Welcome to the NHK

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #16
    Baigiau veizet sita anime, laisvai duodu 10/10, labai patiko tos melacholiskos scenos, turiu galvoje, kai jis pradeda jaustis vienisas Pabaiiga irgi tokia idomi Aisku man butu labiau patike, jeigu Satou butu susiejas su senpai . Labai kawaiina pagrindine veikeja ir begalo patiko endingas 1st

    Comment

    • Botaro
      Akuma


      • 2005 11 17
      • 196

      #17
      Ir ash wakar baigiau ziureti,labai patiko. Tikrai satou galejo su Senpai susieit,kartais Misaki su sawo blevyzgom uzknisdawo
      I have the Holy Lance

      Comment

      • Petras
        Senjougahara Fascination
        • 2008 04 12
        • 38

        #18
        Nerealus anime, tikrai vienas iš originalesnių. Nelabai patiko tik pabaiga,
        Spoileris:
        nejau negalėjo Satou sugalvoti kokio geresnio būdo ją išgelbėti, nei viską suversti NHK?
        Na šiaip ar taip, mačiau Amazon yra išversta novel, reikės užsisakyti Girdėjau, pabaiga ten tokia realistiškesnė.

        Spoileris:
        Dar nusivyliau kad Satou kaimynas pasidavė tėvų spaudimui ir persikėlė namo į fermą dirbti, užuot siekęs planuotos karjeros. Kažkaip nesmagu buvo žiūrėti tokį 'pasidavimą'.
        Paskutinis pakeitimas nuo Petras; 2008-04-13, 21:59.

        Comment

        • Viktoras
          Rimtas forumo narys


          • 2008 03 17
          • 190

          #19
          Pradejau ziureti... nuostabu!!!

          Comment

          • Sloth
            [SrX]

            • 2007 09 14
            • 277

            #20
            Ziauriai geras, itrauke nuo pat pirmos serijos. Geriausia anime comedy , kokia iki siol maciau, del siu priezasciu : Nebanali istorija, grazus piesimas, nera tokio labai jau nuvalkioto humoro, o ir siaip, po NGE , kas nors tokio, manau yra pats tas ...


            Edit : pribaigiau sita geri, 11/10 .
            Paskutinis pakeitimas nuo Sloth; 2008-05-13, 16:16.

            Comment

            • Viktoras
              Rimtas forumo narys


              • 2008 03 17
              • 190

              #21
              Ech... nors tik 4 serijas paziurejau... Sedevras, be kalbu... Tiek prisijuokiau kad

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                #22
                Gan senokai jau mačiau šį anime ir galiu pasakyti, kad likau pamalonintas po peržiūros. Gan įdomiai
                pateikta jaunuolio asmeninio gyvenimo problema, kuri šiuo metu kasdieniniame mūsų gyvenime yra
                dažnai minima. Vienintelis man gal minusas, tai kad pabaiga buvo šiek tiek nuspėjama... Nors ir ne
                esu morpg auka, bet tuo sergantiems turėtų labai patikti taip pat. Man viena iš komiškiausiu šio anime
                scenų:

                Spoileris:


                Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-01-18, 11:53.

                Comment

                • modis
                  Stoga rauna
                  • 2007 03 29
                  • 52

                  #23
                  Va paklauses chia rekomendaciju ir paziurejau. Tikrai nesigailiu duodu 10. Bet visgi kazko man truko iki pilno pasitenkinimo.
                  Spoileris:
                  Gal chia po Kimi Ga Nozomu Eien tokios rimtesnes meiles tiketis pradejau
                  Taip jis ant jos nei rankos nepadejo, po pasimatymo i ta puse nebuvo net pakrype, lyg kokia bulve mergina butu. O tokia visai faina
                  Peanut Butter Jelly Time!!!

                  Comment

                  • silveris
                    Burma-Shave

                    • 2008 04 20
                    • 20

                    #24
                    kaip tik shiandien paskutine serija suedziau, labai nuotaikingas anime ;]
                    and when they pulled her from the wreck you know she
                    still had on her shades
                    they say that dreams are growing wild just this side of
                    burma shave

                    Comment

                    • krapija
                      Cadavariffic

                      • 2008 03 08
                      • 260

                      #25
                      tiesą sakant nieko ypatingo nesitikėjau, nes naujas anime, bet kai pažiūrėjau tai jomajo, šedevras man. vienas geriausių
                      Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



                      http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

                      http://www.last.fm/user/bombska

                      Comment

                      • Sloth
                        [SrX]

                        • 2007 09 14
                        • 277

                        #26
                        To modis :
                        Spoileris:
                        Na, čia labiau drama, nei romantika, ir tos romantikos čia mano nuomonę labai jau perdidelės nereikėjo , viskas daugmaž tobulai suderintai.Beto, jam visuomet labiau akomponavo Sempai. Man labiausiai iš viso anime įstrigo tos serijos, kai jie masiškai nusižudyt bandė, labai įsiminė ir sužavėjo. Net nenoriu šneket apie nolifinimo serijas....


                        Tikrai geriausia drama kurią mačiau, labai gerai susižiūrėjo, labai įsiminė, ir abejoju, ar kadanors išgirdęs "N.H.K" neprisimnsiu, kas tai per velnias....

                        Comment

                        • Izanagi
                          Narys
                          • 2007 09 24
                          • 41

                          #27
                          Vienas geriausių mano matytų anime. Daug situacijų į kurias gali patekti ir realus atsiskyrėlis.Kelios situacijos netgi priminė mano gyvenimą.Pabaiga tik šiek tiek nusivyliau, galėjo sugalvoti įdomiau ką nors.

                          Comment

                          • Bayul
                            Naujokas
                            • 2008 08 31
                            • 3

                            #28
                            Pabaiga kiek nuvyle,taciau visa kita buvo labai gerai

                            Comment

                            • IVXXX
                              Let's do a barrel roll!
                              • 2008 03 07
                              • 8

                              #29
                              Autorius slicKrox
                              ...kad likau pamalonintas po peržiūros. Gan įdomiai
                              pateikta jaunuolio asmeninio gyvenimo problema, kuri šiuo metu kasdieniniame mūsų gyvenime yra
                              dažnai minima.
                              Seconded.
                              I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                              Comment

                              • GranRey
                                Kažką pamiršęs.

                                • 2008 11 01
                                • 91

                                #30
                                Šitas mane įtraukė. Prieš žiūrėdamas nieko gero nesitikėjau, bet jau po kelių serijų buvo "OMG OMG OMG". Kažkaip kai kurios čia spręndžiamos problemos tokios pažįstamos . 10/10

                                Comment

                                Working...