Code Geass: Lelouch of the Rebellion - R2 - 2007/08

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • leninas669
    Naujokas
    • 2009 03 19
    • 18

    ziurejau as si seralair maciau net 2 sezonus rusu kalb per interneta man visai nieko galima ziureti tik deja kad tolesnio parodymo nera,...

    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      Kolkas susilaikysiu nuo balsavimo, nes dar tik 4 epus 2-ojo sezpno pažiejau. Nu bet šiaip animas man labai patinka :]
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • ColdOne
        And Who Am I?
        • 2009 06 10
        • 41

        Autorius Renata
        Kolkas susilaikysiu nuo balsavimo, nes dar tik 4 epus 2-ojo sezpno pažiejau. Nu bet šiaip animas man labai patinka :]
        Na aš jau spėjau 14 peržvelgt,bet užsikabliavau tai totaliai ;D Neveltui ir siūlo ND gerbėjams ir šitą pažiūrėt,prilipau nuo pirmo epo ;D

        Comment

        • ColdOne
          And Who Am I?
          • 2009 06 10
          • 41

          5/5 100/100. Nėra net ką pridurti beveik viskas išsakyta per visus šiuos psl - nepakartojamas. Baigiau žiūrėt,viskas...baigta,damn žiaurus anime,ką galiu pasakyt..kiekvienas episodas tave šokiruoja,net negalvoji,kad viskas gali taip pasisukt,emocijų iš mano pusės buvo daug,anime,kuris taip įtraukia,įsuka - seniai jaučiau tokį jausmą,nuo DN kai teko matyt. Taip šį anime irašau į savo top'ą,jis drąsiai ima viršunę.
          Spoileris:
          Damn negalėjau išsirinkti kurią pusę palaikyt,nes visi personažai,taip kaitaliojasi,kad sunku susigaudyt. Nėmėgau Zucaku,pradėjau mėgt..,mėgau Leloush,ėmiau nemėgt,vėl mėgt..visų pozicijos taip keičiasi,na žinoma tai juos verčia daryti jų prioritetai. Bet visi personažai visiškai išbaigti,savotiški ir turintys tai , kas traukia būtent į jų pusę.

          Beto,labai patiko opening'ai ir ending'ai , iš pradžių kiek vertinau skeptiškai,bet poto nežinau užsikabliavau ant jų,kad net kai nežiūri anime - skamba tau mintyse.

          Comment

          • 9inch
            ELO

            • 2007 11 13
            • 159

            Noriu atsiimti balsa. Daviau 4 kai tik pradejau ziureti. Dabar duodu 5 ir dar daugiau jei tik butu galima. Retas anime privercia apsizliumbti. Sitas padare savo... Ir viskas tuo pasakyta, kad anime yra genialus. :] Taip, kitiems gali jis nepatikti, nesukelti jausmu ir t.t. Visu skirtingi poziuriai ir vertybes, kaip ir paciame anime tai yra viena is pagrindiniu minciu... Eh... Bliss :]

            Comment

            • Rege
              Narys
              • 2007 06 30
              • 61

              Nusprendžiau ir aš pažiūrėti šitaip aprašytą anime ir nenusivyliau, tikrai patiko.
              Dievinau pirmąjį OP, bet kitus prasukinėdavau.
              Užkabino nuo pat pirmos serijos, šiaip mechos nemėgstu, bet šiame mecha gan gerai žiūrėjosi.
              Manau ir buvo kūrėjų pagrindinė mintis kad Lelouch trukdytų naudoti galią, sunkiau būtų pasiekt tikslą...

