Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amaeru
    big fcuking surprise

    • 2008 11 15
    • 111

    #31
    man labai labai patiko. ilgą laiką norėjau pamatyti, bet neturėjau galimybės. visgi esu Rurouni Kenshin didelė megėja, nuo šito anime pradėjau labai rimtai domėtis tiek Japonijos istorija, tiek anime. o ši serijų priešistorė man išvis labai patinka. :} rimtesnė už tv serijas tiek piešimu, tiek istorija. 5/5. ir nekitaip.

    Comment

    • winry3
      hahahahaha! niam :DD

      • 2009 02 18
      • 112

      #32
      mane tai sužavėjo.Labai rimtas...ir traukiantis...visai norėčiau vėl pažiūrėtiž=]] galiu tik bepridurti,kad mane pravirkdyt tikrai sunku,o šito filmo dėka šniurkščiojau kaip reikalas (na bet palygint su ašarų upėm toj daly kur jau su Kaoru tai čia dar nieko buvo=]]])
      Not bad...

      Comment

      • YuukiKuran
        Love vampires
        • 2009 02 23
        • 22

        #33
        Labai patiko...tikras sedevras
        Saulėlydis. Vėl. Dar viena pabaiga. Nesvarbu, kokia tobula bebūtų diena, ji visuomet baigiasi...

        Comment

        • Reshef
          Bitter sweet

          • 2008 10 03
          • 307

          #34
          Labai patiko shi Rouruni Kenshin priesistore, likau suzavetas, tiek meiles istorija tiek ziaurumu kuri isvydau siame anime.

          Comment

          • Augis24
            AZ rėmėjas




            • 2009 03 29
            • 767

            #35
            Štai ir pradžia. Tai tikrai yra įsimintiniausi įvykiai iš visos Samurajaus sagos. Neįmanoma nusivilti pamačius.

            Comment

            • VampireAlex
              Vampire
              • 2011 06 23
              • 2

              #36
              Visos ovos geros. Tikrai geros istorijos. puikiai papasakota. Siektiek daugoka dramatizmo, bet ir tikrojo zmogaus (kurio givenimu paremtos sitos istorijos ir tv epizodai) gyvenimas buvo nemaziau dramatiskas. Kam idomu siulau pasidometi Kawasaki Gensai.
              welcome to hell

              Comment

              • yamato
                Narys
                • 2011 09 21
                • 41

                #37
                Autorius Evil_of_Darknesz
                Man ovos labiausiai ismine ir patiko is viso rourin kenshin sagos, patiko tikriaiusiai todel, kad ovose daug daugiau ziaurumo ir kraujo...
                pilnai sutiku, daugiau kovu ir kenchis kietesnis atrode
                Spoileris:
                http://www.4shared.com/audio/udkSiJ2N/Dj_Renan_-_Metal_2012_-_Bullet.html

                Comment

                • nemesis
                  Super mega ultra rašytojas

                  • 2010 11 08
                  • 1178

                  #38
                  Vienas geriausių darbų Samurajų tema, gaila neprisimenu itin gerai TV serijų, net neatpažinau keletos šalutinių veikėjų pasirodžiusių keletoje vietų. Smagu buvo sužinoti, kaip Kenshis gavo randą, kuris pasirodo tikrai turėjo didelę prasmę. Vienintelis ženklenis minusas - tai kad mačiau TV serijas, tad pabaiga buvo aiški net neįpusėjus Ovoms. Kažkaip sukilo net noras, peržiūrėti Tv serijas.

                  Comment

                  Working...