Welcome to the NHK

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • mariux9998
    Labas.

    • 2008 06 20
    • 434

    #31
    Va. Pagaliau pabaigiau. Labiausiai is Ost suzavejo 1st ED ir ta gitaros solo. Anime tikrai geras, 5/5 aisku. Perziurejes kokias 5 serijas pastebejau, kad si anime sukure Gonzo ir net nustebau. Mano nuomone Gonzo kuria tik ecchius, haremus ir pan. stuff, vienintelis NEfanservisinis ju anime. Pabaiga tik truputi nuvyle :
    Spoileris:
    galejo jie pasibuciuot ar pan.

    Comment

    • Petras
      Senjougahara Fascination
      • 2008 04 12
      • 38

      #32
      Dar pridėsiu prie paskutinio savo komentaro. Kadangi neseniai užsisakiau ir perskaičiau knygą, pagal kuri šis anime buvo sukurtas, mano nuomonė apie "Welcome to NHK" pasikeitė tik į gerąją pusę. Gonzo puikiai adaptavo istoriją, ir pridėjo daug įdomių detalių kurių nebuvo knygoje. Taip pat kai kurie veikėjai anime daug labiau išvystyti ir įdomesni.

      Anime pabaiga galima sakyti lygiai tokia pat, kaip parašyta novelės autoriaus. Tačiau knygoje nebuvo paminėtas Saitou "MMORPG laikotarpis", bandymai daryti "real money trade", nebuvo tos buvusios klasiokės, įklimpusios į piramidines schemas ir jos brolio hikkikomori, o toji sempai kuri bandė nusižudyti buvo apskritai paminėta tik du kartus (vieną kartą jis su ja susitiko kavinėje, o jau pačioje knygos pabaigoje išgirdo, kad ji sėkmingai vedė kažkokį vyruką).

      Anime nebuvo paminėto tik Saitou naudojami (legalūs) haliucinogenai, todėl gana keistai atrodė jo lyg ir nepagrįstos haliucinacijos (knygoje tai ten buvo drug trip)
      Paskutinis pakeitimas nuo Petras; 2009-04-02, 14:31.

      Comment

      • kloo44
        -*-*-*-*-
        • 2009 05 16
        • 10

        #33
        Sitas itrauke nerealiai 5/5 mintis lb idomi endingai geri
        sigpic

        Comment

        • Yuffie
          Cute as Hell.

          • 2009 01 04
          • 123

          #34
          Labai įdomus anime.["Pururin" dainelė tai iš proto varė ]. Smagiai pavaizduotas tas otakiškas gyvenimas. Veikėjai, muzika, piešimas viskas super! be jokių abejonių 10/10 ^^

          Comment

          • ProfeaX
            Naujokas
            • 2009 10 17
            • 1

            #35
            10/10 patiko net labiau uz death note

            Comment

            • Izzo
              one vs all, DIE AZ!



              • 2007 02 25
              • 1530

              #36
              Pažiūrėjau ir aš galiausiai. Iš pradžių nepatiko man jis, visas tas otaku life, erogės, con'ai. Jau tikėjaus, kad anime visas bus toks, kaip pirmos kelios serijos ir jau ruošiaus droppint, bet savo laimėj jis visiškai nebuvo toks, kokio tikėjaus. Parodė daug platesnį ir realesnį hikikomori ir otaku gyvenimą, neapsistodami vien pagrindiniais aspektais, kaip tarkim Genshikene, bent jau pirmam sezone, kur viskas iš esmės vien apie doujinkę sukos. Išvis NKH, gal net ne kiek otakiškas anime, kiek daugiau vienas geriausių slice of life žanro atstovų.

              Labai patiko piešimas, garsas kažko labai neįsiminė, bet atmosferai gerai tiko. Tik va nesuprantu ko čia daugumas sako, kad pabaiga liūdna. Nifiga, nieko liūdno aš ten nemačiau. 4/5
              SCREW YOU, PEOPLE!

