Ghost In The Shell: Stand Alone Complex

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Blooded
    デビル メイ クライ

    • 2007 04 28
    • 48

    #16
    Labai geras anime, piesimas, OST, siuzetas, viskas atrodo taip gerai, bet kartais jis labai nuobodus.. Per daug plepalu..
    The Path of Excess leads to the Tower of Wisdom

    Comment

    • Evil_of_Darknesz
      Suicide is painless...

      • 2006 04 09
      • 998

      #17
      Na katik pabaigiau ziuret GITS: SAC isvados
      Major very sexy and cute, paskutiniosios serijos buvo idomiausios... Dar buvo verta siustis vien del to robotuko Tachikava man ziauriai cute jo balsas ir siaip linksma budavo ziuret, kaip jis kokia nesamone iskresdavo...
      Paskutinis pakeitimas nuo technotrach; 2009-04-06, 20:06.

      Comment

      • FainaruFantaji
        Cyber Snake

        • 2007 04 28
        • 579

        #18
        Evil of Darknesz:
        Jei neklystu, jo vardas Tachikoma, o ne Tachikawa...
        Yep, Major Motoko Kusanagi is more than sexy, I love her!
        One las thing, man Tachikoma`u iskrestos nesamones irgi patikdavo, be tokios serijos kaip "Tachikoma`s day", tai jau tikri filler`iai...
        Paskutinis pakeitimas nuo technotrach; 2009-04-06, 20:06.



        Working underground.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #19
          Aprasimo autoriaus vieetoje as buciau aprases visa saga. Na manau kas nemate 1996 m. Ghost In The Shell (filmas),
          tai tikrai serialo pradzia gali atrodyti labai neaiski. Filmas patiko ir gal net siek tiek suzavejo. Beje filmo (1996m.) piesimas man atrodo
          tiesiog unikalus ir naturalus savo savita forma., daug blogiau mano akimis atrodo "Stand Alone Complex" piesimas, kurio
          veikejai atrodo kaip vaskiniai, paligynus su 1996'u metu sedevru. Ar jo istorija tokia pat idomi dar nespejau suzinoti... Vienas
          is pagrindiniu veikeju atrodo tiesiog juokingai vaiksciodamas su aptemtu maudimosi kostiumeliu.. ir cia policijos agente?
          Pirmajam filme viskas atrode dauk naturaliau.... Beje cia kelinto serialo ar filmo dalis vaizduojama sitam amv?

          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-07-21, 23:02.

          Comment

          • Evil_of_Darknesz
            Suicide is painless...

            • 2006 04 09
            • 998

            #20
            Sitas AMV berods GITS: Innocence, o del piesybos nera ji jau tokia vaikiska per GITS: SAC, movie(1996) turejo kazkokio zavesio savo pesyba, toks saltas, niurus atspindintis ateities miesto atmosfera...

            Comment

            • FainaruFantaji
              Cyber Snake

              • 2007 04 28
              • 579

              #21
              Man GITS filmai YPAC patiko, nes siuzetas labai neblogas, o paisyba irgi grazi ir aplamai GITS yra anime kuris mano sarase prie geriausiu...



              Working underground.

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #22
                Pradejau Gits sac 2 ziuret, na pradzia lyginant su sac 1 daug geresne ir dabar paciame anime veiksmo daugiau ir siuzetas idomesnis ir piesyba dailesne, grazesne ir detalesne, bet svarbiausia del ko ziuriu gits sac2 tai, kad yra atkurtas tachikoma... Bejo anime nebutu toks idomus...
                Paskutinis pakeitimas nuo technotrach; 2009-04-06, 20:08. Priežastis: kaip pats pastebėjai iš tikro nusišnekėjai :)

                Comment

                • niekšas
                  forumo idiotas

                  • 2006 08 23
                  • 544

                  #23
                  Pažiūrėjau Gits sac ova. Nors kokia ten ova, 140 min trukmės filmas, kuris, kaip supratau, yra sutraukta tv serijų istorija. Tv serijų vos pora mačiau, nes po windowsų perrašymo netekau Gits'o, bet istorija atrodo ta pati. Ar jis ten 2006 ar 2007 metų neatsimenu, bet animacija ir garsas mane sužavėjo. Siužetas labai įdomus ir painus. Tas Political žanras gali ir galvos skausmą įvaryt pažiūrėjęs tai likau protiškai išsekes, bet sužavėtas. Lauksim kol atsisiūs tv serijos (kurios man visada priimtinesnės už tas sutrauktas ovas)

                  Comment

                  • angellus
                    tinginys

                    • 2007 01 17
                    • 228

                    #24
                    visos sito anime dalys yra tobulos, tiek veiksmo, tiek siuzeto poziuriu man. viskas labai logiskai sudeliota i savo vietas ir niekas neatrodo pasimetes ar be vietos. blogiukai, jei galima juos taip pavadinti irgi yra labai kieti, ir manau, kad sitam seriale ne veiksmas yra pagrindas, o visas tas info rinkimas tam, kad butu sustabdyta viena ar kita nelaime, kuria tie blogiukai ir suorganizavo. o kaip maciau, kazkam nepatiko ta Motoko, man tai ji isvis kieta. daugiau tokiu! ir apskritai, charakteriai visi labai spalvingi ir siaip smagus. man tai is visu labiausiai patiko Batou, smagus vyriokas. duodu 5, uz visuma gerumu
                    Spoileris:
                    kazkurioj daly, vienas is to Section 9 narys-Pazu, susikove su paciu savim, na kazkokia jo iskaudinta moterim, kuri turejo jo kuna. kuris laimejo, Pazu ar ta boba, nes abu tokie pat ir nifiga nesupratau, kuris ten galiausiai tikras...

