Tsubasa Chronicle

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hikari_
    Mental

    • 2008 02 27
    • 981

    #16
    nei blogas nei labai geras anime, toks gal siaip sau, buvo nuobodziu seriju, bet pabaigoj idomiau pasidare. Ir nepatiko, kad neparode kuo viskas baiges. Zodziu daviau 4.

    Comment

    • Sadness...
      ...ureshii-kanashii...

      • 2009 04 19
      • 34

      #17
      saunus anime, sju daugybe wis kitokiu istoriju...kaj kurios istorijos tiesiog nieko o kaj kurios tikraj labaj idomios ir uzkabinancios...buwo net wiena istorija per kuria apsiwerkiau buwo liudna...Ovos taj buwo nuostabios geriausios Ovos kurias kadanors esu macius tikraj nesitikejau kad wiskas gali tajp pasisukti

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #18
        Manga pagaliau pasibaigė. Jaučiu ir xxxHolic greitu metu turėtų.

        Comment

        • aKi
          Ruduo.

          • 2007 10 24
          • 289

          #19
          Man pabaiga labai labai nepatiko, kažkokia per greita, liko nemažai nepaaiškintų dalykų (nors kai kurie tikriausiai išaiškinti Holic mangoje, o jos dar neskaičiau). Atsivertęs paskutinį mangos puslapį žiūrėjau į tą mažą "END" kampe ir negalėjau patikėti..

          EDIT: o velnias, katik pamačiau kad dar ir epilogą išleido, gal sugebės tie 40 puslapių pakeisti mano nuomonę. ^_^

          EDIT2: perskaičiau epilogą ir atsiimu tai, ką parašiau viršuj. Puiki pabaiga. Nenustebčiau, jei išeitų dar ir tęsinys, nes vietos istorijai palikta daug.
          Paskutinis pakeitimas nuo aKi; 2009-10-07, 11:37.

          Comment

          • Sable
            The Hitchhiker





            • 2005 03 11
            • 1530

            #20
            Mano galva irgi nebloga pabaiga. Nežinau ar išsivysčiusioj situacijoj kokia geresnė galėtų būt. Svarbu nepercukrinta kaip tokioj istorijoj galima buvo tikėtis, nors tiek pat ir banali
            Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2009-10-07, 16:30.

            Comment

            • Sekirei
              Rimtas forumo narys

              • 2009 04 23
              • 170

              #21
              man pagrindiniai 2 personazai labai primena veikejus is cardcaptor sakura.. nezinau.. ar cia tik man vienaj tjp atrodo?

              Comment

              • aKi
                Ruduo.

                • 2007 10 24
                • 289

                #22
                Autorius Sekirei
                man pagrindiniai 2 personazai labai primena veikejus is cardcaptor sakura.. nezinau.. ar cia tik man vienaj tjp atrodo?
                Čia sąlyginai tie patys ir yra, tik iš alternatyvios visatos. CLAMP stilius - visos jų istorijos susiję.

                Spoileris:
                Tsubasa mangos gale šiek tiek parodomi ir tie tikrieji CCS herojai.

                Comment

                Working...