              Spoileris:
              Dieve, kaip nekenčiu Suzaku jo tie principai nelogiški , dar anime pradžioj visai patiko, bet vėliau...ech varginantis personažas, kuris nuolat man sukėlė agresiją ir tai, kad Lelouch vis negalėjo jo užmušt. mintyse vis kartojau "Mirk Suzaku, MIRK, Užmušk jį Lelouch...bet pabajgos Suzaku užmušė Lelouch... vargšas Lelouch, verkiau kartu su Nunnally, žiauri paskutinė scena buvo kai ji verkia, o visi džiaugias dėl jo mirties žliumbiau ir žliumbiau...vargšelis Lelouch. Bet kaip supratau, tai jis liko gyvas?
              patiko labai Ohgi ir Villeta, smagiai susikukavo


              Dievinau pagrindinį herojų jo balsą elgseną, ir tą kuriuo jis apsimetė...veiksmus visus
              geras anime, netrūksta nei linksmų, nei liūdnų nei šokiruojančių scenų.
              Už nuostabų pagrindinį herojų 5/5

              Comment

              • Winry
                Narys
                • 2009 03 17
                • 78

                Iš pradžių kažkaip nepasirodė labai įdomus, gan nuobodžiai pirmas serijas peržiūrėjau. Bet kai veiksmas pradėjo greičiau vystytis, galima sakyt "prilipau" prie ekrano (Taip pat buvo ir kai žiūrėjau Death Note). Ech, man patinka tie studentai-genijai, numatantys visus veiksmus į priekį ir taip gražiai apeinantys savo priešininkus
                Piešimas buvo mano skonio, spalvos ryškios. Palietė santykiai tarp kai kurių veikėjų, ypač tarp Lelouch ir jo Nunnaly, bei tarp Lelouch ir Shirley. Anime toks nevienalytis-iš vieno epizodo juokiesi, o kitą pamatęs-jau gali ir apsiverkti.
                Ir pats Lelouch man žiauriai patiko, ypač jo balsas ir akys. Mmmm....
                Žodžiu, apibendrindama galiu pasakyti, kad man asmeniškai šitame anime nieko nepritrūko, todėl be ilgų dvejojimų rašau 5.
                Paskutinis pakeitimas nuo Winry; 2009-07-03, 12:40.

                Comment

                • daumis1992
                  Nothing...
                  • 2009 07 07
                  • 20

                  Labai geras anime 5/5 ir noreciau paklausti ar bus 3 sezonas ar gal filmas nes internete atsiranda vis naujos inormacijos jog pagrindinis veikejas gyvas nes yra nemirtingas bei atsirado pora paveiksliuku kaip lelouch su c.c gyvena kartu jei zinot ka parasykit.

                  Comment

                  • Hikari_
                    Mental

                    • 2008 02 27
                    • 981

                    Autorius daumis1992
                    Labai geras anime 5/5 ir noreciau paklausti ar bus 3 sezonas ar gal filmas nes internete atsiranda vis naujos inormacijos jog pagrindinis veikejas gyvas nes yra nemirtingas bei atsirado pora paveiksliuku kaip lelouch su c.c gyvena kartu jei zinot ka parasykit.
                    Tie paveiksliukai tikriausiai yra fanu darbas, nes apie trecia sezona ir visa kita oficialiai dar nera patvirtinta... (bent jau kol kas)

                    Comment

                    • Death note
                      Shinigami - Death god
                      • 2009 05 23
                      • 80

                      Tai pats geriausias Anime kurį iki šiol esu mačius jame yra visko ko širdis geidžia. Bet mane labiausia sužavėjo Lelouch. Jis atsižadėjo savo draugų ir seseriai sudaužė širdį tik dėl to, kad jie galėtų gyventi toliau laimingai. Man atrodo jam turėjo plyšti širdis kai jo myli žmonės buvo nužudyti arba jis turėjo jų išsižadėti dėl savo tikslo pabaigti pasaulinį karą ir suvienyti žmonija.
                      Pabaiga buvo tobula jei duodu 10/10 ir visam anime duodu tiek pat. Pabaigoje verkiau kaip maža mergaitė. Pabaiga mane tai labai sugraudino ir pažadino labai gilius jausmus. Net po poros dienų man šis anime ir jo paskutiniai akordai vis dar stovi akyse.