                    Comment

                    • Kleopso
                      Followkata Toushifollow


                      • 2008 04 01
                      • 208

                      #25
                      Ypatingai patiko nemažai The Laughing Man byloje esančių nuorodų į Selindžerio romaną "Rugiuose prie bedugnės". Nežinau ar atsimenat, paskutinėj serijoj, bibliotekoj, Motoko ranka perbraukė ant turėklų buvusį užrašą "Fck you". Štai jums ištrauka iš knygos:

                      You can't ever find a place that's nice and peaceful, because there isn't any. You may think there is, but once you get there, when you're not looking, somebody'll sneak up and write 'Fck you' right under your nose.

                      Comment

                      • FainaruFantaji
                        Cyber Snake

                        • 2007 04 28
                        • 579

                        #26
                        Autorius angellus
                        visos sito anime dalys yra tobulos, tiek veiksmo, tiek siuzeto poziuriu man. viskas labai logiskai sudeliota i savo vietas ir niekas neatrodo pasimetes ar be vietos. blogiukai, jei galima juos taip pavadinti irgi yra labai kieti, ir manau, kad sitam seriale ne veiksmas yra pagrindas, o visas tas info rinkimas tam, kad butu sustabdyta viena ar kita nelaime, kuria tie blogiukai ir suorganizavo. o kaip maciau, kazkam nepatiko ta Motoko, man tai ji isvis kieta. daugiau tokiu! ir apskritai, charakteriai visi labai spalvingi ir siaip smagus. man tai is visu labiausiai patiko Batou, smagus vyriokas. duodu 5, uz visuma gerumu
                        Spoileris:
                        kazkurioj daly, vienas is to Section 9 narys-Pazu, susikove su paciu savim, na kazkokia jo iskaudinta moterim, kuri turejo jo kuna. kuris laimejo, Pazu ar ta boba, nes abu tokie pat ir nifiga nesupratau, kuris ten galiausiai tikras...
                        Good, good, more Motoko more drooling from Fainaru.
                        Pazu tikrasis laimejo juk, buvo ir taip aisku, Motoko butu supratusi, kad team`e turi netikra Pazu.

                        Autorius Kleopso
                        Ypatingai patiko nemažai The Laughing Man byloje esančių nuorodų į Selindžerio romaną "Rugiuose prie bedugnės". Nežinau ar atsimenat, paskutinėj serijoj, bibliotekoj, Motoko ranka perbraukė ant turėklų buvusį užrašą "Fck you". Štai jums ištrauka iš knygos:
                        Prisimenu puikiai. Man buvo idomu is kokio tai romano, todel labai dekoju, kad pasakei. Beje gal zinot kur ji Lietuvoj butu galima isigyti?
                        Paskutinis pakeitimas nuo technotrach; 2009-04-06, 20:10. Priežastis: istrintas atsakymas i flooda



                        Working underground.

                        Comment

                        • slicKrox
                          Catching some Zzzzs...




                          • 2012 08 01
                          • 2161

                          #27
                          Na siek tiek tiesos yra.. bet man juokingiausia atrode, kaip jau ir minejau, kad ji TV serijose vaiksto su aptemtu maudimo kostiumeliu, nuo kada pareigunai vaiksto kaip striptizo sokejos? Kiek atsimenu, tai TV serijos buvo ziurimos ir dalis seriju buvo tikrai idomios ir itraukiancios, bet buvo taip pat ir nelabai pavikusiu.
                          Bendrai paemus TV serijos nepaliko tokio ispudzio, koki paliko pirmutinis filmas ir po visu Tu tv seriju kazkaip atsoko nors ir antra filma ziuret. Pasiaukojancios Tachikomos, jei teisingai parasiau, gerai atliko savo vaidmeni...

                          Comment

                          • Kleopso
                            Followkata Toushifollow


                            • 2008 04 01
                            • 208

                            #28
                            Autorius FainaruFantaji
                            Prisimenu puikiai. Man buvo idomu is kokio tai romano, todel labai dekoju, kad pasakei. Beje gal zinot kur ji Lietuvoj butu galima isigyti?
                            Na, kad ir Baltų Lankų knygynas. Bent jau rašo kad yra. O kaip iš tiesų tai... Šiaip ši knyga vadinama paauglių biblija. O biblija turėtų būti kiekvienam knygyne.

                            Comment

                            • Katsu
                              Hajimemashite



                              • 2007 01 18
                              • 192

                              #29
                              Evil_of_Darknesz, jei k1 pavadini "boba su kiausais", tai tikrai nesi feministas. Kaip tik anti-feministinių pažiūrų. ^^ Bet jei išvis pasigylintume į feminizmo reiškinį, tai jis net iš tolo netiktų šiai situacijai. Anywayz, tas tokių stiprių merginų vaizdavimas GITS ir kituose anime, labiau man asocijuojasi su "girl power" ar net jei suteiktume tam sodresnio atspalvio, dar galim pavadinti femme fatale

                              Comment

                              • FainaruFantaji
                                Cyber Snake

                                • 2007 04 28
                                • 579

                                #30
                                Tas triko [ten ne maudymosi kostiumelis] yra komerciniais tikslais tam, kad butu pritraukta nosebleed`inanciu paaugliu... O Motoko mane uzvaldzius totaliai, GITS`o TV seriju antro sezono net kai kurias serijas perziurejau po antra karta vien del jos. O savo favourite Cash Eye serija maciau kokius 5 kartus.



                                Working underground.

                                Comment

                                Working...