Blood +

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SaimonasSako
    Manga >>> Anime

    • 2008 03 13
    • 164

    #61
    Tikrai pamenu, kad žiūrėjau kažkada (iki galo)... Bet net 50 epizodu??? Nuobodus ir užtestas...
    Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
    NEDELSK - CLICK TO READ IT!
    sigpic

    Comment

    • aKi
      Ruduo.

      • 2007 10 24
      • 289

      #62
      Autorius SaimonasSako
      Tikrai pamenu, kad žiūrėjau kažkada (iki galo)... Bet net 50 epizodu??? Nuobodus ir užtestas...
      Nu, kad kaip tik neužtęstas, o nuobodus nebent pačioje pradžioje. Ir šiaip tikrai vertas dėmesio anime.

      Comment

      • loxee
        Naujokas

        • 2010 04 08
        • 24

        #63
        Is pradziu sis anime man nepatiko.. bet kad nebuvo ka veik t tj y ziurejau jau ant 6 ep uzkibau nebegalejau akiu atitarukt tikrai saunus anime
        NIeKaDa NaSAkYK nIeKAdA

        Comment

        • AKUJI-SAN
          Anime narkomanas ;-)
          • 2008 02 16
          • 190

          #64
          Nelaimei, anime per daug užtemptas, daug nelogiškumo
          Spoileris:
          kiek kartų galima Saya gyvą palikinėti
          , o dar happy end...

          Uždirba 6/10

          Comment

          • Euthanasia
            Narys
            • 2008 03 17
            • 51

            #65
            šitą visus metus žiūrėjau. mjo.
            Neeežinau, man tai nepatiko. Per daug užtęstas, Saia abelekaip skysta. O jau pabaiga... Šitiek prasikankinus žiūrint 50 serijų kažko įspūdingesnio norėjos.
            Pliusai: opening songs! Išskyrus trečia. Ta niekaip neprilipo.
            Haji. Įdomus personažas. Ir tik jis vienas patiko man. Hehe.

            žodžiu tebūnie..eee..6/10

            Comment

            • vrblitz
              ningen..

              • 2008 10 01
              • 223

              #66
              Paziurejau vakar 'blood the last vampire' anime, labai patiko norejau dar, parzisiunciau 'blood+', paziurejau pirma serija... nebenoriu. Ar cia tik pirma serija tokia, ar visos serijos tokios banalios ir neidomios? Verta toliau ziuret?

              Comment

              • Lota :D
                Love and Peace~!

                • 2010 02 17
                • 239

                #67
                Įspūdingas darbas, labai patiko. Iš pradžių prireikė laiko įsivažiuoti, bet po to žiūrėjau non-stop, tikrai įtraukė. Tiesa, kai kuriose vietose viskas buvo kiek per daug ištęsta, bet bendras įspūdis geras. Siužetas įtraukiantis ir įdomus, didelių logikos šuolių nebuvo, su istorija viskas kaip ir gerai. Tiesa, reikėjo kiek laiko įprasti prie tokių kruvinų scenų, pradžioje trečdalį laiko praleidau raukydamasi. Ypač po to, ką vargšeliui Riku padarė Diva...

                Veikėjai neblogi, sudomino Haji, nors ir tylėjo kone visą laiką. Su Saya buvo problemų. Kažkuom ji man neįtiko. Pradžioje iš viso ji man nepatiko dėl savo neapsisprendimo. Tik pradėjo patikti - time skip ir enter robot Saya. Ir kai pagaliau vėl prie jos prisirišau - baigėsi animas. Problemų buvo. Diva... Šiaip gaila jos, ne jos kaltė, kad ji tokia tapo, bet gana sunku jos gailėtis po to, ką ji padarė Riku. Bet malonu, kad animo eigoje veikėjai vystėsi, mokėsi iš praeities klaidų ir nestovėjo toje pačioje vietoje. Į galą dauguma pasitaisė.

                Piešimas gražus, bet kone labiausiai patikęs dalykas buvo muzika. OST tikrai nepakartojamas. Nenuostabu, kai nagus prikišo Hans Zimmer ir Mark Mancina. Muzika buvo laiku ir vietoje, kelios melodijos labai įsimintinos, žodžiu, didelis pliusas muzikai.

                Pabaiga taip pat labai patiko. Geresnės ir nebūčiau sugalvojus. Taigi, didelių priekaištų neturiu, tad duodu 5/5. Kas nematė, siūlau pažiūrėti, bet jei po kokių 10 serijų nepatiks, tai ir nesikankinkite, nemanau, kad šis anime tiks ir patiks visiems.

                Comment

                • Sprite
                  Naujokas
                  • 2011 07 15
                  • 11

                  #68
                  Gerulis anime ;D Visai fainas siužetas, prieš kokius 2metus žiurėjau šį anime.

                  Comment

                  • yamato
                    Narys
                    • 2011 09 21
                    • 41

                    #69
                    Nuobodus, tikrai neitraukentis. Keliose vietose kvailos scenos, mane net pkde . Nesukele dideles simpatijos,bet ir nera toks blogas.
                    Spoileris:
                    http://www.4shared.com/audio/udkSiJ2N/Dj_Renan_-_Metal_2012_-_Bullet.html

                    Comment

                    Working...