Onegai Twins

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    Onegai Twins


    Onegai Twins

    AnimeNFO || AniDB


    Metai - 2003
    Žanras - Drama, Love romance, comedy, ecchi
    Studija - Genco
    Serijų kiekis/trukmė - 12 x 25min.


    Pagrindinis veikėjas Kamiširo Maiko, jaunas vaikinas, dar nebaiges mokyklos, tačiau turintis gerą darbą ir gerai užsidirbantis. Jo motina jį paliko kai jis dar buvo visai mažas. Maiko augo vienas, artimųjų neturėjo. Tačiau jis visuomet su savimi turėjo nuotrauką kurioje jis dar mažas su savo seserim. Nuotraukos fone buvo namas, kuris, vaikino manymu, ir buvo jo namai. Maiko sutaupes pinigų nusiperka tą namą ir gyvena jame vienas, tačiau viena dieną pas jį ateina mergina Miafudži Mina. Mergina turi tokią pat nuotrauką, kurioje jie dar vaikai. Be to jų akių spalva vienoda, neįprastai mėlyna. Atrodo viskas aišku, Maiko pagaliau sutiko savo seserį. Bet netrukus pas jį ateina dar viena mergina turinti tokia pat nuotrauką ir tokiom pat ryškiai mėlynom akim... Situacija tikrai keista. Viena iš merginų greičiausiai Maiko sesuo, tačiau kas tada kita? Abi merginos tiki, kad Maiko namas yra namas kuriam jos gimė, jos abi nori čia gyventi. Taip ir prasideda labai įdomūs įvykiai, kurių aš nespoilinsiu .

    Veikėjai



    Kamiširo Maiko. Na apie jį jau minėjau, vaikinas turintis pajmų, gyvenantis savarankiškai. Kaip ir pridera tokio anime veikėjui, jis nera koks nors "babnikas", padorus, santūrus vaikinas, neturintis jokių užuominų į iškrypimą.





    Miafudži Mina. Linksma ir draugiška mergaitė, kartais pridaranti Maikui nemalonumų. Mergaitė taip sakant su charakteriu, kartais mėgsta parėkaut savo ausį rėžiančiu balseliu ^_^; kartais elgiasi šiek tiek skubotai, neapgalvotai.





    Omoderu Karen. Skirtingai nuo Minos ši mergaitė rami. Garsiai nerėkia, elgiasi santūriau. Šiek tiek nedrasi, nuoširdi ir draugiška.





    Subjektyvioji aprašymo autoriaus nuomonė:

    Anime man pasirodė įtraukiantis ir įdomus (labai įtraukiantis, taip įsižiūrėjau,kad net kava atšalo. Taip man dar nėra buve), o taip pat linksmas. Nebuvo serijos, kad nesijuokčiau, komedijos elementai tikrai neblogi. Tiesa humoras retkarčiais kai kam gali pasirodyti nepadorus. Tačiau pats anime nors ir linksmas, bet kartu ir nebloga, gan rimta, drama. Būna tikrai įdomių, jausmingų epizodų, kurie tiesiog lenda į dūšią. Puikiai perteikiamos veikėjų emocijos. Kartais nuo labai rimtų situacijų staiga pereinama į humorą, tačiau iš tų situacijų nepasišaipoma, jos nepaverčiamos durnizmu. Humoras čia gana ironiškas, lengvas ir yra tik prieskonis, o ne pagrindinis elementas, jo čia, kaip ir ecchi‘o, yra su saiku. Dėl ecchi‘o galiu nuramint, jis visiškai proporcingas, jo čia tikrai nėra per daug ir bent man jis pasirodė visai skoningas. Jokio vulgarumo. Veikėjų vystymas man pasirodė neblogas, puikiai atskleidžiamos jų emocijos. Veikėjų charakteriai akcentuoti ir gan įdomūs. Animacija galiu apibudinti vienu žodžiu – graži. Tačiau nėra labai kuo nors įpatinga, tiesiog standartas, kaip ir daugumoj anime. Dėl garso, irgi standartas. Įgarsinimas geras, muzika priderinta neblogai. OP ir ED, nera per daug geri, bet visiškai klausytini. Mano nuomone tai vienas geresnių tokio žanro animų. Man jis patiko. Ypač prisižiūrėjus tokio durnizmo, kaip FLCL norėjosi kažko normalesnio, ir aš tai gavau. Graži, linksma, romantiška, gyvenimiška istorija

    Download:
    MiniNova
    65
    5
    61.54%
    40
    4
    27.69%
    18
    3
    9.23%
    6
    2
    1.54%
    1
    1
    0%
    0
  • Botaro
    Akuma


    • 2005 11 17
    • 196

    #2
    Sheip wisai patiko,nors netiek kiek Onegai Teacher tik 1 dalykas man wisa anima beveik akis kabino
    Spoileris:
    Tai jog toji jaunesnioji pana (nebeatmenu vardo ir ishvis nk) wisada kishdawo nosi pas tu likiusiu dvieju ir griaudavo wiska ,ka jie norejo daryti - vieni Buciau ash,tai nutrenkciau ja i sawo kambary ir fsio,ot tos mazosios seses
    I have the Holy Lance

    Comment

    • Hellsing_lover
      Purinsesu no Darukuneso




      • 2007 02 15
      • 1318

      #3
      OoOoO... Reiks parsisiųsti ir gbūtinai pažiūrėt, nes aprašymas man pasirodė gan įdomus... Tikiuosi, jog ir anime bus nė kiek nenuviliantis

