Plastic Memories

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Plastic Memories





    Režisierius: Yoshiyuki Fujiwara
    Studija: Dogakobo
    Žanrai: komedija, drama, romantika, fantastika
    Transliacija: 04.04.2015 - 20.06.2015
    MAL reitingas: 7.81
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
    YouTube: Opening / Ending / AMV



    Aprašymas:
    Ateityje androidai taps beveik neatskiriami nuo tikrų žmonių ir bus naudojami beveik visur. Jie gali auklėti, saugoti ir šiaip dirbti įvairius darbus. Juos net galima įsimylėti. Problema yra tik viena - labai ribotas veikimo laikas. Daryk ką nori, bet daugiau nei 10 metų tokie "žmonės" negyvena. Problema didelė, nes žmonės sunkiai išgyvena naminio gyvūnėlio netektį, o čia gi beveik žmogus. Atsiimti androidą vis tik reikia, nes jei jis laiku nebus išjungtas tai taps visiškai nevaldomu. Šiuo darbu užsiima tam tikri žmonės. Jie pasirūpina, kad dokumentai būtų pasirašyti, duomenys ištrinti ir aparatas išjungtas. O jei klientas nenori bendradarbiauti? Visko pasitaiko...Kaip tik į vieną tokią firmelę įsidarbina Tsukasa Mizugaki. Na kaip įsidarbina.....stojamuosius į universitetą praleido dėl problemų su sveikata tai teko eiti dirbti ten kur buvo pažinčių.





    163426.jpgKai kuriuose anime resursuose prie šito serialo mačiau žanrą "komedija". Aha, tai jau tikrai. Jei pora juokingesnių Isla nukritimų ir snukučių serialą padaro komedija tai negaliu ginčytis. Drama? Be abejo, bet yra vienas "bet". Kokia turi būti drama? Dramatiška? Taip, bet man svarbiau, kad drama būtų tikroviška. Paimkime kad ir 5 cm filmą. Tai labai "dramatiška" istorija apie tai, kaip du žmonės negali susitikti. Vienas iš jų gyvena šiaurės, o kitas pietų ašigalyje? Nea, jie gyvena Japonijoje. Šalyje su turbūt geriausiai išvystytu visuomeniniu transportu! Greičiau juokinga nei graudu. Panašią problemą turi ir Plastic Memories. Žmonės gali sukurti androidus, kurių nuo tikrų žmonių net nelabai ir atskirsi. Jie valgo, tuštinasi, mokosi ir net turi savo charakterį. Bet kūrėjai nesugeba išspręsti jų ilgaamžiškumo problemos. Juokingiausia, kad problema yra net ne geležyje, o programoje. Aš visada sakiau, kad programeriams rankos ne iš pečių auga, bet net ir jie nebūna tokie kreivarankiai. Na ok, tarkim taip reikia, bet kodėl negalima bent dalies atminties perkelti iš naujo? Ta pačia "geležį" tai naudoja. Atnaujink, pravalyk ir paleisk iš naujo. Na aišku tada dramos nebus....
    Toks skylėtas siužeto fundamentas stipriai kirto per dramatiškumą. Teko įsivaizduoti, kad čia yra ne androidai, o tiesiog sergantys žmonės.^^ Truputi padėjo. Priekaištų turiu ir romantikai. Kodėl būtinai lolė? Žiūrėk kaip nori, o vis tiek kažkokia pedofilija gaunasi. Isla per daug panaši į mergaitę todėl pradingsta "egzotiška" meilė dirbtiniam žmogui. Keista atrodo, ir priverstinis gyvenimas poromis. Tokiomis sąlygomis bet ką įsimylėti galima. Aš jaučiu į skalbimo mašiną kreivai žiūrėti pradėčiau....^^
    Vis tik serialas paliko teigiamą įspūdi. Pabaiga buvo graži ir norom nenorom, bet ašarėlę išspaudė. Na labai gražu buvo. Patiko tie patys juokingi Islos snukučiai ir viena thunderė. Ir šiaip personažai neblogi ir malonaus dizaino. Patiko ir kelios serijos apie klientus. Piešimui ir animacijai irgi priekaištų neturiu.

    Reziumė:
    Kokybiškas serialas, bet su esminėmis problemomis. Jei sugebėsite nuo jų atsiriboti tada patiks. Jei nesugebėsite - nepatiks. Paprasta kaip du kart du. Na ir aišku shounenų mėgėjai gali net nesivarginti.

    Gaila vaikino, bet šidžiai neįsakysi....

    10
    5
    30.00%
    3
    4
    30.00%
    3
    3
    20.00%
    2
    2
    10.00%
    1
    1
    10.00%
    1
  • dfsafsaf
    Beautiful Lies

    • 2010 05 13
    • 261

    #2
    Nesugebėjau atsiriboti nuo esminių problemų tai man čia pasirodė vienas blogiausių anime kuriuos esu matęs. Gerai kad žiūrėjau kaip on-going.

    Net nesuprantu kam jiems Michiru reikėjo padaryt kaip tsundere... dar taip blogai realizuota. Nors ji ir ne per dažniausiai pasirodydavo ekrane, vos pamatydavęs norėdavau išjungt. Bei dar ta 5 serija....

    Comment

    • nemesis
      Super mega ultra rašytojas

      • 2010 11 08
      • 1178

      #3
      Per daug žlumbimų lygioj vietoj mano skoniui. Daugiau 2 epizodų netempiau.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #4
        Kokie jūs visi neromantiški.....

        Comment

        • ciombiukas
          Forumo maniakas




          • 2009 09 18
          • 463

          #5
          Pažiūrėjau, nesuprantu kodėl taip hate'ina šita anime, man asmeniškai jis patiko ir tikrai be jokio širdies skausmo galiu duoti jam stiprius 4, lengvas, gražus anime, su nemažai dramos, aš kaip ir Bee, tiesiog pasistengiau nematyti tos esminės problemos.

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Audrius22
            Naujokas
            • 2011 08 12
            • 15

            #6
            Nu jo , truputy per daug lengvumo ,per mažai dramos...ir be to neapsiverčia liežuvis sakyti androidai , jau greičiau realoidai ,nes jie VISIŠKAI nesiskiria nuo žmonių.

            Comment

            Working...