Code Geass: Lelouch of the Rebellion - R2 - 2007/08

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Karin
    Naujokas
    • 2009 07 17
    • 19

    Myliu Code Geass . Mano akimis ziurint netruko nieko. Buvo ir romantikos, kraujo, juoko, asaru, genialumo... ir mechos (kurios nemegau iki sito anime), ir piesimas nuostabus . Tai pirmas sykis, kai tvirtai nuspredziau ziureti viska antra karta .

    Comment

    • Misa_DN
      Naujokas
      • 2009 05 30
      • 5

      labai norėčiau pažiūrėt šitą anime. Nes ir pats video įtraukė, ir pagal draugų apibendrinimą, kad šis anime tikrai labai fainas , įdomus . Tai nusprendžiau, kad gal ir aš pati pažiūrėsiu.

      Comment

      • Sendokai
        I don't care

        • 2009 09 12
        • 84

        Pats geriausias anime, kurį žiūrėjau. Istorija labai gera, įtraukianti. Kiekvienas turėtų pažiūrėt
        Visokių būna, visokių ir reikia.

        Comment

        • Kalavijas
          Naujokas
          • 2009 11 19
          • 27

          Code Geass/Kodas Geas Mano pirmoji anime apžvalga

          Na neseniai baigiau žiurėti šita anime ;D , mmm ir kaip čia pasakius ,pradėsiu nuo pradžių pirmas sezonas man višiskai nepatiko ir neužkablevo . kažkas ten vartosi kariauja ir panašei dar kažkokia mistinė galia iš lempos atsirado iššvis neQskui pasidarė :dizzy: galvojau ,net baigti žiurėti ,bet pastebejau ,kad kurėjai vis gale intriga palieka kiekvienos dalelės ,nu kasgi toliau bus ir panašei ydomu vis kita serija pažiurėti ,pats galo pirmas sezono paliko bent jau man didelė intriga ar jie tikrai susisprogdino nes jis buvo bomba prie širdies prisikabines ir vienas y kita iššovė ir taip užsibaigė pirmas sezonas ištikrujų galvojau tuo viskas ir užsibaige šis anime ,bet žiuriu torrente yra dar ir antras sezonas ,nu pagalvojau dar parsisiusiu ir antra sezona ir pažiurėsiu ka tie nevykėle dar prikurė ;D ir ištikro nepasigailėjau patys ydomiausi yvykei ateitys nutikimai ,tos jėgos atsiradimas ir plėtojimas ir daug paaiskinimu yra antrame sezone pirmas sezonas man bent jau buvo yvedinis kas kur vyksta ,koki veikėju vardai ,kas aplamai darosi toksai tiksliau supažindimas ir tiek ,o antras sezonas pats tas veiksmas kaip sakoma pagrindinis patiekalas Tikrai antra sezona žiurėjau su malonumu ir jis mane tikrai užkablevo tiek visko yvyko tiek visko sužinojau ir pats anime galas ohh my f... GOD nuostabus užbaigimas :O :O :O :O ,ka galiu daugiau pridurti galas tikrai išverčiantis iš klumpiu buvo verta žiurėti antra sezona jis tikrai atpirko pirmo nepavykusio gėda su kaupu ir kas manau to nemate patariu pažiurėti verta tai pamatyti galvojau ,kad dar gal pratesimas yra ,bet ne ;( ;(
          Thanks for reading

          Comment

          • xipzo
            I hate IDIOTS

            • 2009 04 16
            • 224

            Taip sitas anime tikrai gera =] gaila pabaiga ... ji man ir patiko ir ne... ech , kad man tiap anime herojum but... =]
            My Anime List <---
            Waiting for Peacefull summer...

            Comment

            • Spirit of Nightmare
              !,,!_ (-_-) _!,,!

              • 2008 10 17
              • 209

              Autorius konchiha
              paziurejau pirma tai 5is penkiu. Kur antra sezona gaut?
              Dafiga torrentų trackerių yra, kuriuose galima jį rasti. Linkomanija, Torrent.lt. Jeigu neturi prieigos prie jų tai tiesiog suvesk Google ką nors panašaus į " Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2 torrent download" ir tikrai ką nors surasi.




              Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

              [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

              Comment

              • FullMoonWoMitsuki
                forumo idiotas
                • 2009 04 14
                • 12

                OMG labai meistriškas anime
                Veikėjai labai įdomūs
                Anime istorija toooookia įspūdinga
                We Code Geass
                Paskutinis pakeitimas nuo FullMoonWoMitsuki; 2009-11-30, 17:38.

                Comment

                • Lelouch
                  NoN Stopas

                  • 2009 12 17
                  • 29

                  Vienas geriausiu mano matytu anime...

                  Comment

                  • shigofumii
                    cruel man
                    • 2008 07 05
                    • 137

                    Labai saunus ir awesome anime perziurejau visa per dvi dienas,sis antrasis sezonas paliko gilu ispudi islaike tai itampa ir idomuma kaip ir pirmame sezone mecha kovos labai dinamiskos ir itemtos ,vienu zodziu awesome anime.
                    Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                    Comment

                    • konchiha
                      Searching...

                      • 2009 09 06
                      • 28

                      Pirmas Anime kuris įtraukė nuo pirmo epo...
                      Paskutinis pakeitimas nuo konchiha; 2010-09-22, 12:33.

                      Comment

                      • Lelouch
                        NoN Stopas

                        • 2009 12 17
                        • 29

                        jo geras cia anime... tikekimes 3 sezonas greit pasirodys

                        Comment

                        • kira ryu
                          Naujokas
                          • 2009 12 21
                          • 3

                          cia tai MASTERPIECE!

                          Comment

                          • Spirit of Nightmare
                            !,,!_ (-_-) _!,,!

                            • 2008 10 17
                            • 209

                            Autorius kira ryu
                            cia tai MASTERPIECE!
                            HELLZ NOT!!!!!!! Argumentuok bent jau.




                            Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                            [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                            Comment

                            • Esquisse

                              Nuostabus... Tiesiog Super
                              Net negalvojau kad mechos žanras šitaip mane užkabins...
                              Tikrai masterpiece, bet kažkodėl nepatiko man pagrindinis veikėjas, vos ne kaip Light iš DN...
                              Opening'ų dainos irgi nerealios
                              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-02-13, 13:34.

                              Comment

                              • ciombiukas
                                Forumo maniakas




                                • 2009 09 18
                                • 463

                                Vienas is geriausiu mano matytu anime (ir dar mecha), visa istorija, veikejai, viskas perteikta tiesiog nuostabiai, ziuredamas kiekviena serija jau laukdavau kitos. Tikrai labai itraukiantis anime.

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Comment

                                Working...