Code Geass: Lelouch of the Rebellion - R2 - 2007/08

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Abalys
    Nope!

    • 2010 07 20
    • 1136

    Autorius mattusha
    Vadinamas 3 sezonas code geass 1 ova čia.
    OMG OMG OMG OMG OMG!!!!!

    Taip ilgai laukta... SIUNČIAM!!!!

    Comment

    • DemonKurama
      Rimtas forumo narys

      • 2012 07 24
      • 120

      Neseniai pradėjau žiūrėt šį anime ir tikrai užkabino. Nors pabaigą seniai susispoilinau bežiūrėdamas visokias amv, vistiek įdomu. Pagrindinis veikėjas išties panašus į tą čiūvą iš Death Note, toks per daug klastingas ir savim pasitikintis, o kai pirmą kart jo pilną vardą išgirdau vos iš kėdės neiškritau. Apart to, šitas anime geresnis nei pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Nors ir nesu mechų fanas, žiūrisi tikrai gerai.
      Geriausia serijas siųstis 720p Bluray versiją, grafika tokia, lyg žiūrėtum naują anime.

      Comment

      • Draconica

        Pažiūrėjau aš tą OVA vadinamą Code Geass: Nunnally in Wonderland. kažkokia nesąmonė. Tikėjausi daugiau. Na, supratau, kad bus visiška pasaka, bet kad šitaip viską padarys - nesitikėjau. Siaubas palyginus su anime serijomis. Iš didelio rašto išėjo iš krašto.

        Comment

        • toma
          Šokoladoholikė

          • 2010 03 16
          • 368

          Ką tik baigiau žiurėt. Pražiurėjau visą, nors mechų nemėgstu laaaabai. Buvo vietų kai truputį pabosdavo žiūrėt arba užstrikdavau kokiai savaitei ar mėnesiui, bet sudėjus aplamai visas serijas tai labai geras anime. O pabaigoj iš vis apsiblioviau D: Dar reik kibiro ledų tokių kaip per filmus rodo, kad padėtų nuramint visus feelz D: O dabar einu OVAs žiurėt.


          Comment

          • Heinrich
            Naujokas

            • 2013 02 04
            • 16

            Daug kas tą patį minėjo čia, bet, iš tikro, kai pasiūlė man šitą anime galvojau, kad "meh, kas įdomaus gali būti su mechomis". Bet galų gale, bežiūrint supratau, kad truputuką klydau, nes tie robotai tik antraeilis dalykas, iš esmės, galima įsivaizduoti, kad tai "šachmatų figurėlės", kalbant šio anime terminais. Šiaip pabodo man ten kai kurie dalykai, kaip visiškam ateities dalykų nemėgėjui ir skeptikui, bet pats siužetas kabino ir tikrai sulaužė mano buvusią išankstinę nuomonę.

            Comment

            • karosas
              Narys
              • 2008 02 28
              • 95

              Geras anime,nors ir turejo siokiu tokiu minusiuku Pagrindinis buutu(is nepaminetu) ,kad man nepatiko kad buvo labai daug veikeju ir labai mazai ju mire (isskyrus pabaiga)Pvz antram sezone buciau isszudes puse gereciu ir blogeciu antraeiliu personazu .O jus vis kaupiasi ir kaupiasi.Siaip geras
              http://myanimelist.net/animelist/Otaka

              Comment

              Working...