Code Geass: Lelouch of the Rebellion - R2 - 2007/08

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Neutralxxx

    #16
    Vienas iš geriausių 06-09m. anime be jokių ginčų!!.
    (Vienas mėgstamiausių anime kuris tikrai moka užkabint žiūrovus.
    Nerealiai patiko,greičiau ateitų kovo mėnuo.)

    Comment

    • ast.
      AZ rėmėjas


      • 2007 11 16
      • 159

      #17
      .,.

      Na ką, pradedam.. ;DD
      Kalbant apie panašumą į Death Note, tai tiesą pasakius, aš viso to nė nepastebėjau, kažkaip nekreipiau dėmesio, turbūt pernelyg apie tai nemasčiau, nesigilinau ;DD
      Zero šalmas ir apranga.. apranga man pradžioje pasirodė kiek juokinga, bet vėliau ėmė visai patikti, o šalmas tai man panašus į Vidoką [tarp kitko geras filmas, truputuką ne į temą, bet.. mirkt.. chi ;DD]...
      Pirmojo sezono pabaiga.. na ją pamačius mane apėmė švelnaus pykčio bangelė, nes tikrai nesitikėjau. Pasibaigus 25-ąjai serijai mano reakcija buvo "damn damn damn... nu tu damn damn.... aina sau.. damn it.." ;DD
      Šiaip, pamačiusi pirmąją seriją, iš karto užsikabinau, labai sudomino, suintrigavo.. Man šitas anime kol kas yra pačiame mano sąrašo tope, labai labai patiko...

      Comment

      • Suiram
        Narys
        • 2007 11 24
        • 85

        #18
        Na paskaicius jusu atsiliepimus galiu sutikti tik su Killerbee
        Kazkaip neuzkabina jis manes kai zejau Death Note taj nekantriai laukdavau kitos serijos o cia... 15 seriju per prievarta ziuriu nes linkomanijai reikia sharint serija po serijos kaip nekabina taip nekabina. Is aprasymu galvojau kad pagrindinis herojus bus nerealiai protingas bet ne stiprus (Nu kaip Yagami Light is Death Note) o cia galeciau pasakyt kad nei jis tos mechos valdyt normalej moka nei jis toks protingas esme tame kad jis tik sachmatais gerai zaidzia bet tai dar nereiskia kad jis protingas tai reiskia kad jis ismano strategija. Trumpai tai galiu pasakyt kad pagr. vekejas toli grazu ne Yagamis net iki Mello ar Near jam toli

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #19
          esme ne pagrindinis veikejas o sokiravimo efektas ^^
          Spoileris:
          kad ir tas kur Euphie pradejo japonus zudyt,sedejau issiziojes
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #20
            Autorius Izzo
            esme ne pagrindinis veikejas o sokiravimo efektas ^^
            Spoileris:
            kad ir tas kur Euphie pradejo japonus zudyt,sedejau issiziojes
            Tave gal ir shokiravo o mane prajuokino. Tai ziauriai apsikvailint...... Nors ta serija gera buvo aisku.
            Autorius Suiram
            Na paskaicius jusu atsiliepimus galiu sutikti tik su Killerbee
            Dziugu kad as ne vienas su tokiu prastu skoniu.
            Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2007-11-25, 19:46.

            Comment

            • Qadro
              Dievo rykštė :/

              • 2007 08 10
              • 20

              #21
              CG nuo DN aisq skiriasi , vienas didesnis panasumas butu super power , daugiau tai nlb . Pvz pagrindiniai herojai , abu labai skirtingi , vienas dievu nori tapt , kitas padaryt sali geresne vieta gyvenimui , tiek jam tiek jo sesei . Ju tikslo metodai irgi kitokie , pvz.: Light'as nieko nepasitiki , nenori , kad kasnors butu jo salininkais , o tie keli kuriuos jis turejo , tai visais atsikrate . Lelouch turi vos ne armija salininku , ir visais bent kazkiek pasitiki , nes jei butu noreje , tie jo salininkai senai butu ji nugaleje , nu vnz ... Kazkaip atrodo panasus anime , bet nera =/
              sigpic

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #22
                Autorius Qadro
                CG nuo DN aisq skiriasi , vienas didesnis panasumas butu super power , daugiau tai nlb . Pvz pagrindiniai herojai , abu labai skirtingi , vienas dievu nori tapt , kitas padaryt sali geresne vieta gyvenimui , tiek jam tiek jo sesei . Ju tikslo metodai irgi kitokie , pvz.: Light'as nieko nepasitiki , nenori , kad kasnors butu jo salininkais , o tie keli kuriuos jis turejo , tai visais atsikrate . Lelouch turi vos ne armija salininku , ir visais bent kazkiek pasitiki , nes jei butu noreje , tie jo salininkai senai butu ji nugaleje , nu vnz ... Kazkaip atrodo panasus anime , bet nera =/
                Gerais norais pragaras grystas. Laitas irgi gero norejo. Dievu pasijaute jau veliau. Leliushas irgi linkt to eina, tik dar protelio ir jegos neuztenka. Del shalininku tai Laitas irgi ne vienas buvo. Tik jiems zmones daugiau kaip irankiai tikslui pasiekti ir tiek. Jei Leliushas tikrai kazkuom pasitiketu tai nesleptu savo asmenybes.

