Code Geass: Lelouch of the Rebellion - R2 - 2007/08

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SoldaT
    Naujokas
    • 2008 04 23
    • 13

    #76
    Autorius SoldaT
    Biski primena sis anime Death Note bet negeresnis negu Death Note.
    Animacija/art 4/5
    Siuzetas 4/5
    Idomumas 5/5
    Muzika 5/5
    Siaip vertinciau anime 4/5 . Tikrai manau jisai nevertas 5/5 bet man visgi patiko labai Overall 5/5
    Tai ivertinau pirma seasona. O dabar ivertinsiu antra seasona nor dar nebaiges...bet...
    Absurdas antras seasonas . Antras seasona isvis toks jau meslas. Siuzetas jau toks "tupas". Animacija nieko ispudingo, OST irgi nieko gero. Pirmas seasonas labai patiko, bet antras tai....tragedija. 1/5

    Comment

    • tamsa
      Kiriya

      • 2007 08 13
      • 192

      #77
      Nu ir pabaiga. Seniai tokios nemačiau, o veiskmas vyko taip, kad sunku nusakyt.
      sigpic

      Comment

      • Izzo
        one vs all, DIE AZ!



        • 2007 02 25
        • 1530

        #78
        HAHAHAHAAAAAA, sakiau, kad taip baigsiss o šiaip visas sezonas suckino, pasitaikė vos keli geri epizodai, po to visiška nesąmonė su nelogiškais ir nerealiais įvykiais, po kurių nuvertinau Code Geass, bet paskutinė serija smogė, ir nepaliko manęs abejingo, buvo verta pakentėti tuos netgi ne kelis prastus epizodus, dėl tokios šokiruojančios, pabaigos.
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-10, 16:50.
        SCREW YOU, PEOPLE!

        Comment

        • IronSoldier
          o_O
          • 2007 12 27
          • 18

          #79
          Heh, super pabaiga
          Tikėjausi kažko panašaus, bet šitaip išgalvojo, unreal.
          Ta vieta, kaip Lelouchas važiavo per Japoniją su kaliniais, jau galima buvo nuspėt, kad pasirodys Zero, nes jau buvo panaši situacija, bet vistiek nustebino.

          Dėl ....
          Spoileris:
          Lelouch mirties, tai įdomiai sugalvojo - norit tikėkit, kad mirė, norit tikėkit, kad gyvas tam vežime. Gal ir kvaila, bet aš pasirinksiu visišką happy endą Tikėsiu, kad ten Lelouchas su C.C. tam vežime.
          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-10, 16:51.

          Anime list | Music list

          Comment

          • mariux9998
            Labas.

            • 2008 06 20
            • 434

            #80
            Tai ir as perziurejau paskutine serija, ir galiu pasakyti - WOW, tokio end'o nemaciau nuo Death Note laiku (cia dar net geresnis end'as, nes palieka klausima,
            Spoileris:
            ar Lelouch gyvas, ar ne, cia jau ziurovams spresti). O siaip tai as manau, kad Lelouch sedejo tam vezime, tai kaip manot, kad tada ta vezeja rode (ir dar su pridengtu veidu...). Manau, spejo igaut jis nemirtinguma is kazkur, net ir vargseli Suzaku apmove...
            Na, bet tai tik mano asmenine nuomone del pabaigos. Pabaiga ir visas anime - 10/10.
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-10, 16:52.

            Comment

            • Silvestras
              Rimtas forumo narys



              • 2008 04 18
              • 162

              #81
              Man pabaiga patiko.Aš net kažkaip neįsivaizduoju šio anime galo kitaip, kad overall visas kūrinys taptu pilnaverčiu.Šiaip man mintis su Masked Knight'u visai patiko,ale viso pasaulio akivaizdoje rodydamas savo galią ir viešpatavimą imperatorius buvo pažemintas,bet šios minties išpildymas per prastas man.Reikėjo sugalvot kažko sunkesnio ir efektyvesnio,o taip visi Knight'ai šaudė į jį,bet nekarto nepataikė..anyway tai negadina bendro vaizdo(man apskritai įdomu kuo tokį anime išvis galima sugadint būtų) ir paliko man įspūdį,kurį toli gražų ne kiekvienas anime palieka po peržiūrėjimo.Dar gerai,kad happy endingas buvo nes paskutiniu metu jau ir taip prisižiūrėjau tų tragedijų ir mirčių.Na ir į galą sakyčiau,kad CG-R2 dar vienas anime,priskiriamas "geriausiųjų" grupei!!
              Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-10, 16:52.

              Comment

              • VitaeVeritas
                Naujokas
                • 2008 01 19
                • 1

                #82
                Nuostabus anime! As net nezinau, ka dabar darysiu, kai jis baigesi.Kiekviena savaite laukdavau naujos serijos... Na labai tikiuosi, kad sukurs filma ar OVA.Placiau papasakos apie pasaulio gyvavima po Lelouch vi Britannia valdymo. Turetu buti idomu.

                Comment

                • biganimefan
                  Vienišė manijakė


                  • 2008 03 20
                  • 228

                  #83
                  pasakiškas galas! tegu kiekvienas sprendžia kaip nori, kiekvienam priimtinesnė kitokia pabaiga, todėl tegu galvoja, kaip nori ) man tikrai patiko visas anime nuo pirmo iki antro sezono pabaigos. ech... būtų neblogai jeigu panašių daugiau būtų.
                  Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-10, 16:52.

