Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shemica

    #16
    Autorius Dziro sese
    (klausimas ne į temą, ar vardas Kaoru irgi tinka tiek merginom,tiek vaikinam??)

    Man rodos taip, nes NGE irgi buvo toks veikėjas - paskutinis angelas, kurio vardas buvo Kaoru.

    Comment

    • dattebayo
      random fangirl syndrome

      • 2007 11 18
      • 207

      #17
      patiko, daugiau neturiu ka pridurt.

      Comment

      • WailfulDevil
        Daddy Sparda >:3

        • 2007 08 20
        • 73

        #18
        kenshin ova toks rimtesnis nei TV serijos ir maloniai ziurisi...grazu ir liudna. 5/5

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #19
          Labai sudomino sis anime ir isliko tik vienas klausimas ar butina ziureti Rurouni Kenshin (TV) ir
          Rurouni Kenshin: Seisouhen (OAV) pries Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen (OVA: 4 epizodai) ?

          Comment

          • Botaro
            Akuma


            • 2005 11 17
            • 196

            #20
            nereik,ovas idomiau ziuret po animo,kad pamatyt koks ishtikro buwo batusajus
            I have the Holy Lance

            Comment

            • niekšas
              forumo idiotas

              • 2006 08 23
              • 544

              #21
              Siaip tai anime nerealus. Dar kogero RK mano megstamiausias anime ir sita ova yra jo paskutinis gabalas. Ir visdelto sitai ovai daviau tik 4 (skirtingai nei serijoms ir tsuiokuhen, kuriems daviau po 5). pirma priezastis: Dar nemaciau tiek "suspaustos" istorijos. Seriju ivykiai ir tai, kas vyko po ju, suspausta i (jei gerai atmenu) 90 min. butu buve nors 4 tokios ovos butu dar kita reikalas, bet 2... man viskas perdaug suspausta. Kitas minusas, per daug, oi... suspoilinsiu gi...
              Spoileris:
              Liudna pabaiga. kad tai tokia istorija sitaip baigesi. Kad tai didysis kenshinas numire nuo zarazos! jis turejo mirti nerealioj kovoj! nei ten romantishka buvo nei ka. Toks perdetas realizmas tiesiog pakenke sitokiai samurajishkai istorijai. Nu bent mano tokia nuomone. Ir siaip seisouhen istorija man kliuvo. Neatitinka seriju bei pirmos ovos esmes.


              P.s. slicKrox, pritariu Botaro, geriau pirma ziuret serijas

              Comment

              • Botaro
                Akuma


                • 2005 11 17
                • 196

                #22
                Prisiverciau paziureti paskutines ovas. Taip negera pasidare. Neisheis ish galvos dbr RK dar ilga laika
                I have the Holy Lance

                Comment

                • hanaretsu
                  Beealzebub
                  • 2006 08 19
                  • 135

                  #23
                  patikoooo.... visas oavas pažiūrėjau ir visos patiko, juolab kad atmosfera taip skyrėsi nuo serijų tačiau perdaug nenutolo...jei nepaisysim tokių epizodų kaip ta apgailėtina scena su žuvim, visos ovos gerai sueina. bet tada, dievaži, vos neapsižliumbiau iš pykčio.

                  Comment

                  • Skylarkiss

                    #24
                    Na ovu nemaciau maciau tik pilna anime.Man fighting stiliau anime labaiu patinka kai buna kai psakant carrier mode :}.Kuo toliau kovoji tuo daraisi stipresnis ismoksti kazko naujo.GailaTo cia nebuvo

                    Comment

                    • Psichas
                      Rimtas forumo narys

                      • 2008 04 16
                      • 147

                      #25
                      patas geriausias veikalas is visos Rurouni Kenshin kolekcijos viskas daug geriau ir isbaigciau padaryta nei serijose o ir mergiote daug idomesne nei Kouri xDDD man Shinta daug labiau patiko kaip zudikas nei kaip gelbetojas zmonijos xDD
                      the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                      Comment

                      • Rikka
                        Push The Limits


                        • 2008 07 12
                        • 91

                        #26
                        5/5 ir ne kitaip. as praktiskai meldziuos sitam animui. ypac siai ovai. nu nerealu istorija tikrai itraukianti ir toli grazu ne vaikiska,piesimas dailus, kraujas...zinot,geriau viena kart pasiziuret nei skaityt ka as cia parasiau.

                        Comment

                        • aguchan
                          Naujokas
                          • 2008 12 08
                          • 13

                          #27
                          labai geras tik lliudnas ova.verta paziuret

                          Comment

                          • ForestTiger
                            Me cool!

                            • 2009 01 06
                            • 101

                            #28
                            Nerealu! 6/5! Man rurouni kenshin ir taip buvo geriausias anime, bet pamatęs šį OVA net nežinau... neturiu žodzių.. O pabaiga tokia, kad tiesiog verkt norėjosi . Super OVA!
                            Žiūrim į avatarą!

                            Comment

                            • simka
                              Naujokas
                              • 2009 02 13
                              • 14

                              #29
                              O dieve...5/5...jei galeciau tai ir daugiau duociau...^^
                              myliu si anime...atsimenu vasara su pusbroliu ziurejom visus RK is eiles...tai sita ir parsisiuntem....kiekviena vakara ziurejom...man asmeniskai jis labai patiko...nei pridesi nei atimsi..o OVA man net idomesnis nei TV...kazkaip viskas rimciau...
                              Gyvenu – tai tik vaikiškas požiūris tavo...
                              Gyvenu – tai tik kvailas posakis mano...
                              Gyvenu – sukasi metai kasdieną be sienų...
                              Gyvenu... Gyvenu... Gyvenu ir viską palieku...

                              Comment

                              • zeke
                                trust me i'm engineer

                                • 2009 01 02
                                • 392

                                #30
                                na man viskas patiko kas su RK susije. viska buvau atsisiuntes-bemiges naktys buvo
                                S_T

                                Comment

                                Working...