Haibane Renmei - 2002

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dai-Katana
    Podcast or Death




    • 2004 10 04
    • 686

    #16
    Haibane Renmei kaip ir Serial Experiments Lain verti dėmesio, švelniai tariant. Abu gilūs, Haibanė emocionalesnė ir su kur kas gilesne potekste, nei atrodo. Kiekviename Abe Yoshitoshi darbe randama kažkas panašaus.

    P.S. Bax privertė mane repostinti savo komentarą iš LM. Jaučiu klastą, bet vienaip ar kitaip šis anime gėris.

    SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

    Comment

    • Apriliuke
      Narys

      • 2007 07 02
      • 64

      #17
      Labai patiko si anime mane suzavejo pati istorija unikali !!! taipat geras piesimas ir veikeju charakteristika .
      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-07-12, 13:44.
      Forumo rėksnė.

      Comment

      • Mao
        a.k.a. Lzq

        • 2006 07 25
        • 223

        #18
        kas sumanė šitą anime įvertint 1??? Idiotizmas

        anyway, neseniai baigiau, iš tiesų sužavėjo. Piešimas nerealus, istorija smagi, pabaiga kieta. Vėl vos neapsiverkiau pabaigoj ;] Reki ir The Communicator ypač patiko. O Rakka per daug dėl visko depresavo o.X

        9/10
        I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

        Comment

        • zeo
          forumo idiotas
          • 2008 10 30
          • 152

          #19
          labai patiko sis animas, su mielu noru ziureciau antra karta, labai siltas ir mielas. Reki charakteris absoliuciai nuostabus, grazus piesimas, ziurejau ir nezinojau ko tiketis. daugiau tokiu animu.

          Comment

          • andriekute
            Žiūroniukas.

            • 2008 11 07
            • 35

            #20
            Tik tik baigiau žiūrėti. Patiko moralas - kaip keistai tai beskambėtų. Nelabai sužavėjo piešimas... Bet istorija šilta, graži ir, dėl kažkokių priežasčių, artima. Idėja, žinoma, neeilinė! Buvo nesudėtinga žiūrėti, tarsi atsikvėpimas po tokių didžiai kaustančių protą anime kaip pavyzdžiui Texhnolyze.

            Comment

            • ernis
              you believe sky ?
              • 2008 11 07
              • 39

              #21
              man nlb lipo sis anime bent jau nemano skonio nes jau trecia menesi kazkur bandau zeti bet nuobodoka darosi ir veiksmas nuspejamas , tai kitus perziuriu paivairinimuj ir tada tik ta bandau zeti po biski

              Comment

              • FantasyBeast
                Huzzuh!!

                • 2007 06 18
                • 101

                #22
                Yay..Vienas is tu tokiu anime kurie atnesa ramia atmosfera....Kazkuom primine Mushishi,gal savo paciu anime tempu,kuriame visi ivikiai klostomi po truputi,neskubant..o gal tiesiog ramybe?Unikalus anime tai jau tikrai.Ypac suzavejo kai pamaciau tuos angeliuku sparnus...Na 5/5.Nuostabus,unikalus anime.
                Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

                Comment

                • Idechi
                  Wakaranai

                  • 2008 10 21
                  • 193

                  #23
                  Vienas iš gražiausių kūrinių, kurį teko matyt per visą gyvenymą.

                  Comment

                  • Viktoras
                    Rimtas forumo narys


                    • 2008 03 17
                    • 190

                    #24
                    Na... tai tikrai GERAS anime, bet manes jis "nepaverge". Taip, simbolizmas, idejos, veikejai ir viskas siaip puiku, bet man jis bent ziurint nebuvo labai aktualus ir labai mazai supancio pasaulio teatskleide, o man vis rupejo kas gi ten uz tos Sienos darosi...

                    Bet kas visai patiko, kad pagrindinis personazas visai ne tas, kuris atrodo is pradziu!

                    Na ir siaip labai jau trumpas, bet tikrai sukele ivairiu emociju ir nebuvo nuobodu.

                    Trumpai - neeilinis, bet ne mano skonio, kad eiciau del jo is proto.

                    Comment

                    • Piano4rest
                      ...
                      • 2009 04 14
                      • 65

                      #25
                      Tiesiog nuostabus. Labai labai patiko .
                      Širdies tvenkiniai, džiaugsmo bangos.

                      Comment

                      • Mendeks
                        Rimtas forumo narys
                        • 2008 01 21
                        • 117

                        #26
                        vertas demesio patiko sitas anime idomu buvo paziuret tik kad kai kur suprast man buvo kas vyksta

                        Comment

                        • Yuki.
                          Naujokas
                          • 2009 02 07
                          • 16

                          #27
                          Labai šiltas ir ramus anime.
                          Jis spėju nepatinka tiems, kas yra pratę prie veiksmo anime.....

                          Comment

                          • Ryuuki
                            Žalia <visapusiškai;>
                            • 2009 07 22
                            • 13

                            #28
                            Man buvo per nuobodus tik 3ep sugebėjau pažiūrėt.

                            Comment

                            • Shary
                              woof.

                              • 2009 02 26
                              • 173

                              #29
                              Nesuprantu, kaip kitiem gali būti nuobodus... (taip, taip, skonio reikalas... x_X)

                              Labai gilus, gal net kiek slegiantis anime. Dar vienas šedevras, kaip ir "sesutė" Lain.

                              Comment

                              • sandrapromised
                                Narys

                                • 2008 04 06
                                • 80

                                #30
                                Vien jau smagumas,kai angelai ruko o siaip rimtas,geras anime - 5
                                Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

                                Comment

                                Working...