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #23
                  Autorius Killerbee
                  Labai man nervus sugadines serialas.
                  Lelouch nervina. Vel berniukas su netycia gauta super galia siekiantis nerealiu tikslu.
                  Serialas gavosi nei zuvis nei mesa, t.y. nei MSG nei DN.
                  Del sito visiskai sutinku.
                  Autorius Killerbee
                  Suzaku Kururugi nervina. Ziauriai. Tipo pacifistas, bet iki Kiros Yamato jam toli. As taip ir likau nesuprates jo istikimybes Britanijos imperijai motyvu.
                  Kaip bebutu gaila, bet to man taip pat iki galo nepavyko suprasti... per dauk uzsispyres?
                  norintis pakeisti tevo isitikinimus?
                  Autorius Killerbee
                  Leliushas irgi linkt to eina, tik dar protelio ir jegos neuztenka. Jei Leliushas tikrai kazkuom pasitiketu tai nesleptu savo asmenybes.
                  Be zaliaplaukes merginos, buvo dar vienas asmuo kuriam jis atskleide savo asmenybe, o
                  Tu pagalvok kaip butu viskas pasisisuke, jeigu is jo artimiausiu draugu ir bendrazygiu zinotu
                  jo tikraja asmenybe? Beje Leliusho protiniai sugebejimai man visai patiko, kurie atrodo
                  dauk natruraliau ir estetiskiau! visai idomios kliutis jam pries nosi buvo ir jo sukurtas
                  planas, bei taktika man visai patiko.

                  Kas liecia pati anime tai uzkabino ir itrauke gan greitai, na gal ne per pirma ep., bet po
                  antro tai tikrai.. bei dauk ivairesnis, bei dinamiskesnis gavosi nei DN. Kaikuom stebino ir
                  zavejo iki 22ep., o po sio epizodo kazkaip jauciausi kaip su isversta oda, taip ironiskai
                  likusias serijas ir pabaigiau. Kazkiek sokiravo, kazkiek nuvile, kazkiek prajuokino... bet
                  visumoje, tai visai idomus darbelis gavosi, bet kurejai tikrai kazkiek perlenke lazda, per
                  dauk drasiai ir kazkiek rizikingai jie kaika pateikte... Belieka tiketis, kad tai kas nepatiko ar
                  tiesiog neitelpa i mano moralinius poziurius, bus kitaip pateikta antram sezone. Beto Leliusho
                  pagrindinis motyvas buvo nesukurti nauja, saugia ir teisinga valstybe, o visai kitkas jam
                  #1'oje vietoje, tai ker***s.
                  Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-12-08, 13:25.

                  Comment

                  • niekšas
                    forumo idiotas

                    • 2006 08 23
                    • 544

                    #24
                    Spoileris:
                    O man Lelušas labai patiko. Iš pradžių jis siekė neva pakeisti pasaulį, bet geri norai jį išvedė iš kelio, o jis iš pradžių dar verkė dėl tų atsitiktinių aukų, tokių kaip Shirley tėvas, bet vėliau susitaikė su gražia gyvenimo realybe ir išsižadėjo savo kvailų 'juoda arba balta' įsitikinimų. Maladiec. Jis man priminė Darth (Anaken) Wader iš star wars. Didžiausia Lelušo problema yra jo sesuo. Jei tik jis nebūtų taip prisirišes prie tos aklos, biednos, kawainos mergaitės, būtų įgyvendines tai, ką pažadėjo dar pirmojoj serijoj - sunaikinti Britaniją. Būtent tox buvo jo tikslas. Jis siekė sunaikinti Britaniją, o ne padaryt pasaulį gražesnį. Aišku 'padaryti pasaulį gražesnį' buvo jo pasiteisinimas. Tik prisiminkim kaip jis toj serijoj apie mokyklos festivalį užpyko ant Euphe, kad ji sugalvojo duot japoncams tą administracinį regioną, ar kažkokį ten šlamštą. Ir jis užpyko dėl to, kad kilo taikos tarp Britanijos ir Japonijos grėsmė. O jo tikslas buvo ne taika, o britanijos sunaikinimas (ker***s) ir jis tam (iš)naudojo japoncus. Grėsmė netekti preteksto ir armijos. Tiesa, ne tik sesuo jam trukdė. Jam trukdė būtent jausmai ir prisirišimas prie savo draugų. Labai man patikdavo kaip Lelušas užpsichuodavo. Kartais tox maniakas atrodydavo, tikrai tikėjau, kad jis prieis stadiją kuomet spjaus ant draugų ir sesers ir susikoncentruos ties savo tikslais. Bet... taip ir liko skystas. Nors pažiūrėsim kas bus 2nd sezone.
                    Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2007-12-08, 13:27.

