Ouran High School Host Club

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dark-Tarou
    I'm a woman on a mission


    • 2008 07 14
    • 486

    #31
    Ouran man pabai patiko. Aisku buvo ir nelabai patikusi7 momentu, bet linksma nuotaika ir puikus veikeju portretai viska anuliavo. Duodu tvirta 5.
    /// http://dark-tarou.mybrute.com

    Comment

    • FainaruFantaji
      Cyber Snake

      • 2007 04 28
      • 579

      #32
      Neprisimenu kada taip juokiausi. Comedy kaip velnias kryziaus krataus, bet sito negalejau apeit. Maniau, kad tos 26 serijos igris, bet nei viena nebuvo nuobodi. Nepatiko tik Renge, nors is tiesu visai neblogai parodijuota otaku panele.
      Ypac nustebino tai kad sitas daiktas dar ir sioki toki siuzeta turi, o pati pabaiga atrode kaip gero draminio filmo pabaiga. Kaip ir dazniausiai man itiko OST, nes ypac megstu tokia klasikine muzika.
      Kas be ko buvo dar ir kur akis paganyt. Taip pat labai patiko cross-dressing.
      Labiausiai patike veikejai - Hitachiin brothers. Sugebejo suzadint fangirl`izma. 5/5
      Ir seip cia antras girly anime kuris man taip patiko.
      Paskutinis pakeitimas nuo FainaruFantaji; 2008-08-18, 22:22.



      Working underground.

      Comment

      • Piens

        #33
        Heh xD Man visai patinka šis anime.O labiausiai iš jo patinka gal Hikaru, Kaoru ir Nekozawa.Kažkaip man Haruhi nepatiko :<

        Comment

        • Derogatory`
          Loki'd


          • 2007 10 06
          • 350

          #34
          He he, patiko man šis anime, nors shoujo aš išvis nežiūriu. Bet šis! Kiekvienas epizodas buvo stebinantis ir teikiantis gerą juoko dozę. Ir svarbiausiai šis anime toks neįpareigojantis. Gali žiūrėti į dieną po vieną seriją ir būsi labai patenkinta, gali ir daugiau. Tad man Ouran'as padėdavo išgyventi sunkias mokslo savaites.
          O šiaip mieli veikėjai, aišku labiausiai patraukė akį Hikaru ir Kyoya.
          Ir pabaiga visai patiko. Ji buvo šiek tiek rimtesnė ir griežtesnė, kaip FainaruFantaji sakė "...o pati pabaiga atrode kaip gero draminio filmo pabaiga.". Ir tikrai taip. Ji prikaustė prie ekrano ir galvojai kaip čia bus, kaip išsispręs, nes tarsi žinojai, kad draugystė nugalės. xD

          Btw, daviau 5/5.

          Comment

          • erudesu
            天照
            • 2008 10 21
            • 30

            #35
            sis anime yra pats juokingiausias dalykas koki kadanors esu macius... ypac tas blondinas Tamaki Suou ar koks ten jo vardas...dieve kaip mane prajuokindavo jo tradicines pozos kaip pvz tokia , tokia ar dar kokia kitokia XD vnz nuostabus dalykas, tik gal kiek per daug istestas o_O

            Comment

            • AhouKarasu
              Ikimasho~
              • 2008 10 30
              • 62

              #36
              Siame anime man labiausiai patinka hikari Ir kaoru xDD Ir Tamaki xDD lol xDD Yra is ko pavengt xDD
              Shiawase da...

              Comment

              • Uršulė
                Naujokas
                • 2008 05 19
                • 3

                #37
                5 iš 5 paliko tikrai gerą įspūdį. Patiko jų išraiškos kurios pasirodydavo dažnai ir kas labiausiai žavėjo iš herojų, tai dvyniai ir Haruhi. Juokiaus tikrai daug, tik paskutinėm serijom kažkas nutiko, buvo mažiau juokinga, ir pernelyg daug pasakojo apie herojų gyvenimą. Bet šiaip liuks
                Nieko protingo nepamatysit.

                Comment

                • SoulChan

                  #38
                  Puikus aprašymas. Man patiko šis anime

                  Comment

                  • Sharp_katana
                    Stebėtoja

                    • 2007 02 28
                    • 147

                    #39
                    Ouranas man patiko animacijos stiliumi ir gan neblogom situacijom ir bajeriais Jis, kiek teko matyt ir skaityt yra moe tipo anime, toks daugiau merginoms skirtas, bet ir vaikinai čia rastų ką pažiūrėt. Charakteriai ryškūs, įsimenantys. Manau, kad ne vienas rastume atitikmenų jiems klasėje ar kurse: moksliukai, pragmatistai kyoios , prietrankos gražuoliukai tamakiai , tyleniai takashiai , ,,du viename" kaip kaoru ir Hikaru , sweet lovers honey , moksliukės (bookworm ) haruhi ...
                    panašus į Ouraną yra Lovely Complex (LovCon), toks pat smagus, linksmas, pilnas kurioziškų situacijų, bet jį reikia žiūrėt iš eilės, kai tuo tarpu Ouraną gali pradėt žiūrėt ir nuo vidurio, nes tik paskutinės serijos susietos.
                    Anyway, I enjoyed it a lot

                    Comment

                    • Monstriuke
                      Clumsy
                      • 2009 02 02
                      • 39

                      #40
                      labai linksmas, seip nesu megeja tokiu mokykliniu bet sis man patio, labai juokinga bei tuo paciu rima tikrai neblogas.

                      Comment

                      • bithuthe
                        Last Frame Studio



                        • 2003 11 14
                        • 399

                        #41
                        čia bene vienintelis anime, kurį esu žiūrėjus daugiausiai kartų, t.y. ~5 kartus
                        Šito anime bajeriai veža

                        Comment

                        • VampireBlood
                          Rimtas forumo narys

                          • 2008 07 18
                          • 155

                          #42
                          isimilejau shita anime <3333
                          per kita cosplay busiu Hasruhi ;DDD -cat22-

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1112

                            #43
                            myliu myliu myliu šį anime tokių juoko priepuolių dar gyvenime nesu patyrus, tai geriausia komedija, kokią esu mačius sužiųrėjau per dvi dienas, tiesiog negalėjau atsiplėšti nuo ekrano, dzin tie egzai, į viską spjoviau
                            visi Host nariai tokie kawaii iš Tamaki pozų ir logikos jau galima širdie smūgį gaut, o kur dar dvyniai ir pati Haruhi žiauriai patiko piešimo stilius, laaabai tiko prie visos istorijos ir kurioziškų situacijų, o op ir end dainos tikra fantastika

                            Comment

                            • Laarf
                              mastermind.

                              • 2009 06 23
                              • 79

                              #44
                              perziurejau 13 epu. nes poto atsibodo. Seip juokingas and stuff bet labai man jau istestas pasirode.
                                ▲
                              ▲ ▲
                              Spoileris:

                              Comment

                              • Haruhi
                                Rimtas forumo narys


                                • 2008 03 26
                                • 190

                                #45
                                linksmas shoujo ypac patiko Haruhi komentarai XD 5/5
                                Paskutinis pakeitimas nuo Haruhi; 2009-07-02, 13:48.

                                Comment

                                Working...