RahXephon

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Autorius SataNa
    nezhiejau seriju bet pazhiejau movie ir vos su broliu nuo nuobodulio nemirem
    Tai aisku...transformeriai yra daug kruciau.....

    Comment

    • Evil_of_Darknesz
      Suicide is painless...

      • 2006 04 09
      • 998

      #17
      Autorius SataNa
      nezhiejau seriju bet pazhiejau movie ir vos su broliu nuo nuobodulio nemirem
      Tai aisku, kad nuobodu, nes ten yra seriju santraupa, ten sunkiai imanoma suprast siuzeta is filmo. Serijala reikia ziuret pirma, o poto filma
      P.S. Killerbee good one

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #18
        Autorius Evil_of_Darknesz
        Tai aisku, kad nuobodu, nes ten yra seriju santraupa, ten sunkiai imanoma suprast siuzeta is filmo. Serijala reikia ziuret pirma, o poto filma
        P.S. Killerbee good one
        Nebutinai. Nors aisku geriausia ziuret po tv.

        Comment

        • Kleopso
          Followkata Toushifollow


          • 2008 04 01
          • 208

          #19
          Vienas pirmųjų anime tad sunku ką nors atgaminti. Mechų pusė, bent jau man, pasirodė gan sudėtinga. Bet į tai nekreipiau dėmesio ir mėgavausi tuo, kas vyko tarp dviejų žmonių. Atsimenu jog ir OST nenuvylė. Man patiko. 5/5

          Comment

          • Jusuchina
            Potential Psycho
            • 2008 07 31
            • 13

            #20
            Vienas iš geriausiųjų. Patenka į mano top 5. Tai lėmė nepakartojama anime atmosfera, Tokijo jupiteris, šiurpuliukus keliančios dolemų dainos, paslaptys, OP bei ED ir Mishima Reika. Ayato personažas irgi neblogas, tipiškas vaikinas, ne koks nuolatos kenčiantis tryznius, Haruka tiesiog nuostabiai tikroviška, Quan - mielas gražus padarėlis, o kitų šiuo metu ryškiai neprisimenu, nes anime žiūrėjau jau seniai, bet pakartočiau. Ne, nežiūrėčiau antrą kartą, norėčiau dar kartą jį pamatyti pirmą kartą.
            1.Last Exile
            2.Kimi Ga Nozomu Eien
            3.RahXephon
            4.Kino No Tabi
            5.His And Her Circumstances

            Comment

            • Augustas
              Naujokas
              • 2009 03 05
              • 18

              #21
              O man patiko šis anime. Antrasis mano matytas Mecha po NGE. Panasumu su NGE galma įžvelgti, bet NGE žymiai sudėtingesnis savo siužetu ir pasichologinėmis peripetijomis nei RahXephon. Ayato man pasirodė aktyvus vaikinas, nekvailas, bet nenuostabu, kad keista būna sužinojus jog gyvenai tarsi atskirame pasaulyje, užvaldytame ateivių ir ta graži moteris, kuri tave iš niekur nieko tarsi pagrobė yra kažkada buvusi tavo mergina Įdomus pagrindinis angeliškasis robotas, gražus piešimas. Gerai suejo. Opening'as patiko, bandziau atsikurti ant gitaros bet nepavyko Mechų fanams turėtų patikti.
              Paskutinis pakeitimas nuo Augustas; 2009-04-10, 15:44.

              Comment

              • sandrapromised
                Narys

                • 2008 04 06
                • 80

                #22
                nors jo siuzeto ir negaliu atsiminti,bet atsimenu,kad labai patiko is rimtesniu serijos vel gi
                Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

                Comment

                • D.N Angel_Dark
                  Chibi KOI
                  • 2009 01 19
                  • 46

                  #23
                  pagaliau sužiūrėjau. animacija Super: detali, graži, mechos nupieštos puikiai. Muzika Super: ypač op . Veikėjai, nors ir nesitikėjau, bet irgi labai gerai atskleisti. Bet.... siužetas turėjo 1 man užkliuvusį minusą, nebuvo išauginta kulminacija. Nes man asmeniškai emociškai stipresnis buvo kad ir 19ep o ne pabaiga. So... 9/10 ~ 5/5

                  Comment

                  Working...