                  Comment

                  • DancingWind
                    AZ rėmėjas

                    • 2008 04 27
                    • 18

                    #84
                    Mano nuomone visas serialas super ir kai ji ash perziurnesiu taio perziurinesiu visa
                    galima bus su draugais masini perziurejima padaryti kurtia diena

                    Kas del endingo ...
                    Spoileris:
                    CC linksma tai neblogas nurodymas kad lulu gyvas jos kontraktas buvo kad ji nori mirti nes atsibodo vienatve taciau .. ji nemire ir yra laiminga (na gal per stipriai pasakyta ish keliu s scenos ). Anyway ash laukiu Ova'os/Movie
                    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-10, 16:53.

                    Comment

                    • Zack
                      Shogetten Lover :P

                      • 2008 10 12
                      • 111

                      #85
                      na ka galiu pasakyti...nuo pradzios iki pabaijgos anime buvo tikrai geras...kaip ir "Death Note" ant pabaijgos vistiek turejo nuproteti
                      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-10, 16:53.
                      sigpic

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2910

                        #86
                        Antras sezonas baigtas. Tik beveik pačioje pabaigoje supratau kas per velnias yra tas CG. Čia gi blyn Gundam parodija. Beveik brolis Gurren Lagann'ui. Nežinau ar to ir norėjo kūrėjai, bet taip jau gavosi. Šiame anime visko yra per daug:
                        Per daug siužeto. Sakoma, kad sviestu košės. Melas! Siaubingai daug siužeto. Užtektų visam Gundam Seed + Destiny. Dėl savo dinamiškumo galutinai prarado bet kokia logiką. Tie garsieji siužeto posūkiai pabaigoje kelia jau ne nuostabą o tik šypseną. Net ir vitaminai, kai jų per daug, kenkia sveikatai.
                        Per daug personažų. Jie čia negyvena. Tam tiesiog nėra laiko. Jie tik atlieka savo vaidmenis. Elgiasi nemotyvuotai ir nenuspėjamai. Lėlės ir tiek.
                        Per daug patoso. Pirmas sezonas, palyginus su antru, buvo tik gėlytės. Daug kalbų kovos lauke ir šeip, kurios prie nieko nepriveda.
                        Per daug gėjiški berniukai ir kekšiškos mergaitės.
                        Mechinė dalis patobulėjo, jo.... Galima įrašyti pliusą. Pabaiga keistoka. Iš vienos pusės istorija išsinarpliojo visi neblogai. Iš kitos pusės padaugino cukraus su paskutiniais kadrais.
                        Anime akims, bet ne širdžiai. Tokie daugiau 8 balų neverti.

                        Comment

                        • Mao
                          a.k.a. Lzq

                          • 2006 07 25
                          • 223

                          #87
                          Kas per idiotai ratino šitą anime 1? Ar jūs ant tiek anti-code geasseriai ar ką? Gėda, kad nepripažįstat toookio gėrio ;F

                          so, anyway, 10/10. Vienas iš trijų įdomiausių matytų anime (kaip bebūtų keista, du iš jų - mecha (that must mean, that I like mecha, I guess)). Anime vertas pirmos vietos anidb (apie r2 šneku). Visi veikėjai kažkuo unikalūs, istorija - flawless, piešimas... gražiausias matytas ;D. Tiesa, Suzaku kiek kniso, bet pabaigoj vis tiek patiko. Pabaiga visiškai netikėta. Rekomenduoju bet kam. Koks skirtumas, kad nekenčiat mecha, žiūrėkit tik
                          I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                          Comment

                          • TheCoolMaker
                            UVERworld

                            • 2008 02 10
                            • 142

                            #88
                            Baigiau antrą sezoną, ką galiu pasakyt, tai ši dalis man patiko labiau, tik negalėjau apsispręst ar 9 ar 10 balų vertas ir tada pažiūrėjau paskutinę seriją to užteko, įsirašo į mėgstamiausių gretas pilni 10 balų.. Nebuvo nė 5 minučių nuobodulio, kuris kituose anime užsitęsia serijomis R2 Ost mano manymu puikis, patinka man Orange range Bendrai sudėjus abu sezonus, bet kuris anime fanas turėtų pražiūrėt šį anime, nes jis to vertas ..

                            Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                            Comment

                            • Clown
                              Naujokas
                              • 2008 09 24
                              • 11

                              #89
                              Anime tikrai geras, išspaudė ašarą iš manęs pabaigoj...
                              Aš ir norėčiau OVA'os ar filmo, nes vienas dalykas man dar iki šiol neaiškus: koks tikrasis C.C. vardas? Berods pirmąjam sezone Lelouch jį buvo ištaręs, tačiau, kaip visada ale "aplinkiniai garsai" viską užgožė
                              Ar gyvas Lelouch ar ne, tai štai ką neseniai radau internete (linkas) :

                              Paskutinis pakeitimas nuo Clown; 2008-10-31, 18:10.
                              sigpic

                              Comment

                              • Egle
                                Naujokas
                                • 2007 08 27
                                • 24

                                #90
                                Perziurejau visa anime man asmeniskai labai patiko Gera grafika, nuostabios mechu kovos
                                Man paciai patiko pagridinio veikejo idejos ir ju igyvendinimo budas
                                siulau kiekvienam paziuret si anime kam patinka mechu kautynes ir fantastika

                                Comment

                                Working...