Ah my goddess!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DStalker
    Kuroi kenshi


    • 2007 04 16
    • 190

    #61
    Man tikrai patikęs anime, jau vien todėl, kad pirmasis tokio žanro. O pažiūrėjau (OVA), nes susidomėjau pažiūrėjęs seną AMV su Queen gabalu - atrodo "Who wants to live forever". OVA ir filmas tikrai nerealūs ir jei ne 5/5, tai bent 4,5/5 duočiau. O serialo net nežiūrėjau, nes pakako keletą serijų pažiūrėt, kad susidaryčiau prastą nuomonę - visokių naujų veikėjų gausybė, intrigos tik verda, pastoviai kažkokie keisti nuotykiai su dar keistesne magija (įstrigo kai Keichii berods plokščias buvo pasidaręs, nors gerai jau nepamenu nes senai tas buvo) ir kitokios balalaikos - manau nusivažiavo, OVA ir filmas buvo rimtesni.

    Comment

    • Viktoras
      Rimtas forumo narys


      • 2008 03 17
      • 190

      #62
      Nieko jie nenusivaziavo, o kaip tik labai pagerejo .

      Comment

      • ThePyro
        Naujokas
        • 2009 05 22
        • 6

        #63
        Man patiko

        Comment

        • zeke
          trust me i'm engineer

          • 2009 01 02
          • 392

          #64
          Autorius ThePyro
          Man patiko
          Pritariu puikus anime viska pažiurėjau ir noriu dar ko bent panašaus
          S_T

          Comment

          • Shaka
            Dancing Samurai

            • 2010 03 05
            • 295

            #65
            man isties labai patiko. ka padarysi- as neabejinga angelams ^^ bet ir siaip, labai mielas anime. filmo tik nesupratau, tiesa pasakius... o jau garso takelis... pasaka ^^
            ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

            Comment

            • Usteja
              Naujokas
              • 2010 06 26
              • 8

              #66
              Velniai žino , kažkada labai patiko ...Dabar , kai pagalvoju nesuprantu , kodėl peržiūrėjau visas serijas Nieko nesakau dėl piešimo , man patiko , o ir openingas gražus dar dabar pasiklausau ;D

              Comment

              Working...