Haibane Renmei - 2002

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Yuuku
    Naujokas

    • 2008 12 21
    • 18

    #31
    Toks be galo šiltas anime ^^ nuoširdžiai patiko x333

    Comment

    • Doommuks
      Rašo

      • 2009 02 22
      • 157

      #32
      hm... kažkaip galvojau, kad mano top pirmoje vietoje esančio eve no jikan niekas nepralenks, tačiau Haibane, tai kažkas kito. Istorija tokia, kad net, net... sunku atpasakot. Visus kitus haibane pralenkia visais aspektais, kaip jau minėjau istorija, piešimas (kuris man patinka toks senesnis) soundtrack ir viskas, viskas, viskas, tiesog nuostabu. Taigi Haibane Renmei yra mano manymu anime už kurį geresnio nėra. (ar bent jau aš dar nematęs ^^)

      Blogging like a moron

      Comment

      • LurkDog
        Naujokas
        • 2009 12 18
        • 16

        #33
        Vienas is nedaugelio anime,kurio neprisiverciau paziuret iki galo.Istorija originali,bet nuobodi ir bent man pasirode labai istempta nors paziurejau tik 1/3 viso anime Tiesiog ne mano zanro anime.

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • Doommuks
          Rašo

          • 2009 02 22
          • 157

          #34
          Autorius LurkDog
          Vienas is nedaugelio anime,kurio neprisiverciau paziuret iki galo.Istorija originali,bet nuobodi ir bent man pasirode labai istempta nors paziurejau tik 1/3 viso anime Tiesiog ne mano zanro anime.
          Visiškai suprantu, jau su draugu kalbėjau apie Haibane, kad jį žiūrėti įstengia tik tie, kurie jau yra pripratę prie tokių žandro, ir turi jiems skonį. Ištiesų nėra paprastas, ir vieniem gali būti tiesiog super, o kitiem tik.... vidutinybė.... ^_^

          Blogging like a moron

          Comment

          • Driezius
            Kas toks?

            • 2009 10 21
            • 143

            #35
            Autorius LurkDog
            Vienas is nedaugelio anime,kurio neprisiverciau paziuret iki galo.Istorija originali,bet nuobodi ir bent man pasirode labai istempta nors paziurejau tik 1/3 viso anime Tiesiog ne mano zanro anime.
            Nepastebėjau, kad istorija būtų ištempta, tiesiog ji taip pateikta, kaip normalus kasdieninis gyvenimas. Beje istorija čia nėra pagrindinis dalykas mano supratimu, o atmosfera, svetimo pasaulio pažinimas su savom taisyklėm. Būtent tai čia pateikta be priekaištų. Anime iš idėjos arba tiesiog meno kūrinys sakyčiau.

            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 463

              #36
              Tikrai labai geras anime, ziurisi labai ramiai,viskas vyksta pamazu, niekas niekur neskuba. Piesimas neblogas, istorija idomi, o veikejai labai ivairus. Atmosfera labai jauki, nors pabaigoje siek tiek pasikeicia, bet tai tik i gera. Tikrai kam patinka jauki atmosfera ir labai letas veiksmas labai rekomenduoju.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • juodidrugiai
                varnalėšos

                • 2010 08 11
                • 37

                #37
                Ramus, taikus, švelnus, atmosferinis, bet kartu ir mistiškai paslaptingas... Patinka man tokie. Ne išimtis ir šis kūrinys. Labai nuoširdžiai pavaizduota pati draugystė - tokia tikra, tolerantiška ir tvirta. Tarp tokių būtybių galėtum jaustis savas ir nereikėtu nė abejoti, kad liksi atstumtas ar nesuprastas. Pati atpirkimo mintis ir siužetas taipogi unikaliai pateikti. Patiko ir iškeliami klausimai - į kuriuos atsakyti turi jau pats... Kaip reta, OP, EN ir pats garso takelis irgi sužavėjo bei puikai atitiko aplinką.

                Comment

                • nemesis
                  Super mega ultra rašytojas

                  • 2010 11 08
                  • 1178

                  #38
                  Anime tiek veikėjais, tiek siužetu dabartinius gyvenimiškus serialus pranoksta, neblogai paliestos ir žmogaus egzistencinės probemos, bet, tiesa pasakius, beveik pusė serialo ganėtinai neįdomus, o pabaiga labiau tokia savai interpretacijai palikta, daug neatsakytų klausimų paliko.
                  Spoileris:
                  Visiškai nepaaiškintas sienų ir miestelio atsiradimas, pats asmeniškai laikyčiau skaistykla, bet ką ten tada veikia eilinei žmonės? Kas yra Haibane? Toga? Kas nutinka haibanėm palikusioms miesteli?

                  Muzika labai graži, lyriškai, puikiai pritinka prie serialo. Animacija jau spėjusi sentelti, bet nesiskundžiu.

                  Comment

                  • dfsafsaf
                    Beautiful Lies

                    • 2010 05 13
                    • 261

                    #39
                    Nesitikėjau, kad jis man patiks. Prieš pradedant žiūrėt galvojau kad tikriausiai užmigsiu bežiūrėdamas. Bet kažkaip net nors ir nei vienas personažas man nebuvo prie širdies, tiesiog kažkas šitam anime buvo to, kas mane traukė jį žiūrėt. Aišku buvo daug kas nelabai paaiškinta, tačiau man tai kažkaip nerūpėjo.

                    Stiprus 8/10, vienas geresnių mano žiūrėtų anime.

                    Comment

                    Working...