Trinity Blood

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • redragon
    Narys

    • 2007 03 22
    • 41

    #31
    http://www.animeparty.info/database/blood.php
    dalinai išverstas į LT kalbą
    Manga - Ai Yori Aoshi, Psychic academy, Bloody Kiss, Arcana Soul, Kidou Tenshi Angelic Layer

    Comment

    • Hugue De Watteau
      forumo idiotas
      • 2007 12 08
      • 35

      #32
      gal ir nėra šis anime kažkuo labai ypatingas, bet man jis labai patiko, veikėjai visi savotiškai įdomus, siužetas intriguojantis, bent man nepanašus į hellsingą, kurį sunku perspjauti būtų..

      Comment

      • Džiro sesė
        X - Crime of visual shock


        • 2005 11 12
        • 604

        #33
        Autorius redragon
        http://www.animeparty.info/database/blood.php
        dalinai išverstas į LT kalbą
        O negalima būtų gauti titrų atskirai, be video failų?

        Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

        Comment

        • Neko-ears

          #34
          patiko ^^ [5]

          Comment

          • Kajitoku
            ♥ YaoI WondeRLanD♥
            • 2008 03 06
            • 23

            #35
            Šiaip atsimenu kai tik įsijungiau, tai pagalvojau-wow koks piešimas. Bet HELL NO! Siužetas kuo tolyn, tuo labiau pradėjo važiuot žemyn, ir tie visokie popiežių crap pradėjo važiuot ant nervu..deja, arba man čia haliunkės buvo, arba piešimas tuo pat metu irgi pablogėjo....anyways...tas būtybius su mojuojančia kuoka, ar dalgiu, ar kaip ten pasivertęs į Crusnik 80% tikrai patiko XDDDD Nu bet anime galima sakyt be pabaigos, gal antras sezonas dar bus, apie kurį aš nieko nežinau?

            Comment

            • arnoldass

              #36
              gana idomus anime paliko ispudi labai dideli,turbut kad vyrauja mano megstamiausi zanrai

              Comment

              • Amon

                #37
                Autorius Kajitoku
                Šiaip atsimenu kai tik įsijungiau, tai pagalvojau-wow koks piešimas. Bet HELL NO! Siužetas kuo tolyn, tuo labiau pradėjo važiuot žemyn, ir tie visokie popiežių crap pradėjo važiuot ant nervu..deja, arba man čia haliunkės buvo, arba piešimas tuo pat metu irgi pablogėjo....anyways...tas būtybius su mojuojančia kuoka, ar dalgiu, ar kaip ten pasivertęs į Crusnik 80% tikrai patiko XDDDD Nu bet anime galima sakyt be pabaigos, gal antras sezonas dar bus, apie kurį aš nieko nežinau?

                Tu nesamoniu su popiezius mazai buvo,gal kelios.Beja tavo ziniai jauniausias isringtas popiezius buvo 12 metu...,tai sitas dar nieko.

                Patiko pati mintis,siuzetas,muzika,tik kazko truko,ko neatsimenu.

                Comment

                • Lucion666
                  Forumo maniakas

                  • 2007 04 08
                  • 430

                  #38
                  Šokia tokia pabaiga yra...
                  Ne visą jį aš netgi žiūrėjau, nes pabodo jau gal 4-5 serijoj...nu ir dar paskutinę mačiau seriją.. iš to ką mačiau, galkiu pasakyti, kad geriausia serija buvo 1 ar tai 2 kai kovojo prieš vampyrą liewą... Tai tiek..

                  Comment

                  • Evil_of_Darknesz
                    Suicide is painless...

                    • 2006 04 09
                    • 998

                    #39
                    Autorius shigofumii
                    idomus anime ispudi palieka ,grazus piesimas
                    Tavo visi postai, beveik vienodi, tai labai uzknisa, baik floodint. Bo nusausiu

                    Comment

                    • Dita
                      Don't look ;) I said..

                      • 2008 07 24
                      • 25

                      #40
                      Mano manymu siek tiek per ilgas. Ta atmosfera siek tiek atgraso. 4/5

                      Comment

                      • Nightwister
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 05 27
                        • 116

                        #41
                        animas man lb patiko grafika ir piesimas neblogas , truputeli primena Hellsing bet ziureti imanoma. na o pabiga tai truputely "tupa" nzn kaip kitiems bet aplamai animas geras

                        Comment

                        • SilentCurse
                          rakštis subinėj ir pikc.
                          • 2008 06 14
                          • 18

                          #42
                          Aš kažkaip nedažiūrėjau šito anime iki galo, nesudomino manęs jis -__-
                          Veiksmo beveik nemačiau,vien tik kalbėjimas ir kažkokie popiežiai .. Boooring.

                          Comment

                          • zeo
                            forumo idiotas
                            • 2008 10 30
                            • 152

                            #43
                            anime is esmes patiko, bet noredavau nusisauti per politinius popieziu debatus

                            Comment

                            • Psichas
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 04 16
                              • 147

                              #44
                              5/5
                              geras daiktas xD visi charai isdirbti su istorijom savo ir skirtingais mastymais. aisku idomiausias Abelis xD
                              dalgis gerai atrode jo tik persude su sparnais man pasirode xD
                              istorija idomi (nepersukau ne vienos vietos berods xDD)
                              paisymas ir aplinka lb patiko x) tik galejo daugiau griuvesiu but xD
                              pries pabaiga net persigandes buvau kas ziurejo supras kdl manau xD
                              the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                              Comment

                              • Aeval
                                Rašytojas


                                • 2009 01 12
                                • 256

                                #45
                                Labai patiko. Pabaiga per greita, kuri viska ir sugadino. Tiesa sakant, visai noreciau 2 sezono.

                                Comment

                                Working...