Trinity Blood

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kayumi
    Cute Death
    • 2008 11 12
    • 13

    #46
    Man labai patiko pati pradzia, bet dar nebaigiau zuret. Pagal viska kaip ziurejau turet idomu. Bet paskaicius komentarus kazkaip net nesinori siustis ir ziuret del to nuvaziavimo.

    Comment

    • Red_Elf
      pandų karai :D


      • 2009 05 07
      • 1112

      #47
      nežinau, kažkoks dvilypis jis man labai gražiai nupieštas, Abelis tikras salainiukas kaip ir dauguma kunigų (kodėl jie nėra tokie realybėj) tas popiežius būtų visai mielas berniukas, bet tos visos ilgiausios diskusijos - boring. Tiesa, vos neužmiršau Ion, va ten tai su juo užknisančių epizodų buvo, vampyras jis ar mazgotė istorija painoka, bet nėra labai prasta, pabaigoje lyg ir galima laukti antro sezono, bet tikrai kažkaip tikiuosi, kad jo nebus. Na duot 3 ranka nekyla, 5 ir, tai viduriukas 4

      Comment

      • Reshef
        Bitter sweet

        • 2008 10 03
        • 307

        #48
        2/5 (ir tai tuos 2 daviau del grazaus piesimo). Labai jau prastas anime nors turi ir geru ideju, bet nemoka ju gerai isnaudot. Paziurejes pirma serija tikejausi tikrai itraukiancio kruvino anime, bet su kiekviena serija vis labiau nusivildavau. Teigimi veikejai tai gan gerai atidirbti(tik ju tiek daug, kad idomiausi veikejai gauna pasirodyti tik 1-2 serijas),bet antagonistai kazkoki "nedadaryti", jie juk vampyrai, o tik laksto is kampo i kampa ir net kraujo zmoniu nemaciau, kad ciulptu. Postapokalipsines ateities vampyrai sucks.

        Comment

        • jupi-jup
          Naujokas
          • 2007 08 21
          • 2

          #49
          labai fainas anime, grazus piesimas ir seip istorija nieko
          man patiko
          Guitar is the human soul, speaking with just six strings.....

          Comment

          • Kuroi Tsubasa
            Department of Inquisition

            • 2009 09 09
            • 391

            #50
            Deja, anime man paliko ne itin gerą įspūdį, veikiausiai dėl to, kad iš pradžių perskaičiau mangą(nuostabi), kurioje ir piešimas žymiai geresnis, ir įtampa kažkaip didesnė, ir istorija labiau išvystyta. Anime, mano manymu, perdaug lyriškas. Kūrėjai tikrai galėjo labiau pasistengt. Net pats Vatikanas atvaizduotas gan prastai. Situaciją gelbėja tik Abelis ir Noelle, kurios tikrai galėjo parodyt daugiau.
            No one can restrain me with logic



            Comment

            • alucard
              Narys
              • 2011 05 10
              • 70

              #51
              ale kažkaip čia visi nepelnytai "apdergė" šita gražų anime,tai vienam "Hellsing klonas" tai kitam dar kažkas neitiko,na buvo čia tam tikrų minusu,bet stiprus ir ryškus veikėjai tai labai atperka.Ir jis tikrai i "Hellsinga" nepanašus nė per nago juodyma.Čia jei kas norėjo ištaškytų kraujų gal reikėjo kitka žiūrėti?
              First it control your mind
              Then it destroy your body

              Comment

              Working...