Code Geass: Lelouch of the Rebellion - R2 - 2007/08

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Original_Prankster
    Mr. Mojo Risin'

    • 2008 11 04
    • 200

    Autorius aKi
    Todėl, kad ten eksperimentiniai modeliai?
    Nu, tai o negali pagamint daugiau "eksperimentinių" modelių? Vistiek jau aišku, jei eksperimentinis, tai taškys viską kiaurai...

    Autorius aKi
    Kiek atmintis neša tai tokių dalyku CG nebuvo. Nors logiškai mąstant įniršęs žmogus gali būti stipresnis ir turėti geresnę reakciją - juk adrenalino gauna.
    Buvo pačiam gale...Nu, bet ir vistiek, kas iš tos reakcijos...Jeigu anksčiau kiek galėjo mušės ir nenugalėjo, tai dabar jau nuo įniršio ir "adrenalino" daug galingesnis pasidaro...
    Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
    There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

    Comment

    • DancingWind
      AZ rėmėjas

      • 2008 04 27
      • 18

      Emm chebra Experimentinai ne experimentiniai bet esem PILOTAS.
      Tiek kalen tiek suzaku (kaip beje ir kiti) buvo ypatingo talento piltoaqi. Butent jei pavercia patobulintus expoerimentinius mechus pabaisom.
      Norite over powerd mecu? gundam SEED Freedom va ten tai 1 zmogaus armija - Deiovas kira paspaudza mygtuka - visi prieshai mirshta (tiesa jis vistiek man patiko labai - butent siuzetu)
      Sheitai mechso tobulejo per visa seriala tiek pas britaniaj tiek pas sukilelius o gal jau pamirshot.

      .. kur jus matet inirsio priepolius ir suistiprejimus? Ash maciau tik Suzaku kuri Geassas stumia iki galimybiu ribu ir uz ju ar ash kanors praleidau?

      Beje .. "vienintelis pliusas siuzetas" ... pagal masne cia kertinsi akmuo VISA ESME taip grazus robotai ir muzika tave prilaikys 5 epizodams bet paskui atsibos.
      Kitas neeilsinis pliusas ZERO/lelushas taiu nepaprasta asmenybe dagiasluoksne sudetinga uzgozianti visus kitus (bet tai ne esme) - tokiu geru personazu netaip jau daug.
      Aishku jei anime asocijujasi ti ksu hack'nslash ir kraujo balom bei moterishkom kelantem (Pantsu powa) na ... CG skirtas ne visai tai auditorijai nors ghaliu pasakyti kad nei mushiai nei fanservice tikrai nebuvo zemo lygio (na komedijos elemento buvo nedaug bet nepykit ash jo nepasigedau)
      Isvada: CG ne idealus bet tirkai netoli jo

      Comment

      • Original_Prankster
        Mr. Mojo Risin'

        • 2008 11 04
        • 200

        Šiokia tokia pastabėlė kolegai, gal galėtumėt išmokt aiškiai rašyt, nes klaidos kas antram žody (nesakau, kad pats tobulai rašau). Vos perskaičiau ką čia parašėt, jei ištikrųjų, kai kurių vietų dėl klaidų, net nesupratau.

        esem PILOTAS
        Tai nekeičia fakto, kad eksperimentiai modeliai yra po vieną.

        Ash maciau tik Suzaku kuri Geassas stumia iki galimybiu ribu ir uz ju
        O, čia tikriai iš pirmo sezono? Na taip, aš turėjau omenyje Suzaku, bet kad ten geass'as jį stumia, tai nelabai prisimenu.

        pagal masne cia kertinsi akmuo
        Šito sakinio apskritai nepavyko iššifruot.
        Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
        There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

        Comment

        • Spirit of Nightmare
          !,,!_ (-_-) _!,,!

          • 2008 10 17
          • 209

          Autorius Original_Prankster
          O, čia tikriai iš pirmo sezono? Na taip, aš turėjau omenyje Suzaku, bet kad ten geass'as jį stumia, tai nelabai prisimenu.
          Taip - "Live On" Geass'as.




          Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

          [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

          Comment

          • DancingWind
            AZ rėmėjas

            • 2008 04 27
            • 18

            Autorius Original_Prankster
            Šiokia tokia pastabėlė kolegai, gal galėtumėt išmokt aiškiai rašyt, nes klaidos kas antram žody (nesakau, kad pats tobulai rašau). Vos perskaičiau ką čia parašėt, jei ištikrųjų, kai kurių vietų dėl klaidų, net nesupratau.



            Tai nekeičia fakto, kad eksperimentiai modeliai yra po vieną.



            O, čia tikriai iš pirmo sezono? Na taip, aš turėjau omenyje Suzaku, bet kad ten geass'as jį stumia, tai nelabai prisimenu.



            Šito sakinio apskritai nepavyko iššifruot.
            otai kaiptu isivaiduoji? 'UUU man patinka modelis X35.2.5.1 Dvai Išleiskim pusxe ginybos biudžeto ir pagaminkim ju 100' o pagaminus 'Damm koja nesilanksto'. Experimentinai yra tam kad ishsiaishkintum kas veikia o kas ne realiom salygom. Nepradėsi masinės gamybos neišgaudes aparato bug'u. Logiškesnis klausimas KODĖL experimentiniai modeliai išvis laisvai laksto po mušio lauką Jie turi būti slatpa bandomi kad priešas nežinotu su kuo jam teks susidurti ateityje kai jei bus mazsinės gamybos.
            Beje Lancelotas antrom sezone kaiptik pradeda eiti i masine gamyba.

            Antra. Mano klausimas buvo iš kur ištraukėt jus tą kad 'įniršis' padaro geresniais pilotais? Emocijos emocijosm ju netruko, bet tirkai neiko tokio fantasyishko kaip Guindaqm'e nemaciau aš mačiau tik Suzaku su svytinčiom akytėm - įpač į antro sezono pabaigą - net pats lelušas ta sako kad suzaku sugrebejo ivladyti primesta Geass'a.

            Trečia - YOU FAIL!!! Vienam zodi 1 raide (pagal) per daug o kitam 2 rades sukeistos vietom (kertinis) kaipčia pasakius - tai ne diskusijos argumentas

            Comment

            • Original_Prankster
              Mr. Mojo Risin'

              • 2008 11 04
              • 200

              Nu okey, tarkim išaiškinai man kodėl yra tik po vieną "mandresnią" mechą.

              Įniršio tarkim tada irgi nebuvo. Matyt pražiūrėjau ten tas jo "akytes".

              Trečia - YOU FAIL!!!
              Pala, čia aš ar tu, kas antram žody klaidų pridarei? FAIL YOURSELF.

              Case Closed, kaip sakant. Viską ką norėjau sužinot, man paaiškinot.
              Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
              There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

              Comment

              • dariussst
                Lavris-neišmanelis
                • 2009 01 05
                • 40

                vienas geriausiu matytu anime

                man labai patiko sitas anime savo siuzatu istorija ir jausmu isreiskimu
                db laukiu kol man parsius 2 dali nes pirmos dalies pabaiga tiesiog priverte man siustis antra dali
                beto man labai patiko piesime pavaizduoti labai gerai ju veidus isreiskiamus ypac Lelouche pikta juoka tai tiesiog kaip maniako juokas parodo lyg jis butu blogas bet anime matosi kad jis turi 2 asmenybes kuris parodo juos skirtinguose savo gyvenimo dalyse ir tai dar rasau apie 1 dali keista ar mano nuomone pasikeis po 2 dalies tiesiog nesulaukiu jos


                si anime vestinu 10 is 10

                Kas iš Klaipėdos parasykit man jei esat mėgėjai anime

                Comment

                • FullMoonWoMitsuki
                  forumo idiotas
                  • 2009 04 14
                  • 12

                  tikrai superinis anime

                  Comment

                  • NETRiP26
                    Narys
                    • 2007 07 22
                    • 45

                    Vienas iš tų anime, kurie nenori, kad pasibaigtų. 10/10 Anime pabaiga taip sukurta, kad patenkintų abi puses žiūrovų, kurie nori, kad
                    Spoileris:
                    Lelouch būtų gyvas arba miręs
                    Paskutinis pakeitimas nuo NETRiP26; 2009-04-16, 16:56.

