Devil May Cry

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • XxGoingBlindxX
    Freedom. ^^
    • 2008 08 18
    • 49

    #61
    Piešimas gražus, soundtrack'as taip pat.
    Opeing'ą gal tik vieną kartą visą peržiūrėjau dėl to, kad peržiūrėčiau.
    Endingas man labiau patiko. ^^
    Šiaip DMC nesu žaidusi, bet esu daaaug girdėjusi o ir payoutubint galima ;D
    Gaila, kad in anime Dante nebuvo toks lengvabūdis ir linksmas, koks yra žaidime.
    Dar man nepatiko, kad ep'ai nesurišti.
    Tik paskutiniai keli kaip ir buvo.
    Antrą kartą nežiūrėčiau, bet overall visai nieko.
    7/10 or 4/5.

    Comment

    • Reshef
      Bitter sweet

      • 2008 10 03
      • 307

      #62
      Jei kovos scenos sio anime bent pusei prilygtu toms kurios buvo DMC zaidimuose, tai unreal butu buve. o db tai nesuprasi, daug demonu kraujo, bet mazai veiksmo... siuzetas visai prastas, niekur jokios inrigos neuzciuopiau, reikejo jiems cia Vergila imesti, va tada tai butu buve veiksmo. Vienintelis dalykas kuri galiu pagirti tai piesimas, daugiau nieko.
      Spoileris:
      Ir kas per nesamone, kad per visa anime jis net demonu nepavirto? Pacioj pabaigoj tik akys paraudonavo...yeah, thats really Devil-ish

      Comment

      • dofkaw
        AWT

        • 2009 10 07
        • 103

        #63
        Šiaip neblogas anime patiko tas humoras ir aišku, kurio pagrindas yra Dantės komentarai. Patiko staigios ir labai veiksmingos, bei šiek tiek žiaurios kovos. Dar daug epų nepražiūrėjau, bet nemanau, kad 12 epizodų gali atsibosti...

        Comment

        • Hikari_
          Mental

          • 2008 02 27
          • 981

          #64
          Paziurejus pirma serija, jau buvau ta anime metusi, bet paskui persigalvojau ir tesiau jo ziurejima.. Toks neblogas, pakenciamas ir ta merga gyvenanti su juo nei kiek nenervino (kaip kitus) tik pabaigoje nuvyle, kad neparode Dantes tevo ir pns Bet ir apskritai ta final battle galejo but kiek ispudingesne, o tai ten vienoj vietoj jo vos nenudobe

          Comment

          • Augis24
            AZ rėmėjas




            • 2009 03 29
            • 767

            #65
            Man patiko, serijos įdomios, piešimas gražus, istorija irgi ne ką blogesnė. Na toks cool action anime gale jis kaip God buvo, tikrai įdomus buvo, tik kad per trumpas... Žaidimų nežaidžiau, tačiau anime'i duočiau 5/5.

            Comment

            • Sachi
              Meow!
              • 2010 01 26
              • 8

              #66
              Visai nieko toks anime, piešimas, soundtrack'ai geri.
              Tik nepatiko man, kad Dante ne toks kaip žaidime.. Galėjo jis būti toks pat vėjaikis..
              Bet šiaip palyginus neblogai, duodu 4/5 arba 8/10 ^^

              Comment

              Working...