Code Geass: Lelouch of the Rebellion - R2 - 2007/08

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nysaka
    ...
    • 2008 02 23
    • 20

    Galėtų padaryt kokią ova ir ten iki galo viską paaiškint tiem kas nesuprato pabaigos (įskaitant mane...).
    sigpic

    Comment

    • CvC
      [_]D CareCup, It's Empty.
      • 2009 01 15
      • 75

      katik perzejau antra karta HD kokybes,tai galiu tik dar karta pasakyt SUPER !Jei pirmam buvo daugiau mechu,tai cia drama,psichologija ir visa kita Tikrai noreciau,kad kokia OVA isleistu.Vienas is mano megstamiausiu anime.Didelis 5

      Comment

      • demoniacman666
        Forumo vilkas

        • 2008 04 16
        • 368

        Nu ka, siam anime truko labai nedaug kad aplenktu Hellsinga mano anime tope. Tokios sudetingos, vingiuotos, netiketos ir itraukiancios istorijos dar nesu mates. Budavo tokiu epizodu kad sedi ir staiga galvoji WTF katik ivyko? Taigi istorija super. Veikejai irgi nerealus tik Suzaku usknisdavo su savo kvailomis paziuromis, kuriu taip iki galo ir nesupratau. Piesimas... bezodziu... OST irgi patiko. Zodziu, jei butu galima tai duociau 666 bet ka padarysi... 5/5
        Spoileris:
        P.S. Galetu sukurt kokias 2 OVA serijas, nes pabaiga nors ir gera, bet visdelto noretusi kad Lelouchas dar pasirodytu

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • SaimonasSako
          Manga >>> Anime

          • 2008 03 13
          • 164

          Man suzaku irgi nepatiko, norejo nutraukt zudynes, bet su savo kvailu poziuriu ir nelogiskais pasirinkimais tik dar daugiau mirciu sukele. Na bet jei ne jis, lulu per greit butu pasiekes pergale.
          Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
          NEDELSK - CLICK TO READ IT!
          sigpic

          Comment

          • AKUJI-SAN
            Anime narkomanas ;-)
            • 2008 02 16
            • 190

            Lelouch'as....

            Spoileris:
            GYVAS
            Vienas is geresnių "išaiškinimų":http://www.youtube.com/watch?v=OUhNA...eature=related
            Orange-kun:http://www.youtube.com/watch?v=PxR4x...eature=related
            Galima pridėti ir šitą:http://www.youtube.com/watch?v=PINKH...eature=related

            Kam neužteko įrodymų,galit pasiieškoti jų ir daugiau
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-02-09, 11:28.

            Comment

            • fasian
              Tas kur daug kalba.


              • 2009 01 28
              • 586

              neblogas vertinau 4 nes turi tikrai trukumų mano atžvilgiu.
              Ech tie seni laikai ..

              Comment

              • demoniacman666
                Forumo vilkas

                • 2008 04 16
                • 368

                Spoileris:
                Nu gerai pagalvojus tai visai logiska kad lelouchas liko gyvas. Jei jis nemirtingas tai tokiu budu jis issaugojo gera zero varda, zmoniu neapykanta jam dingo, nunally suprato jo tikrus ketinimus, o to jis ir norejo, zodziu tobula pabaiga ir 3 sezono visai nereikia.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • Yukari Murasaki
                  steamheart


                  • 2009 01 16
                  • 215

                  Iskart kai baigiau ziuret, nuomone buvo tik vienas didelis "WTF".
                  Ta perkova ties pabaiga uzkniso juodai, i tuos "plot twists" reagavau jau vien "well, whatever". Sunrise toks Sunrise.
                  O paskuj, kai pradejau ziurinet po forumus visokius, ieskot irodymu\paneigimu, tai visai idomu gavos, net apsigalvojau
                  taip pat norejau pridet kad eng dub rulz, gaila kad dar nebaige antro sezono verst, nors pirmas vistiek labiau patiko.

                  2AKUJI-SAN - aciu uz nuorodas, daugmaz ta pati gavau kai "tiesos ieskojau"

                  Spoileris:
                  LL gyvas ir 3-cio sezono vis del to nereikia, arba nu nebent kosmose, nes zemej LL daryt jau lygtais ner ko.
                  geriau jau OVA kokia po keliu metu, nors irgi nebutina


                  p.s. mechas are weird!

                  Comment

                  • Melancholy~
                    Narys
                    • 2009 02 12
                    • 59

                    1. Nekenciu Suzaku, kazkoks neaiskus jis man
                    2. Nervina Imperatoriaus Čerlio balsas ir dikcija, kitaip sakant, kalba kaip atsilikes, ar siaip lyg turetu protiniu bedu
                    3. Kazkur girdejau, kad
                    Spoileris:
                    Lelouch tikrai mire, nes taip pasake rezisierius


                    Na, o Anime siaip yra fainas, ir patiko, kaip daugeliui is cia esanciu. Bet jis toks savotiskas, ji reik suprast ir apmastyt...
                    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-02-12, 21:10.

                    Comment

                    • mants
                      Naujokas
                      • 2008 11 05
                      • 22

                      Anime tai be zodziu daugiau tokių reike bet man kazko trūko nezinau gal pagrindinio veikėjo pagailo na zodziu norėjau paklaust as čia intere paskaitinėjau ir gerai neišsiaiskinau su tuo treciu sezonu jei kas zinot kaip ten viskas parasykit.

                      As tai jo labai norėčiau
                      sigpic

                      Comment

                      • aKi
                        Ruduo.

