Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • sesilily
    NORIU vasaros labai labai

    • 2009 10 17
    • 92

    #31
    Na tikrai nenusivyliau Juokinga O Sunako... Na lb lb lb fainas veikejas Visi tie nosebleed ir pan..
    Barnai perdaug bobiški.. ypač yuki, neveltui jį kaip merga vis rengė
    Siūlyčiau pažiūrėt..
    http://www.filmai.in/uzeik-81379.html

    Comment

    • citywonder
      Naujokas
      • 2009 10 03
      • 22

      #32
      Labai grazi istorija, labai patiko..aversome..Ib juokinga, nors romantikos nedaugiau (pirma del to nusivyliau) bet poto pradejau labiau ir labiau patikti 5/5

      Comment

      • Mikan
        Light Yagami is a psycho
        • 2009 11 26
        • 44

        #33
        tikrai geras anime ,manga dar geresne :-) - rekomenduoju .Ir tas Sunako charakteris gan neiprastas ,tiesa maciau ir geresniu bet kieta merga :-D. Live action man pasirode prastas ,tiesa daug kam patiko ,na kiekvienas turi sawo nuomone...

        Comment

        • dynciu
          Naujokas
          • 2009 11 30
          • 20

          #34
          anime tikrai geras, buvo daug is ko pasijauokt na pati istorija nera itin ipatinga bet idomu paziuret kaip ten sekas jiem gyvent. Snako isskirtinis harkteris primena mergina is siaubo filmo^^.. nepatiko man tik piesimas tie bernai prastai atrode>.<

          Comment

          • ewlds
            hard to understand
            • 2009 02 14
            • 120

            #35
            duodu 2 uz komedija, daugiau tai nematau uz ka jis daugiau vertas butu..
            ^_^

            Comment

            • Kamiko.
              Naujokas
              • 2010 08 22
              • 6

              #36
              Ot patiko man šitas anime.
              Iš pradžių, kai draugė pirmą kartą parodė trailer'į, man labai užkliuvo vaikinų piešimas. Dėl to ir kokį mėnesį kračiausi žiūrėti jį.
              Bet vėliau visgi nusprendžiau žiūrėt (vis tiek nebuvo daugiau ką xD). Su piešimu susitaikiau po kokių penkių epsidodų, prie visko priprantama.
              Sunako for the win
              Daviau 5, nes, nepaisant kai kurių minusų, tai yra anime, kurį pažiūrėjus nesigailiu.

              Comment

              • dfsafsaf
                Beautiful Lies

                • 2010 05 13
                • 261

                #37
                Neistveriau tos Sunako chibi "mini" formos kaip ji atrodo bei ir siep kazkaip vis maziau juokdavausi per servija, tai kolkas baigiau ties 16 ep, bet tikiuosi dabaigt kada ziuret .
                Uz ka maciau tai nebent 3/5

                Comment

                Working...