                    Comment

                    • fallenangel
                      Come Join The Dark Side
                      • 2008 11 29
                      • 20

                      visai nieko, man patiko tik va 2 sezonas nieko ypatingo, tik tiek kad C.C. tapo visai simpatishka mergiote ir pagaliau pakeite savo apranga
                      Come ... Join the Dark Side ...

                      Comment

                      • YuukiKuran
                        Love vampires
                        • 2009 02 23
                        • 22

                        Sis anime mane tiesiog pakerejo... o pabaigoje negalejau suvaldyti asaru ir kilusiu jausmu... jeigu anime sukelia tokius jausmus tai jis tikrai yra labai geras...
                        Saulėlydis. Vėl. Dar viena pabaiga. Nesvarbu, kokia tobula bebūtų diena, ji visuomet baigiasi...

                        Comment

                        • DreamT
                          Narys
                          • 2009 02 27
                          • 57

                          Šaunus kurinys, tikrai nepasigailėjau, kad pagaliau peržiūrėjau. Piešimas, OST, ED, veikėjai tikrai nuostabūs, siužeto eiga nenuspėjama. Dramos, intrigos ir šokiruojančių vietų tikrai netrūko. Lelouche'as savo veiksmais ir strategijojm sudomindavo ir ta tokia ironija kai Lelouche'as yra britas ir kaunasi prieš savo tėvą, brolius, seseris, o Suzaku japonas bet britų armijoje kariauja. Nesuprantu kodėl ant antro sezono visi taip varo, nebuvo jis jau toks blogas, įdomiai žiūrėjosi. Nepatiko tie išsireiškimai kaip: "Yes your'e highness" ir tas mėgstantis parėkauti čiūvas kuris prisirišęs prie Zero buvo. O vat pabaiga paliko didelį įspūdį, nemažai emocijų, bei nedidelį šoką ir vien dėl jos anime yra vienas iš geriausių kokį tik esu matęs . 10/10 of course

                          Comment

                          • Sadness...
                            ...ureshii-kanashii...

                            • 2009 04 19
                            • 34

                            prisiskaicius pilna pagyrimu sito anime uzsimaniau ir pati paziuret...bet pradzia kazkajp nelabaj uzkabino, na bet cja matyt todel kad buwau apie sita anime biski wikipedijoj paskaicius bet weliau anime tikraj itrauke ir buwo labaj idomu, o sio sezono pabajga buwo bene labiausiaj intriguojanti is wisu mano matytu anime...
                            Spoileris:
                            weliau pradejo erzinti Lelouch elgesys, kajp jis wisu draugu pradejo issizadet del sesers lajmes...ir labiausiai suerzino kad gale prisieme wisus blogus darbus ir netik sawo padarytus...tikraj kartajs uzknisa tox heroiskumas
                            Paskutinis pakeitimas nuo Sadness...; 2009-06-05, 17:42.

                            Comment

                            • n'Huun
                              Solid aggression.
                              • 2009 06 12
                              • 72

                              Man, kaip Death Note / Neon Genesis Evangelion fanui šis anime buvo nuostabus. Apie jį nieko nepasakosiu, ir taip jau daug visko šitoj temoj prirašyta... Nors tiesą sakant pradžioje (pažiurėjus 3 ep'us) buvau numetės anime į šoną... Ir supratau kad klydau... Galu gale po kokio 6 ep'o taip užsikabliavau, jog visus du sezonus peržiurėjau per dvi paras... Ir esu visiškai tuom patenkintas, laiko tikrai neisšvaisčiau veltui. Be jokių abejonių duodu šiam anime 10/10. Thumbs up for Code Geass!
                              Carpe diem... and place no trust in tomorrow.




                              Metallica - ...And Justice for All...

                              Comment

                              • Xokiru
                                Naujokas
                                • 2009 06 06
                                • 7

                                Vienas iš geriausių kadanors matytų anime Jau po pirmo epizodo užsikabinau, ir viską pražiūrėjau labai greitai, ištikrųjų gaila, kad turėjo baigtis gėris šitas Code Geass...

                                Comment

                                Working...