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #25
                      Autorius slicKrox
                      Be zaliaplaukes merginos, buvo dar vienas asmuo kuriam jis atskleide savo asmenybe, o
                      Tu pagalvok kaip butu viskas pasisisuke, jeigu is jo artimiausiu draugu ir bendrazygiu zinotu
                      jo tikraja asmenybe? Beje Leliusho protiniai sugebejimai man visai patiko, kurie atrodo
                      dauk natruraliau ir estetiskiau! visai idomios kliutis jam pries nosi buvo ir jo sukurtas
                      planas, bei taktika man visai patiko.
                      Mergiote cia vietinis shinigamis. Pasislept be shansu. Buvo ir dar, bet cia Leliushas eilini karta apsishudino kiek pamenu.

                      Comment

                      • slicKrox
                        Catching some Zzzzs...




                        • 2012 08 01
                        • 2161

                        #26
                        Autorius Killerbee
                        Mergiote cia vietinis shinigamis. Pasislept be shansu. Buvo ir dar, bet cia Leliushas eilini karta apsishudino kiek pamenu.
                        Kiek jis beapsisudintu, bet tie atsistiktiniai ir netiketa ivykiu eiga kazkiek erzina ir stebina. Geras pavizdis kaip kartais netinkamai gali pasisisukti viskas ir kaip kartais gali pakenkti tavo igauta jega. Vienaip ar kitaip vistiek teks antra sezona ziuret.

                        Comment

                        • Evil_of_Darknesz
                          Suicide is painless...

                          • 2006 04 09
                          • 998

                          #27
                          Vat baigiau ziuret sita DN broli Nu ka patiko tas Lelouch toks Light'o pasekejas, tik jo keslai labiau diktatoriskesni ir jis stengesi del sesers 8/10 nzn siaip manau, kad antras sezonas turetu buti trumpesni, bent iki kokiu 13 epu. Jei netas taikos susikimas, per ta nelemta Geass, tikriausiai buciau nebe tokios geros nuomones apie si anime...

                          Comment

                          • HajiHaji
                            月の詩

                            • 2006 11 27
                            • 113

                            #28
                            Didelio ispudzio nepadare, buvo daug tokiu menkniekiu, kurie kliuvo man, kaip pavyzdzui, veikeju maisto asortimento apsiribojimas ties pica ir Euphemios mirtis ( labai nuliudino mane : [ ). Beto tas panasumas i DN... Death Note toks one and only, ten ta pasaulio uzvaldymo ideja buvo kone idealiai isrutuliota, todel kazkaip negalejau sito cia toleruoti... Bet kas nemate Death Notejo, manau turetu labiau suzaveti: piesimas visai neblogas, veikejai puikiai pateikti, visi turi savo istorija bei charakteristika : ] tai va.. daviau 3/5, gal jis vertas ir daugiau, cia mano adekvati nuomone : D
                            Paskutinis pakeitimas nuo HajiHaji; 2008-04-13, 13:18.

                            Comment

                            • Qone
                              Rimtas forumo narys

                              • 2006 08 28
                              • 156

                              #29
                              Dropinau po 9 epo. Sako DN klonas? Nebent darzelinukams. Death Note Light'o machinacijos buvo idomios, kartais netgi protingos, tai cia Lulu vazineja paradinem platformom apsitaises kaip idiotas (turbut kostiuma namie siuvos) ir visaip kitaip kisa galva po kulkomis turedamas, atseit, plana kisenej, jokia logika nepagrista. Mechos irgi tragedija- per kovas apmeto viena kita kazkokiais inkarais, lol ir baiges dvikova . Ai dar maciau viena mecha su cape'u. Speju jog karaliaus mechos tas cape'as toks ilgas, kad ispaskos kita mecha vazineja ir laiko, kad zeme nesivilktu.. Aisku CG turi kelis pliusus- juokeliai, minimaliai idomus siuzetas(net nepabaigtas), grazus piesimas (jeigu patinka gejiskas Lulu). Vertinimas butu 3/5 suapvalinus i geraja puse.

                              Comment

                              • Evil_of_Darknesz
                                Suicide is painless...

                                • 2006 04 09
                                • 998

                                #30
                                Nu Lulu ir Light'as tikrai turi bendru bruozu. Nezinau, kaip tu nepastebejai
                                Ai o del tu cape'u tai tikrai nesamone sitas man irgi nepatiko, bet overall neblogas...

                                Comment

                                Working...