Gunslinger Girl

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Spoilas!
    Del liudnos pabaigos dar galima pasigincyt. Man ji visai optimistine pasirode. Mergaites puikiai zino kad normalaus ir ilgo gyvenimo netures, bet tai joms netrukdo grozetis meteoritu lietumi ir dainuoti. Nu taip, viena mire (labai liudna buvo.) bet mire ne viena. O kad serialas is tu kurie "for fun" tai cia faktas.
    Zmones, slepkit spoilus. Kas mates perskaitys, kas nemates ne (jei tik pats nenores).

    Comment

    • Qone
      Rimtas forumo narys

      • 2006 08 28
      • 156

      #17
      Kaip as cia iki siol nepabalsavau? Na 4 drasiai- pradzia buvo leta, bet po kiek laiko pripratau ir labai smagiai paziurejau iki galo.

      Comment

      • Koaru
        Narys
        • 2007 04 24
        • 63

        #18
        Vienas is pirmuju anime, kuri tiesiog "geriau"
        Man Gunslinger Girl patiko del minciu, piesimo, veiksmo ir pacio anime rimtumo.

        Comment

        • FreaK`aZ
          Rimtas architektorius




          • 2005 02 22
          • 532

          #19
          2 drasiai, savo nuomone kodel butent tiek buvau isdestes "ka siuo metu ziurite" temoj, tai cia nebesikartosiu.
          "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
          with a sick idea of world domination"

          Comment

          • Selene
            Dark and Light
            • 2007 03 26
            • 19

            #20
            Kai pradėjau žiūrėt, atrodė, kad šis anime bus šiaip sau, bet paskui mane tiesiog pakerėjo tokie gilūs veikėjų charakteriai... (Peržiūrėjau visą anime kone vienu prisėdimu )

            Comment

            • Youka
              bishoujo

              • 2006 01 30
              • 335

              #21
              Labai vidutiniskas anime. Geras vertinimo kriterijus - ar paziureje po metu kitu ji visdar prisiminsite? Atsimenu tik pora scenu. Kaip mergaites treniruojasi ir kaip mergaite isiverzia i kambari.
              Man pati ideja "naudoti" mergaites tokiems tikslams, pasirode kreiva. Cia ne kawajus, ne koks gailestis ar liudnumas. Cia tik velniazin kodel mergaitem uzkraunama sitiek siaubo ant peciu..

              Comment

              • funkymonk
                Narys
                • 2007 05 23
                • 49

                #22
                man visai patiko. aishku action'o tenais yra zhymiai mazhiau negu galima pagalvot sprendzhiant ish wallpaper'iu ir screenshot'u, bet yra ydomi tema, kuri gan neblogai ishvystyta. opening'as labai geras dar ^__^
                4/5 drasiai
                http://i52.photobucket.com/albums/g11/iljaP/cat.gif (neatitinka reikalavimų 500x130)

                Comment

                • arna
                  emptiness

                  • 2006 06 20
                  • 1064

                  #23
                  man patiko šis anime. tiesa, jis daugiau yra "nuotaikos" anime; t.y. jei kamuoja nedidelė melancholija ar liūdesys, tai šio anime atmosfera yra kaip tik tokia. čia kažkas yra graudžiai malonaus, liūdno ir gražaus (net ir muzika atitinka visą šio anime koloritą). iš esmės tokios nuotaikos ir rutuliojasi per visas serijas. tai daugiau psichologinis anime su action intarpais. Malonus akiai ir ausiai. Jei neskaitysime apie tų mergaičių tikrąją paskirtį, tai šis anime apie draugystę, ištikimybę ir meilę (iš didžiųjų raidžių).

                  jei reikėtų vertinti 5-iabalėje sistemoje, tai šiam anime duočiau 4-5 balus.

                  Comment

                  • arnoldass

                    #24
                    Tvirti 5 balai labai geras anime man patiko, gan rimtas ir i domus su prasme ir tam tikrais dramos elementais.

                    nu neblogas anime patiko

                    anime vertas demesio tikrai
                    Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2008-04-04, 13:49.

                    Comment

                    • AKUJI-SAN
                      Anime narkomanas ;-)
                      • 2008 02 16
                      • 190

                      #25
                      Puikus anime,tik nusiteikite ne tik veiksmui,bet ir jausmams-ne veltui openinge virš pavadinimo rašoma:"Mergaitė turi mechaninį kūną.Tačiau ji vis dar paauglė".Kad suprastum reikia pamatyti bent pirmasiąs dvi serijas,po to viskas tampa daug aiškiau.P.S.NEPAMIRŠKIT pažiūrėti Gunslinger Girl-Il Teatrino

                      Autorius Youka
                      Labai vidutiniskas anime. Geras vertinimo kriterijus - ar paziureje po metu kitu ji visdar prisiminsite? Atsimenu tik pora scenu. Kaip mergaites treniruojasi ir kaip mergaite isiverzia i kambari.
                      Man pati ideja "naudoti" mergaites tokiems tikslams, pasirode kreiva. Cia ne kawajus, ne koks gailestis ar liudnumas. Cia tik velniazin kodel mergaitem uzkraunama sitiek siaubo ant peciu..
                      Jos visos buvo pasirinktos nes buvo prie mirties ir nebeturėjo jokių šansų išgyventi.
                      Be to praktiška panaudoti mažas mergaites kaip žudikes(aišku,po kiborgizavimo),na pasakyk man kas įtars,kad maža mergaitė kėsinsis tave nudėti?
                      Kokio siaubo?Joms praplaunamas protas,ir po to joms žudymas neatrodo kuo nors ypatingas,paprasčiausias darbas kurį reikia atlikti.Juk jos dėkingos už tai kad gali gyventi-pvz.Rico ir Angelica,Henrietta iš meilės Jose...
                      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-06-02, 15:12.

                      Comment

                      • animukeee

                        #26
                        cia daugiu skiloginis o ne wiksma geras patiko 2 dalis gersne daugiu kraujio maziu filsofjios

                        Comment

                        • shigofumii
                          cruel man
                          • 2008 07 05
                          • 137

                          #27
                          animukee ismok rasyti,o taip anime vertas demeio jis gana rimtas ,prasmingas su drama.
                          Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                          Comment

                          • Bagy
                            Bagy-san

                            • 2008 05 24
                            • 289

                            #28
                            Na nezinau matyt man linksmesniu zanru anime patinka, neuzkabino ji manes.

                            Comment

                            • meniukas
                              Narys
                              • 2008 01 27
                              • 34

                              #29
                              Vietom skystokas, na bet šiaip neblogas

                              Comment

                              • Killerbee
                                Iškrypęs dėdulė





                                • 2006 12 11
                                • 2910

                                #30
                                Žiauriai nuvylė antras sezonas. Piešimas stipriai prastesnis. Prižiūrėtojai, ankščiau buvę normalūs suaugę vyrai, dabar atrodo kaip peraugę paaugliai. Veidų animacija prasta. Ypač "sužavėjo" mergaičių akys. Apskritai į kažkokį lolikoną pavirto. Nepamenu, kad ankščiau mergaitės dėl belekoko būtų raudonavusios. Veiksmo scenos siaubingos. Nusimatė šiokia tokia intriga tarp Pinokio ir Trielos, bet pajutau, kad žiūriu per prievarta. Velniop...Taip ir gaunasi kai pakeičiama ir studija ir režisierius.

                                Tiesa, geri OP ir ED.

                                Comment

                                Working...