                        • 2007 10 24
                        • 289

                        Autorius mants
                        Anime tai be zodziu daugiau tokių reike bet man kazko trūko nezinau gal pagrindinio veikėjo pagailo na zodziu norėjau paklaust as čia intere paskaitinėjau ir gerai neišsiaiskinau su tuo treciu sezonu jei kas zinot kaip ten viskas parasykit.

                        As tai jo labai norėčiau
                        Nebus. Ir apskritai kam jo reikia - juk nebeliko jokių neaiškių siužeto detalių, o ir pabaiga sudeda visus taškus su trenksmu.

                        Comment

                        • voiceofdeath
                          Rimtas forumo narys

                          • 2006 10 23
                          • 119

                          Autorius Melancholy~
                          1. Nekenciu Suzaku, kazkoks neaiskus jis man
                          paprasta viskas truamuotas ir tiek

                          2. Nervina Imperatoriaus Čerlio balsas ir dikcija, kitaip sakant, kalba kaip atsilikes, ar siaip lyg turetu protiniu bedu
                          O kaip tavo manymu jis turetu kalbėti "Yo bitches all hail britania!" ar panašei
                          3. Kazkur girdejau, kad Lelouch tikrai mire, nes taip pasake rezisierius.
                          blogai girdejai tai tik paskalos facebook'e
                          Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                          Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                          Comment

                          • Narya
                            Citizen Erased

                            • 2009 01 22
                            • 205

                            awesome anime. tikrai. visus kiek buvo nusivapaliojimu ir pagrybavimu aperka pabaiga, geriausia mano matyta. kad ir nesu mecha zanro gerbeja sis atvejis "suejo" labai gerai.
                            duodu penkis uz awesome musio scenas, strategijas, idomius veikejus, piesima ir pabaiga
                            deviantArt
                            BLACKOUT

                            Comment

                            • Original_Prankster
                              Mr. Mojo Risin'

                              • 2008 11 04
                              • 200

                              Galvojau taip niekad ir nepaimt jokio "mecha" žanro anime, bet kad tiek išgyrė šį, tad pabandžiau...
                              Kolkas žiūrėjau tik pirmą sezoną, tad šioks toks komentaras nuo manęs.

                              Pradžiai, tai didžiausias man nepatikęs dalykas buvo tas, jog aš niekaip nesupratau kodėl tų "mandresnių" ir "kietesnių" mechų būna po viena...Kodėl vietoj to, kad pagamintu +1 kietesnią mechą, kuri viena gali sunaikint visą armiją silpnesnių mechų, jie pastato armiją "lievų" mechų, kurių, net visa armija negali nugalėt vienos "mandresnios" mechos...Nu niekaip man "nedašyla". Na gal jūs, mechų žiūrėtojai, jau esat atsakę į šį klausimą ir galėsit man atsakyt.

                              Toliau, niekaip nesuprantu, kodėl visiems taip nepatinka tas Suzaku. Cituoju iš temos "Labiausiai jusu nekenciamas anime/manga veikejas?" Suzaku "viską pastoviai gadino". Bet dabar galvoju argi negerai, kad jis viską gadino? Taigi pagalvokit...jei jis neįsiterptu visur, tai anime ant smūgio ir baigtus, nes pagrindinis veikėjas įvygdytų savo planus. Na aš žinoma nežinau, gal jis ten antram sezone kažką "lievo" darė, kad visai taip prieš jį nusiteikė.

                              Taip kas ten dar...Ai va, tam tikrų veikėjų dėl įniršio sustiprėjusios mechos...Suprasčiau čia koks "Songokas" būtų ir jis ten įniršęs power-up'ą padarytų, o čia taigi mecha, robotas valdomas mygtukais, kaip jis sugeba pasidaryt galingesnis vien dėl to, kad ji valdantis žmogus supyko. Ką, tipo iš įniršio išmoko maksimaliai išnaudot mechos galimybes? BULLSHIT

                              Na ir pabaigai duosiu pliusą. Žinoma už storyline'ą...Vingiai, netikėtumai ir tai ko mažiausiai tikimės, už tai didelis pliusas. Kitų pliusų neatsimenų, bo dėl jau minėtu minusų juos pamiršau.
                              Ir būtų ypač smagu, jei mane pakritikuotumėt.

                              Overall 3,5/5
                              Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
                              There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

                              Comment

                              • aKi
                                Ruduo.

                                • 2007 10 24
                                • 289

                                Pradžiai, tai didžiausias man nepatikęs dalykas buvo tas, jog aš niekaip nesupratau kodėl tų "mandresnių" ir "kietesnių" mechų būna po viena...
                                Todėl, kad ten eksperimentiniai modeliai?

                                Toliau, niekaip nesuprantu, kodėl visiems taip nepatinka tas Suzaku.
                                Čia jau kaip kam. Man asmeniškai jis patiko. ;]

                                Taip kas ten dar...Ai va, tam tikrų veikėjų dėl įniršio sustiprėjusios mechos...
                                Kiek atmintis neša tai tokių dalyku CG nebuvo. Nors logiškai mąstant įniršęs žmogus gali būti stipresnis ir turėti geresnę reakciją - juk adrenalino gauna.

                                Na ir pabaigai duosiu pliusą. Žinoma už storyline'ą...Vingiai, netikėtumai ir tai ko mažiausiai tikimės, už tai didelis pliusas.
                                Antram sezone tie siužeto vingiai dar įdomesni, o ir pabaiga švelniai tariant epinė.

                                Comment

                                Working...