Paprika

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • sandrapromised
    Narys

    • 2008 04 06
    • 80

    #31
    Geras filmas,ka ir bepridurti.Mano skoni atitiko.Siek tiek shizo,pamisimo,fantazijos ir idomios muzikos
    Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

    Comment

    • Dark-Tarou
      I'm a woman on a mission


      • 2008 07 14
      • 486

      #32
      Puikus anime, negalėjau tiesiog atplėšt akių
      /// http://dark-tarou.mybrute.com

      Comment

      • Euthanasia
        Narys
        • 2008 03 17
        • 51

        #33
        aaaaaaaaaaa, love it.
        Bais smagiai susižiūrėjo. Labai patiko garso takelis.
        5/5. Neturiu ką daugiau pridurti.

        Comment

        • EthEnd
          Naujokas
          • 2009 05 08
          • 2

          #34
          3 Priežastys kodėl man patiko sis anime 1. muzika 2.muzika 3.muzika ketvirta priežastis tikriausiai butu istorija bet tai nesvarbu. Mano manymu režisieriai galiausiai pradeda suvokti kad dideli sprogimai , kovos, komedijos žmonijai pradeda atsibosti, ir vis svarbiau sukurti tinkama foną filme kuris įtrauktu žiūrovą, ką šiuo atveju atlieka muzika. Cloudy with a Chance of Meatballs ir Paprika mano dvi mėgstamiausios animacijos kurios puikiai tai atlieka. gaila bet galiu tik duoti 5/5

          Comment

          • Aliyah
            Stebėsiu

            • 2009 10 15
            • 66

            #35
            man nelabai patiko Paprika, bet vistiek šis filmas geras. tiesiog šiek tiek nusivyliau, nes buvau tik tik pažiūrėjus Millenium Actress ir man jis pasirodė daug geresnis. net Susumu Hirasawa soundtrack'as nebuvo toks geras, kokio tikėjausi.

            (:
            life's a bitch and then you die .

            Comment

            • Gvauz
              Naras
              • 2006 11 18
              • 271

              #36
              peržiūrėjau HD ir didelio įspūdžio nepaliko. nepatinka tokia marmalynė visąlaik nors ir supratau kas vyksta. siužetas per daug aiškus

              Comment

              • juodidrugiai
                varnalėšos

                • 2010 08 11
                • 37

                #37
                Labai originalus filmas. Patiko, kad siužete įsipynusi ir nagrinėjama ne viena mintis. O kur dar beribis kūrybingumas, perteikiant mindfuck'išką ir siurrealistinę atmosferą tiek vizualiai, tiek muzika. Žavingas.

                Comment

                • Sentum
                  Narys

                  • 2011 02 18
                  • 74

                  #38
                  Kūrėjai turbūt buvo "apsirūkę". Sukūrė tikrai gerą, kokybišką darbą. Vien tai, kad sapnai neturi ribų, leidžia kurti bet ką (no limits). To DC-mini dėka sapnai tapo net dešimt kartų geresni už realybėje įmanomus "Lucid" sapnus. Viskas buvo šaunu, bet ta pabaiga.. na c'mon, šito jau per daug .

                  Comment

                  • nemesis
                    Super mega ultra rašytojas

                    • 2010 11 08
                    • 1178

                    #39
                    Kol kas mažiausiai patikęs darbas Satoshio filmotekoje. Veikėjų istorijos daugmaž visų atskleistos, romantinė dalis pasirodė labai priverstina, patiko reference filmo gale į visus kitus Satoshio filmus. Pabaiga pasirodė per daug fantastinė, galėjo ir pasilikti sapnuose kaip koks Inception. Norėjosi daugiau informacijos apie blogiečių duetą: jų kėslai ir motyvai buvo apibrėžti labai paviršutiniškai ir minimalistiškai. Animacija labai detali ir graži, bet manau, niūresnė atmosfera būtų labiau tikusi, tačiau nuspręsta labiau konfigūruoti šeimyninio filmo rėmuose.

                    Comment

                    Working...