Ouran High School Host Club

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miyu
    Naujokas
    • 2007 01 30
    • 14

    #61
    nuostabus anime.
    laukiu nesulaukiu antro sesono jai jis bus<3
    http://myanimelist.net/profile/misuzu-chan
    http://www.myspace.com/19911017doll

    Comment

    • akvilina
      Naujokas
      • 2010 02 25
      • 4

      #62
      Vienas iš geriausių mano matytų shojo anime ^^ . Jame man ypač patiko dvyniai ir honey sempai >.<. Rekomenduočiau šį anime pasižiūrėti tiems, kurie ieško lengvos ir juokingos komedijos .

      Comment

      • Eikko
        observer.
        • 2009 08 27
        • 16

        #63
        pradžioj galvojau, kad bus nesąmonė, bet anime tikrai žiauriai juokingas, ypač pirmos serijos. pabaiga kiek nuvylė. Patiko Haruhi, protinga ir ironiška mergina, nelabai daug tokių teko matyti kažkaip.Ypač patiko evil dvyniai.
        an empowered and informed member of society.
        http://freebrainwash.deviantart.com/

        Comment

        • toma
          Šokoladoholikė

          • 2010 03 16
          • 368

          #64
          Lb patiko ziauriai juokingas patiko veikejai ypac Mori ir Honey jau du metus laukiu antro sezono, bet jis vis nesirodo ir nesirodo jau pradejau abejot ar toks bus


          Comment

          • mirtisee
            Naujokas
            • 2010 03 16
            • 4

            #65
            deja sio kurinio nezejus tad negaliu komentuoti...

            tik kazkuris minejo apie titrus.. as asmeniskai esu pries titrus, megstu vetima zodini o ne raidini, nes skaityti ziureti tikrai demesi blasko... tad geriau jau azvucka nei subtitrai..

            Comment

            • RayYuka
              Paraamnestical

              • 2009 11 02
              • 206

              #66
              Anime is very cute and stuff. Keistai patiko piešimo stilius, veikėjai labai šaunūs, viskas linksma ir nuoširdu(xD), nors visokių minčių man į galvą ateidavo bežiūrint... Na ir tai BONES, todėl nėra šansų, kad anime man būtų nepatikęs.
              Paskutinis pakeitimas nuo RayYuka; 2010-05-29, 08:31.
              Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

              Comment

              • deidara-sama
                art is a bang
                • 2010 03 21
                • 14

                #67
                kai tokiam anime tai aprasymas buvo.....hm.....svelniai tariant...man kaip tik labai patiko, kad paskui pasakotos istorijos atskleide veikeju charakterius , taigi anime netapo vien tik leksta komedija. (bet jis nera rimtas, pripazinkim). epizodu kiekis pats tas, o kad ir kiek ivairiu titru ar dubliuotu versiju teko matyt, tai bent jau man viskas ten ok buvo. ha, anime n kartu geresnis uz manga. mangos negalejau skaityt. nemanau, kad mangaka savo mangoj turetu aprasineti , ka valge pusryciams. tikejaui antro sezono, bet paskaicius manga, jo nebenoriu, nes jis nusmato buti visiskas fail. one big drama. feh. suzavejo, kad anime labai graziai nupiestas ir, apskritai, ten viskas labai grazu. reiketu pamineti ir tai, kad sunku atrasti graziai nupiesta anime siais laikais.
                Hurting you is the last thing i would like to do , but it's still on the list.



                Blackout

                Comment

                • neko_pari
                  nyanko sensei

                  • 2009 04 22
                  • 130

                  #68
                  Skaniai susiziurejo butu idomu pamatyti dar, kaip ten toliau klostosi. Gal kas pasakytu, kiek mangos chapteriu sis anime apime? Nenoriu skaityti vel to pacio, ka suziurejau jau

                  Cosplay.com

                  Comment

                  • ~Madara Phantomhive~

                    #69
                    Duodu 3/5 nes ten buvo daug isteriškų charakterių, kurie mane erzina.

                    Comment

                    • Vestjulea<3
                      Rolling_Star
                      • 2010 05 18
                      • 28

                      #70
                      Autorius neko_pari
                      Skaniai susiziurejo butu idomu pamatyti dar, kaip ten toliau klostosi. Gal kas pasakytu, kiek mangos chapteriu sis anime apime? Nenoriu skaityti vel to pacio, ka suziurejau jau
                      Yra 83 chapteriai ir man pavyzdziui buvo ydomu visus skaityti po anime. Mangoje daug nauju yvikiu todel siulau paskaityt ;D

                      Comment

                      • Yumenator
                        Motherbleeping Killjoy



                        • 2009 07 27
                        • 552

                        #71
                        Nuostabus anime. Piešimo stilius yra gana mergaitiškas, tačiau labai išsiskiria nuo kitų romance anime.
                        OST labai spalvingas ir šmaikštus, humoro yra pakankamai, vienintelis minusas yra keli episodes, kurių galėjo ir nebūti.

                        Let's all say horay to Haruhi's chichi!
                        http://yumihoriku.deviantart.com/

                        BLACKOUT
                        http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                        be sure to visit our page~

                        Comment

                        • Dei Dei
                          damn it
                          • 2009 10 26
                          • 22

                          #72
                          Labai patiko piešimas ^^
                          O iš veikėjų ypač dvyniai Hikaru ir Kaoru ir dar mažasis Mitsukuni n______n''

                          Comment

                          • Lota :D
                            Love and Peace~!

                            • 2010 02 17
                            • 239

                            #73
                            Smagus shojo Nėra didelių dramų, smagi komedija, juokiausi ne kartą ir ne du. Patiko istorija, veikėjų kolektyvas tikrai šaunus, Tamaki — vienas mano mėgstamiausių veikėjų. Tikrai verta pažiūrėti, smaigiai pasijuoksit. 5/5. Vienas iš nedaugelio reverse harem animų, kuris tikrai suveikė.

                            Comment

                            • ciombiukas
                              Forumo maniakas




                              • 2009 09 18
                              • 463

                              #74
                              Kaip shoujo tai man patiko, visiškai nesijautė, tik gal iš piešimo, o šeip tai tikrai smagi komedija, susižiūrėjo labai smagiai, nebuvo tokių veikėjų kurie tikrai užknistu, 4/5.

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              • Miliukea
                                Naujokas
                                • 2011 08 24
                                • 27

                                #75
                                Šis irgi mano vienas iš mėgstamiausių, dabar pasinešiau ant OHSHC dramos. Mieli veikėjai, gražus, juokingas anime. Veikėjai ir tokie, tėtukas Tamaki, mamytė Kyoya. ;DD Honey 17 metų, šis keistas veikėjas, Morey, brolių meilė... Morey buvo mažiausiai atskleistas turbūt, bet man patinka opening. Šis anime geras, piešimas, muzika, veikėjai patiko.

                                Comment

                                Working...