      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        #4
        Autorius Hellsing_lover
        OoOoO... Reiks parsisiųsti ir gbūtinai pažiūrėt, nes aprašymas man pasirodė gan įdomus... Tikiuosi, jog ir anime bus nė kiek nenuviliantis
        O vat fig znaet nuviliantis jis ar ne. Neprisiimu atsakomybės rekomenduot. Tikrai nenustebčiau išgirdęs tokius komentarus kaip "eilinis ecchinis durnizmas". Tiesiog aš rašau iš savo rakurso. Toks jau aš trenktas animiešnikas. Tiesiog kai 6val. varai trenerovka, paršliauži namo, sėdiesi ant kėdės ir nebeturi jėgų nuo jos pasikelt, tada norisi tik atsipalaiduoti, išsidrėbt kėdėj ir pažiūrėti kažką gražaus. Gražaus vizualiai. Ir aišku tas grožis turi turėti nors kiek dominančią istoriją. Viskas, man to užtenka.
        Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2007-06-02, 23:16.

        Comment

        • Blood_Wolf
          ...whatever...
          • 2006 10 28
          • 112

          #5
          Na uz onegai teacher istorija tikrai blogiau bet cia buvo daugiau ecchi.

          Comment

          • voiceofdeath
            Rimtas forumo narys

            • 2006 10 23
            • 119

            #6
            Autorius Blood_Wolf
            Na uz onegai teacher istorija tikrai blogiau bet cia buvo daugiau ecchi.

            hmm o man pasirode atvisksciai
            Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
            Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

            Comment

            • niekšas
              forumo idiotas

              • 2006 08 23
              • 544

              #7
              Nu jau twin'uode ecchio tikrai nėra daug. Bent jau lyginant su kokiu Green green ar girls bravo. Nu aišku teacher nemačiau (dar) tai negaliu lygint, bet užtenka palygint pic'us internete. O teacher irgi pažiūrėsiu pasitaikius pirmai progai

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #8
                Na onegai teacher tikrai geresnis uz onegai twins, bet onegai twins vien vertaziuret del kitos istorijos ir siuzeto, ten ecchi labai sunkiai izvelgsi nuogus papus, bet pasitamsinus screena viskas matosi kuo puikiausiai...

                Comment

                • Bardakas
                  Žmogus Ne





                  • 2005 09 22
                  • 1462

                  #9
                  Duodu 4/5, nes Onegai Teacher geresnis visom prasmėm buvo. O šitas tik dėl tolimesnės istorijos. Ir šiaip toks puse velnio... Gerai pagalvojus galėjau 3/5 duot
                  Maybe on Earth, Maybe in the Future
                  sigpic
                  Kurokawa idėjinis lyderis
                  Lėtai keičiu slaptažodžius

                  Comment

                  • Hellsing_lover
                    Purinsesu no Darukuneso




                    • 2007 02 15
                    • 1318

                    #10
                    Hm... Op/En man kažuom primena Air... Toks jis visas "kvepiantis" liūdnai laiminga pabaiga...

                    P.S. niekshas -> Nesvarbu, kaip kas suprato šitą frazę, svarbu, kad ji ir man lb zbjs

                    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                    Comment

                    • Hellsing_lover
                      Purinsesu no Darukuneso




                      • 2007 02 15
                      • 1318

                      #11
                      Na va... Ką tik peržiūrėjau visas 12 serijų ir OVA... Kaip ir reikėjo tikėtis, pabaiga buvo šiek tiek nuvilianti... Nors prieš paskutinė serija (11ep) buvo gražus...

                      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                      Comment

                      • Kure
                        (:AnimeGirl:)

                        • 2007 06 29
                        • 21

                        #12
                        Nu nzn man sejp pasirode sitas anime ne labaj koks nu bet sejp tj ziuret galima...zinoma onegai teacher man patiko labiau ...
                        sigpic

                        Elfen Lied

                        Comment

                        • mindzze
                          Forumo vilkas

                          • 2007 05 18
                          • 375

                          #13
                          O šis anime kuo nors panašus i Lamune? (komentaras darašisiu kaip pamatysiu)

                          Comment

                          • Silvestras
                            Rimtas forumo narys



                            • 2008 04 18
                            • 162

                            #14
                            "Onegai Teacher" labiau patiko,Twinsai man pasirodė labiau kaip trijų giminių problemų aiškinimasis,bet drama visai nebloga gavosi.Dėl ecchio nesvaikyt,kaip nebežiūrėtumet..jo čia tikrai labai mažai(tokiame seriale jo ir nereikia).Ai,ir be to kažkox neįtraukiantis man šis anime pasirodė,na ir duodu 3/5.

                            Comment

                            • Mangamanas

                              #15
                              Autorius Botaro
                              Sheip wisai patiko,nors netiek kiek Onegai Teacher tik 1 dalykas man wisa anima beveik akis kabino
                              Spoileris:
                              Tai jog toji jaunesnioji pana (nebeatmenu vardo ir ishvis nk) wisada kishdawo nosi pas tu likiusiu dvieju ir griaudavo wiska ,ka jie norejo daryti - vieni Buciau ash,tai nutrenkciau ja i sawo kambary ir fsio,ot tos mazosios seses
                              man tas pats

                              Comment

                              Working...