                      Būtų gerai jai tokiu gerų Anime būtų ir daugiau

                      Comment

                      • zeroevil
                        Hentaiščikas
                        • 2008 02 18
                        • 64

                        Labai patiko, nerealus anime. Visas pilnas netikėtu siužeto vingių, o pabaiga pranoksta viską

                        Comment

                        • Sekirei
                          Rimtas forumo narys

                          • 2009 04 23
                          • 170

                          10/10

                          Man zeurei patiko, sis anime keliauja i fave animes 5 [ mano ].
                          .. Niekada nemaciau labiau emociskesniu anime veikeju mirciu .. per visas praverkiau.. nzn .. piesimas isvis nuostabus... veikejjej lb lb grazuuus
                          Istorija ir pati mintis irgi lb idomi.. na man vienintelis sioks toks minusas- as nemegstu mechos.
                          nu , kazkaip tjp ne sjp susiziurejo, bet romance scenos ir death scenos tame anime tiesiog brilliant! ..
                          soundtrackai irgi nerealus , ypac patiko keli openingaj. ..
                          aj krc vashe MASTERPIECE

                          Paskutinis pakeitimas nuo Sekirei; 2009-07-20, 23:19.

                          Comment

                          • NewEra
                            Naujokas
                            • 2008 12 20
                            • 5

                            Žiūrėjau, patiko, rekomenduoju :]]]]

                            Comment

                            • Arcueid
                              Narys
                              • 2009 07 03
                              • 49

                              Pažiūrėjau.
                              Labai geras. Nuostabus tiesiog.
                              Antras sezonas jį papildė, o ne sugadino.
                              Bet anime paliko klausimų. Daug klausimų. Net ir pats tas primityviausias: C.C. true name.
                              Nu, nevardinsiu.
                              Kaip mecha tai nuostabus anime.
                              Bet dėl spragų ir dėl man nepatikusios pabaigos tai 4/5, nors man asmeniškai Code Geass dabar vienas mėgstaiausių anime, o Leluoch vienas iš mėgstamiausių herojų.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Arcueid; 2009-08-27, 21:04.

                              Comment

                              • Alvis
                                Naujokas
                                • 2009 10 03
                                • 3

                                Neseniai pabaigiau žiūrėti antrąjį sezona. Peržiurejau šios anime's abudu sezonus per 4 dienas su petraukom. Is tų dviejų sezonų, man labiausiai patiko pirmasis sezonas: Supažindinimas su pagrindiniais veikėjais, istorijos pradžia, ir aiskinimasis kodėl ten taip viskas vyksta, veiksmas mažiau sugrūstas - parodomos smulkmenos, tai yra veikėju gyvenimas buityje, 2 sezone viso to mažai yra arba išvis niera. 2 sezono pradžia Lelouch likimas pasikartoja kaip ir 1 sezone, jis sutinka C.C ir įgauna "geass" galią ir nužudo priešais jį esančius kareivius. Antrojo sezono labai didelis minusas tas ,kad labai daug gerų personazų miršta, o galiausiai ir pagrindinis veikėjas žuva, tai mane žiauriai nuliūdino. Abudu sezonus žiūrėjau su įtampa, taip ir nepavyko gerai išsilsėti. Dar taip atsitiko ,kad man naktim bemiegant pradėjo keisti sapnai sapnuotis, ir net isšimiegoti padoriai negalėjau, o bjauriausia buvo ta kad išsiverkti norėjosi, o tai negalėjau padaryti, visos tos emocijos taip ir liko užrakintos manyje, dabar tai mane griaužia is vidaus - koks baisus jausmas ! Kas teigia ,kad šis anime panašus i "Death note", tai as su jais nelabai sutinku, nes ištikrųjų panašumų yra mažai. Anime, vertinčiau 4/5 savo istorijos originalumu, bei filosofija, bet kadangi nuotaikos neturiu, tai duodu maximum 3/5. Nebereikalo labai daug kas blogu žodžiu mini šį anime.

                                Comment

                                Working...