              Comment

              • holms
                AZ rėmėjas

                • 2009 03 03
                • 157

                #37
                Autorius Izzo
                Pažiūrėjau ir aš galiausiai. Iš pradžių nepatiko man jis, visas tas otaku life, erogės, con'ai. Jau tikėjaus, kad anime visas bus toks, kaip pirmos kelios serijos ir jau ruošiaus droppint, bet savo laimėj jis visiškai nebuvo toks, kokio tikėjaus. Parodė daug platesnį ir realesnį hikikomori ir otaku gyvenimą, neapsistodami vien pagrindiniais aspektais, kaip tarkim Genshikene, bent jau pirmam sezone, kur viskas iš esmės vien apie doujinkę sukos. Išvis NKH, gal net ne kiek otakiškas anime, kiek daugiau vienas geriausių slice of life žanro atstovų.

                Labai patiko piešimas, garsas kažko labai neįsiminė, bet atmosferai gerai tiko. Tik va nesuprantu ko čia daugumas sako, kad pabaiga liūdna. Nifiga, nieko liūdno aš ten nemačiau. 4/5
                nenoriu floodint bet ar tu daug otaku style anime zinai kad taip sakai =? man tai dziaugsmas ima apie tai paziuret nes kiekviename kazka vis skirtingo pamatai ir supranti. o as ju berods tik 4 ir te maciau

                Comment

                • holms
                  AZ rėmėjas

                  • 2009 03 03
                  • 157

                  #38
                  man niekaip isgalvos neiseina sitas kadras is NHK ))))))

                  Comment

                  • Driezius
                    Kas toks?

                    • 2009 10 21
                    • 143

                    #39
                    Autorius holms
                    man niekaip isgalvos neiseina sitas kadras is NHK ))))))


                    Tai pakomentuok kodėl gi. Kadangi senai bemačiau, todėl dabar jau nepajėgčiau prisimint, kas tam kadre tokio vat labai įpatingo

                    Comment

                    • holms
                      AZ rėmėjas

                      • 2009 03 03
                      • 157

                      #40
                      uzraso nematai =DD? vercia susimastyt kas ten studijoj darbavos =))) na jeigu ru skaityt nemoki tai tada aisq nesupratai =}

                      Comment

                      • Driezius
                        Kas toks?

                        • 2009 10 21
                        • 143

                        #41
                        aaaa net neatkreipiau demesio i tai...lol. Jo tiesa tiesa

                        Comment

                        • Mendeks
                          Rimtas forumo narys
                          • 2008 01 21
                          • 117

                          #42
                          Šito tai vos nemiriau žiūrint anime geras buvo žiauriai

                          Comment

                          • RayYuka
                            Paraamnestical

                            • 2009 11 02
                            • 206

                            #43
                            Tokio keisto stabdančio kablio dar nesu mačiusi... Pradžioj labai patiko, bet kažkur in the middle teko verstis toliau žiūrėt, nors visos serijos būdavo ganėtinai įdomios ir nenuvilinčios. (monotoniškas...?...?(senokai jau mačiau))
                            4/5. Labai patiko, nors ir žiauriai lėtai žiūrėjosi.
                            Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

                            Comment

                            • ciombiukas
                              Forumo maniakas




                              • 2009 09 18
                              • 463

                              #44
                              Nuostabiai geras anime, labai patiko ir įtraukė nuo pačios pirmos minutės. Anime sunkus su keliais humoro prieskoniais, kurie šiek tiek pralinksmindavo visame, apie rimtas problemas kalbančiame, anime. Puiki idėja nagrinėjanti skaudžią temą, 5/5 tikrai tikrai.

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              • 3xTr3m
                                Shinsou
                                • 2009 11 04
                                • 13

                                #45
                                Labai geras anime, tikrai patiko nuo pat pradzios iki pat pabaigos. 10/10 Tik dabar apie pacia pabaiga mastau
                                Emotions? Nope, I've got nothin' like that. I told you when we first met, didn't I? I'm a snake. With cold skin, no emotions, that slithers around searching for prey with its tongue, swallowing down whatever looks tasty.

                                Comment

                                Working...