Hoshi no Koe ~ Voices of a Distant Star

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shigofumii
    cruel man
    • 2008 07 05
    • 137

    #31
    Puikus anime ir nesvarbu ,kad tik ova formate ,mane labiausiai pakerejo tas parastumas siuzeto ,labai idealiai atrodo ,5 balai be priekaistu.
    Destiny is waiting ,lets move foward to it.

    Comment

    • Spirit of Nightmare
      !,,!_ (-_-) _!,,!

      • 2008 10 17
      • 209

      #32
      Man tai nepasirodė, kad čia kažkas labai nerealaus. Visai graži meilės istorija, taip. Na bet išpildymas nepatiko. Nepatiko, kad mechos buvo padarytos CG, ir be viso to buvo galima apsieiti, gal netgi būtų buvę daug gražiau. Taip pat žmonių piešimas tikrai ne pats gražiausias, ypač kai tai buvo short'as, o ne 50 serijų turintis TV. Na, bet galbūt dėl to, kad buvo short'as man jis ir patiko Įvertinimas būtų maždaug 3.5/5, norėjosi iš pradžių tris skirt, kai pabaigiau tada daugiau, nu bet čia vis tiek balsavau už 4.




      Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

      [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

      Comment

      • Defiguss
        Naujokas

        • 2009 11 18
        • 27

        #33
        O man pastarasis trumpulis buvo savotiškas "Titaniko" atitikmuo - animės pasaulyje. Ne siužeto, ne veikėjų, o būtent estetinio efekto prasme. Žiūrint pirmąsyk, žiūrint nepretenzingai nekyla net mintis peikti dėdės Šinkajaus plušo. Už širdies griebianti istorija išspaudžia šykščią ašarą, poetiniai pasvaičiojimai netrukdo, atstumo, mechų ir meilės kokteilis atrodo neragautas - žodžiu, kaip vieningas įspūdis kūrinukas minusų neturi.

        Bet va kai paveizėji antrą kartą, imi narstyti po kaulelį... pradeda į akis lįsti visokie "bet". Meilės istorija mažumėlę per cukruota, be to, mano manymu, iš idealistinės fantazijų srities: t.y. realiame pasaulyje žmonių, patekusių į analogišką situaciją, veiksmai bei santykiai plėtotųsi visiškai skirtingai. Motyvacinė dalis šlubuoja. Kalbant apie piešimą, imi pastebėti veikėjų galvas ir perniek sutrimatintas mechas.

        Regis, esama meno, kuris sunkiai atlaiko rewatch'us. Kartojimas tik susilpnina, sudraiko įspūdį. Kaip darsyk dardant amerikietiškais kalneliais arba peržiūrint siaubeką, kai tiksliai žinai, kur iššoks baidyklė ar kam įsmigs peilis. Hoshi no Koe man buvo kaip tik tas atvejis: Dikaprijui skęstant pirmą kartą graudiniesi, antrą - lieki abejingas, trečią - kikeni.

        But that just my opinion.

        Comment

        Working...