Code Geass: Lelouch of the Rebellion - R2 - 2007/08

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Silvestras
    Rimtas forumo narys



    • 2008 04 18
    • 162

    #61
    Ytsugo-tu visiškas asshole.Kaip tau šie du anime gali būti tokie prieštaringi,jei visų pirma jie panašūs savo struktūra.Ir išvis jeigu tu CG už mėšlą užskaitei,tai net nžn kokie pas tavę anime reikalavimai.Beje CG ne tik geras,bet ir daug kuo nenusileidžiantys tavo DN'ui,bet toki anime pavadint mėšlų,tai eina sau,net ir tokiu atsiranda...:dizzy:.

    Comment

    • GutS
      Naujokas
      • 2008 03 29
      • 7

      #62
      Na kiekvienam savo, bet ka as galiu pasakyt DN tikrai labai patiko, taciau CG bent man tikrai pranoko DN ir todel geriau kartais tiesiog patyleti ir palaikyti nuomone sau, o jei troksti kazka pasakyt protingesnio tai papasakok ko tau cia truko, nes tokie komentarai tai tik flood'inimas.

      Comment

      • setas
        Ežiukas duobkasys
        • 2008 03 29
        • 77

        #63
        geras toks ir tos mechos idomjios tokios baigiau ziuret 18s ir toks vaizdas kad visi ten kaip lapai krenta jai taip ir toliau neliks nej vieno gyvo charoD

        Comment

        • PackMan
          Naujokas
          • 2008 08 11
          • 1

          #64
          Tikrai neblogas anime man turbut labiausiai patiko itemtas siuzetas kuris buvo islaikytas beveik visa per visa anime O lyginti su Death Note negaleciau nes mano manymu vienintelis panasumas tai yra pagrindiniai veikejai ( abu labai protingi ir bando visada buti vienu laipteliu auksciau negu priesas ). Code Geass duodu 5/5 piesimas buvo labai saunus , graso takelis neblogas , o Story line nuostabus

          Comment

          • Ozis

            #65
            Nuostabi ideja, kuria sugadino labai vidutiniskas atlikimas.

            3+/5

            Comment

            • Verdict
              Draugiškas dėdė

              • 2007 11 05
              • 95

              #66
              Bravo.
              Turiu pakankamai patirties, kad numatyčiau daugumą įvarių anime siužeto vingių...Tačiau code geass yra vienas iš tų keletos, kurie yra tiesiog neprognozuojami. Žinoma, antrame sezone, kai dauguma kortų yra atverčiamos, net ir šiam anime būna sunkoka pateikti ką nors stulbinančio...Tačiau tikrai pakankamai tam, kad kiekvieną ankstų pirmadienio rytą, iš eclipsės parsisiuntęs naują subtitruotą seriją, išpūtęs užsimiegojusias akis, bandyčiau nepraleisti nė menkiausios smulkmenos.
              Bravo.

              Comment

              • AKUJI-SAN
                Anime narkomanas ;-)
                • 2008 02 16
                • 190

                #67
                Super,aš apšalęs

                Žiauriai patiko.Peržiūrėjau visą 1 sezoną per porą dienų.Dabar CODE GEASS dalinasi 3-iają vietą su Black Lagoon,Gundam Seed ir FMP-FMP TSR.
                Ir nė velnio CG nepanašus į DN,o Zero(Lelouch Vi Britania) Kirą palieka toli toli už savo nugaros.
                Dabar matęs 22 2-ojo sezono serijas ir nekantriai laukiu kas bus toliau.
                Tegu būna 3-ias sezonas
                ALL HAIL LELUOCH!!!

                Comment

                • Verdict
                  Draugiškas dėdė

                  • 2007 11 05
                  • 95

                  #68
                  Autorius AKUJI-SAN
                  Žiauriai patiko.Peržiūrėjau visą 1 sezoną per porą dienų.Dabar CODE GEASS dalinasi 3-iają vietą su Black Lagoon,Gundam Seed ir FMP-FMP TSR.
                  Ir nė velnio CG nepanašus į DN,o Zero(Lelouch Vi Britania) Kirą palieka toli toli už savo nugaros.
                  Dabar matęs 22 2-ojo sezono serijas ir nekantriai laukiu kas bus toliau.
                  Tegu būna 3-ias sezonas
                  ALL HAIL LELUOCH!!!
                  Manau pernelyg bandai "ginti" mėgstamą anime. Panašus į death note, ir dar kaip. Tik ne siužetu, o personažais bei istorijos rutuliojimusi.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #69
                    Autorius AKUJI-SAN
                    Ir nė velnio CG nepanašus į DN,o Zero(Lelouch Vi Britania) Kirą palieka toli toli už savo nugaros.
                    Zero iki Kiros kaip man iki Magadano. Didžiojo taktiko kovos vyksta pagal vieną scenarijų:
                    1. Dabar visiems vamzdiec. Klaupkitės visi prieš pasaulio valdovą!!!
                    2. Oi blyn, vėl ta balta mecha!!!
                    3. Nu gavosi ne visai taip kaip norėjau, bet aš dar visiems parodysiu...!!!!!

