent UHUUU !! O kas čia ką užščiaupė ? Man nepatiko, kad tu taip ant juodukų sustūmei >[ pikti jie dabar ant taves
                              sigpic

                              Comment

                              • tamagochi
                                Suši valgytojas

                                • 2005 10 19
                                • 138

                                #30
                                Autorius ramzas
                                O kas čia ką užščiaupė ? Man nepatiko, kad tu taip ant juodukų sustūmei >[ pikti jie dabar ant taves
                                nu ne ant juoduku kaip rases as stumiau. Man tiesiog nepatiko kaip jie buvo pavaizduoti siame konkreciame kontekste... nu taip stereotipishkai, stereotipishkai, kad net koktu.

                                Comment

                                Working...