Ghost In The Shell: Stand Alone Complex

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Katsu
    Hajimemashite



    • 2007 01 18
    • 192

    #31
    Man buvo smalsu, po dviejų pirmųjų filmų, kas gi gali būti pasakojama TV epizoduose. Ir mano smalsumas bei cyberpunk troškimas buvo patenkintas daugiau nei 100%. Kol kas sužiūrėtas pirmas Gig'as, tai ką čia suminėsiu pritaikykit jam ^^.

    Pirmiausia siužetas, jis puikus - vis akcentuojami visokie nusikaltimai, kurių originalumas ir išskirtinumas yra tikrai pažymėtinas dalykas. Man vien to pakaktų, bet siužete įpinta Laughing Man istorijos linija, tad tai priduoda ne tik įdomumo, bet ir netikėtumo efektą. Kai iš pradžių atrodo, kad čia dėl visko kaltas jis, o pasirodo atvirkščiai - kaltų reikia ieškoti galios viršūnėse. Politika ir intriga yra neatsiejama GITS dalis ir to stebėjimas per visus epizodus yra labai įdomus.

    Iš cyberpunk'o visada norisi ateities vizijos, ir GITS palaiko savo tradiciją - TV serijose pasaulis detalus ir fantastiškas: vien kaip smagu žiūrėti į automobilių dizainą. Vat visi mini Tachikoma robotus, aš jų irgi negaliu praleisti ^^. Tiesiog puikus personažas (jei galima taip išsireikšti ), o jau už tų Tachikoma įgarsinamą tai išvis audringi aplodismentai - labai nuotaikinga ir net komiška, kai girdi dirbtinį intelektą diskutuojant tokiomis temomis, kaip mirtis ar netekimo skausmą. Bet tai vėlgi patenka tiksliai į cyberpunk temą.

    Dabar reiks kada pradėti ir antrąjį GIG, bet turbūt kaip visada, kas yra gero ir įdomaus, pasilaikysiu vėlesniam laikui. Norisi tokius anime žiūrėti negreitai ir su nuotaika.

    Comment

    • zygrael
      Naujokas
      • 2008 08 26
      • 2

      #32
      ziauriai patiko abu tv sezonai ir pirmas filmas,ypac jo op,bet innocence tai visiskai nepatiko,kazkoks neizbaigtas pasirode ir piesimas nelabai..

      Comment

      • GranRey
        Kažką pamiršęs.

        • 2008 11 01
        • 91

        #33
        Pažiūrėjau 2 filmus ir pirmą S.A.C sezoną. Žiauriai patiko, neturiu prie ko prikibt. Man čia tiesiog tobulas anime. Ir piešimu ir atmosfera ir veikėjais... Visi Section 9 nariai skirtingi ir įdomūs. Duodu 11/10 .

        P.S. Motoko is hawt
        Paskutinis pakeitimas nuo GranRey; 2008-12-26, 11:44.

        Comment

        • Viktoras
          Rimtas forumo narys


          • 2008 03 17
          • 190

          #34
          Tikrai išskirtinis anime - japonai gali juo didžiuotis. 5/5. Man labiau patiko antras sezonas - ten daugiau veiksmo ir šiaip viskas kažkaip "šauniau" padaryta.

          Comment

          • Sailor-Moon
            Mėsininkė
            • 2008 12 07
            • 23

            #35
            Daug ko nesupratau xD Vistiek patiko ^^ Kolkas 4/5; Nu kadanors 'daaugsiu' iki to kad suprasciau tada manau jau tikrai galesiu vertint 5/5 >^.^<. (nepradekit kritikuot kad nuo ziurovo amziaus anime ivertinimas nepriklauso. Tikrai priklauso)
            Paskutinis pakeitimas nuo Sailor-Moon; 2009-08-25, 15:14.

            Feed Me!

            Adopted from Valenth

            Comment

            • Hellsing_lover
              Purinsesu no Darukuneso




              • 2007 02 15
              • 1318

              #36
              Ką tik pažiūrėjau abu GiTS: SAC sezonus. Na, tikrai įspūdį paliko kaip šitokios rimtos tv serijos. Tiesa, žiūrint po pirmojo filmo, gana nuvylė pirmosios serijos, ypač erzino jau matytos dalys ar veikėjų veiksmai, posakiai. Bet žinoma, tai tik smulkmenos Nors čia kai kur ir skaičiau, kad pasigendama veiksmo ir per daug įsileidžiama į kalbas, bet situaciją pagelbėdavo tos kelios nuo pagrindinio siužeto kiek atitrūkstančios serijos Kai kurios jų pasirodė labai mielos ir gražios. Och, ir dar kur ne kur, bet nevalia pamiršti tų legendinių Tachikomų Nors prisipažinsiu, kad pradžioje jos mane net erzino, ir šiaip ta kalbos maniera ir balsas labai klaikūs buvo, bet po to jau pripratau, o antrame sezone iš viso tokia simpatija joms kilo Tikrai labai smagios mašinos
              Dar daugelio pastebėtas buvo op. Išties man gana keistas pasirodė tas pasirinkimas padaryti tokią maišalynę iš jo (ir rusų, ir lotynų, ir anglų kalbomis), bet visai geras buvo, tačiau va, kaip norit, bet jau antro sezono op tai man jau klaikiai nebesiklausė. Kažkaip visai neįtiko, bet turbūt skonio reikalas. Ed abiejų sezonų malonūs ir lengvi buvo, visada buvo geras fonas "išeiti" iš serijos. O kalbant apie OST, tai nors nieko labai ypatingas nebuvo, pagrinde pasirinkti visokie klasikiniai takeliai, bet vietomis jie labai tinkamai suskambėdavo ir puikiai įteigdavo atmosferą
              Šiaip, apibendrinant vertinčiau 8/10 (jei nebūčiau pirmo filmo mačiusi, tai tikriausiai ir aukštesnį balą duočiau). Tikrai puikus serialas. Dabar lieka pasimėgauti tik dar keliais likusiais filmais

              Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

              Comment

              • Diablo
                Naujokas
                • 2011 01 25
                • 12

                #37
                Labai patiko pirmasis filmas ir antrasis (Innocence). Ghost In The Shell laikau vienu geriausių visų laikų anime nors ir buvau parsisiuntęs tą Stand Alone Complex tai kažkoks neįdomus pasidarė, nuvylė.

                Comment

                • nemesis
                  Super mega ultra rašytojas

                  • 2010 11 08
                  • 1178

                  #38
                  Komplikuotas. Taip trumpai apibūdinčiau šį serialą. Pradedant subtiliomis siužeto vingrybėmis, baigiant simbolizmais, kurių, ko gero, pastebėjau tik mažą procentą. Dar pridėkim įvairius naujausių technologijų terminus ir turėsim nemenką galvos skausmą. Asmeniškai antras sezonas patiko labiau,kadangi šalutiniai epizodai labiau paišėsi į istoriją arba tiesiog atskleidė veikėjus. Daugiau nesiplėsiu, nes norint deramai pakomentuoti/analizuoti šį kūrinį, reiktų ko ne knygą parašyti, tad ramia sąžine, nesiplėsdamas rašau 10.

                  Comment

                  Working...