                    Comment

                    • Verdict
                      Draugiškas dėdė

                      • 2007 11 05
                      • 95

                      #70
                      Daug kas mano (ir aš pritariu), jog Zero < Kira tik dėl to, kad Suzaku < L. Jei Lelouch'as būtų gavęs kokį nors mastermind'ą kaip dažniausiai kelią pastojantį priešininką, būtų galėjęs pasitelkti į darbą dar daugiau savo proto. Na o štai, kadangi jam kelią visada pastoja besmegenis (Lelouch'o IQ atžvilgiu) Suzaku, nėra kur panaudoti dalies pilkosios smegenų medžiagos.

                      Comment

                      • AKUJI-SAN
                        Anime narkomanas ;-)
                        • 2008 02 16
                        • 190

                        #71
                        Priimu bet kokia kritiką

                        Autorius Verdict
                        Manau pernelyg bandai "ginti" mėgstamą anime. Panašus į death note, ir dar kaip. Tik ne siužetu, o personažais bei istorijos rutuliojimusi.
                        Na taip,va tokiu lygiu-na kuris čia blin yra tas blogiukas-Zero ar Kira,abu turi puikias smegenis,superpover-na ir visas panašumas.
                        Tikėkimės kitokių panašumų neisryškės-ant galo Zero kojų nepakratys,neišdurs jo Schneizel'is.

                        ALL HAIL LELOUCH!!!
                        Paskutinis pakeitimas nuo AKUJI-SAN; 2008-09-09, 17:37.

                        Comment

                        • GutS
                          Naujokas
                          • 2008 03 29
                          • 7

                          #72
                          Autorius Killerbee
                          Zero iki Kiros kaip man iki Magadano. Didžiojo taktiko kovos vyksta pagal vieną scenarijų:
                          1. Dabar visiems vamzdiec. Klaupkitės visi prieš pasaulio valdovą!!!
                          2. Oi blyn, vėl ta balta mecha!!!
                          3. Nu gavosi ne visai taip kaip norėjau, bet aš dar visiems parodysiu...!!!!!
                          Jei žiūrėjai (o kad taip sakai turbut ne) šio scenarijaus nebėra.

                          Gerai visi lygina Lulu su Light. Panašumai: abu labai protingi (tik Lulu labiau reikia strateginio mastymo), abu blogiukai (nors dėl Lulu galima abejoti), abu turi tam tikrų antgamtiškų galių.
                          Skirtumai: Lulu ne toks savanaudis kaip Light, Lulu dėl savo tikslo nežudys visų iš eilės (nors gal panašiai ir kalba), Lulu dėl jam brangių žmonių padarys bet ką, Lulu nelaiko savęs dievu, Lulu parodo, jog turi jausmus. Ir daug panašių. Iš išorės gal jie ir panašus bet jei žiūrėsi giliau tai skirtingi kaip diena ir naktis.
                          Ir dar Lulu yra įdomesnis veikėjas dėl savo jausmų išreiškimo, Light'ą tai kone kiaurai galima permatyt "Dėl savo tikslo padarysiu bet ką, mirtis tiem kurie nemasto taip kaip aš" ar kažkaip panašiai. Na gerai įlindau per giliai svarbiausia ką norėjau pasakyt tai Zero ir Kira yra panašus tik iš išorės kaip ir CG ir DN.

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            #73
                            Autorius GutS
                            Jei žiūrėjai (o kad taip sakai turbut ne) šio scenarijaus nebėra.
                            Čia apie pirma sezoną kalba eina. Antro sezono spoileriams yra atskira tema.

                            Comment

                            • GutS
                              Naujokas
                              • 2008 03 29
                              • 7

                              #74
                              Autorius Killerbee
                              Čia apie pirma sezoną kalba eina. Antro sezono spoileriams yra atskira tema.
                              Todėl nieko ir nesakau, tik kad tu nebeteisus

                              Comment

                              • Qadro
                                Dievo rykštė :/

                                • 2007 08 10
                                • 20

                                #75
                                Asmeniskai galvoju , kad CG grinai plot twist anime . Kad ir paemus to leluoch taktikas , tai jos nera detalizuojamos baisiai , todel kartais iseina tie planai , netgi per daug grandioziski , ir neimanomi . Nu trumpai tariant manau , kad Death note "protingesnis" , bet man ner skirtumo , nes abu labai gerai ziurisi , prikausto prie ekrano ir yra labai idomus.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...