Rozen Maiden

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ryuuki
    Žalia <visapusiškai;>
    • 2009 07 22
    • 13

    #31
    Labai gražiai nupieštas ir šiek tiek per mielas, bent man bet neblogas.

    Comment

    • Katekutaku-chan
      ^_^
      • 2009 02 20
      • 18

      #32
      Man kaskaip....nelabai, pasirode nuobodokas

      Comment

      • dynciu
        Naujokas
        • 2009 11 30
        • 20

        #33
        mane patrauke tu leliu apranga... Lolitiskos sukneles labai nerealios istorija tokia siektiek nuspejima nereikia atidaus ziurejimo. kad ir kaip ten butu negaliu nieko blogo apie anime pasakyti

        Comment

        • djmindziulis
          Memento mori
          • 2009 05 17
          • 76

          #34
          Nežinau kaip anime, nežiūrėjau, bet bent jau būk malonus, vaizdžiai ir be klaidų aprašymą padaryk....

          Comment

          • ciombiukas
            Forumo maniakas




            • 2009 09 18
            • 463

            #35
            Patcios pirmos serijos ispudzio tikrainepadare, bet paziurejus iki vidurio taip sudomino, kad galvojau is kart ir antra sezona ziuret, bet tai pasirode ne mano jegoms todel sianden reiks pabaigti. Nepasakyciau, kad piesimas vienas is mano megstamiausiu, bet ziureti galima, nes istorija tikrai nebloga.

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Mikuru
              Naujokas
              • 2010 02 14
              • 22

              #36
              Na, pradėjau žiūrėt, sudomino, netgi labai... Tik su veikėjų jausmais painiava...
              Spoileris:
              Nu ir gaila man tos Džun sesers, nu kiek galima ant jos rėkt, gi ji nieko bloga nedarė... Patiko kawaiina Hina Ičigo, tos seserys {Suiseiseki, Souseiseki} Bet kas labiausiai sudomino, tai Šinku, labai įdomus veikėjas, tik galėtų būti bent kiek draugiškesnė kai Džun ją paliečia

              Comment

              • Esquisse

                #37
                Labai įdomus anime, iš pradžių kai pradėjau žiūrėt galvojau kad koks "barbių pasirodymas" išeis, bet pasirodo siaubingai suklydau, RM per plauką vos netapo mano mėgstamiausiu anime... Garso takelis irgi stebina, Šinkos simpatijos Kun-kun'ui taip pat... bene juokingiausia serija buvo 5 {p.s. taip ta, su tais laiptais xDD]
                Šiek tiek įgrįsta Suiseiseki "desu" vos ne kiekvienam jos sakiny, na bet tai netrugdo žiūrėt
                Pirmo sezono vertinimas beabejo 5/5

                Antras sezonas pribloškė, nauji veikėjai ir pabaiga... kiek verkiau kai per 2 serijas sugebėjo užmigyt dvi lėles, o galiausiai jų dar ir neprikėlė...
                Pralinksmino tik vienas dalykas, tai Šinku ir Džuno šypsenos paskutinėj serijoj...
                Antro sezono vertinimas 5/5
                Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-04-24, 15:03.

                Comment

                Working...