Ayakashi ~ The Japanese Classic Horror

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • sandrapromised
    Narys

    • 2008 04 06
    • 80

    #46
    5 balai nuo manęs.Tas 'siaubas' labiau perteikiamas ne siaip bandant gasdinti ziurova,bet atskleidziama viskas daugau per jausmo kampa - prie ko veda isdavyste,zmogaus silpnumas,neapykanta,kerstas,o va tada isipina ir dvasios,'demonai' (bakemon'ai kitaip ) .Pirmoji istorija ir antroji maloni akiai gan savo piesimu,trecioji istorija turi savotiska grafika,bet irgi patiko.Taigi,cia nerasit vampyru ar dideliu ginklu ir nebus taip,kad paziurejus bus baisu miegot bet minciu bus,nes labiausiai sitam anime pasireiskia,mano nuomone,dramos zanras
    Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

    Comment

    • juodidrugiai
      varnalėšos

      • 2010 08 11
      • 37

      #47
      Iš pradžių norėjau žiūrėti Mononoke, bet pastebėjau, kad tai Ayakashi spin-off'as, tai nusprendžiau pirmiausia žvilgtelėti į pastarąjį. Na, ir tikrai nenusivyliau. Vien opening'ai kokie kūrybingi, šiek tiek japonų klasikinių vaizdų, šiek tiek psichodelikos, tikrai originalu. O istorijos irgi viena už kitą puikesnės. Pirmoji net šiek tiek šiurpuliukų sukėlė, bet ypač patiko mintis, kad tik baimė tėra tikrasis "prakeikimas". Antra istorija jau šiek tiek šiltesnė, bet vistiek nestokoja mistiškumo, paslaptingumo, kas labiausiai ir žavi šiose serijose. Na, o trečioji tikrai pritraukė savo vizualiniu pateikimu, būtinai pratęsiu žavingojo vaistų pardavėjo keliones Mononoke'je : )

      Comment

      • Yumenator
        Motherbleeping Killjoy



        • 2009 07 27
        • 552

        #48
        Nors ir piešimo stilius man buvo klaikus, žiūrėjau su malonumu.
        Man labai patiko šiurpūs pasakojimai , ir piešimas kaip tik su juo asimiliavosi , todėl pretenzijų daug neturėjau ~
        http://yumihoriku.deviantart.com/

        BLACKOUT
        http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
        be sure to visit our page~

        Comment

        Working...