Shakugan no Shana

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ciombiukas
    Forumo maniakas




    • 2009 09 18
    • 463

    #76
    Autorius Uberfire
    E rimtas Esat Gla zinot Kada Air Date Seasono 3????/ KRV MAN LB reike girdejau kad bus 2010 octoberi ar tai tiesa?
    Dabar dar tik OVA pirma isejo dar turi trys OVO's turi iseit ir tada kaip supratau 3 sezonas. Jei nori OVA atsisiust
    http://www.animetake.com/shakugan-no-shana-s-episode-1/ is cia gali.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Augis24
      AZ rėmėjas




      • 2009 03 29
      • 767

      #77
      pirmasis sezonas: loli+child style (sailor moons užneša) ir action su katana traukiama iš palto, kalbant apie filmą: absoliučiai niekas nepakeista iš pirmojo sezono- pamatę filmą, galit sakyt, kad matėt ir pirmą sezoną. Ten tas vaikinas ir ta mergina būtu įgrisę, jei ne veiksmas. Bet šiaip gal ir visai nieko buvo, nei pritraukė, bet nei atstūmė reikės antrą sezoną pažiūrėt ir jei bus DBZ, tada tikrai duosiu 5/5.

      Comment

      • Esquisse

        #78
        Mhm užkabino AMV, kai bus laiko žiūrėsiu LT sub'ais

        Comment

        • FlameHaze
          The end of everything


          • 2009 05 05
          • 89

          #79
          aprasymas nepatiko.. blogieciai gerieciai kas cia per velnias visa tai reliatyvu vienintelis flamehaze tikslas palaikyti balansa ir pasaulio stabiluma, o ne kazkokie geriai ar blogiai.
          Autorius mindzze
          Tu dar pamatysi kai busi paraziurejas daugiau nei 50 anime tai tavo vetinimas iskart skirsis, nes igaves patirti pradesi smulkintis i sudniekius ir ignoruoti , zinau nes taip man buvo.
          maciau jau virs 300 anime ir shakugan no shana man vis tiek patiko
          Autorius Evil_of_Darknesz
          Vai, vai, vai kokie mes kritiski... na as paziurejau 3 epus patiko: piesimas, istorija, pagr. veikejas perdaug bliauna, pagrindine veikeja perdaug kieta (kaip bobai tai tikrai tokiai but netinka), siuzetas gal ir banalokas, bet pastaruoju metu, ka ziuriu, beveik viskas banalu . Na dar matysim pries akis 20 ep. bet dabar duociau 7/10
          Shana yra viena is geriausiu tsundere + loli taigi vienas is labiausiai patikusiu personazu man ever.. tsundere ir turi but kieta bet gi vis tik pasireiskia ir dere puse ne tik tsun tsun...

          o siaip tai labai didelis panasumas butu i fate/stay night.
          Paskutinis pakeitimas nuo FlameHaze; 2010-01-14, 16:47.
          I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

          Comment

          • Laura.L
            Naujokas
            • 2009 12 01
            • 28

            #80
            Vienas is pirmuju mano matyru anime man patiko grafika, dainos ir pati mintis visai tikrai fainai

            Comment

            • yamato
              Narys
              • 2011 09 21
              • 41

              #81
              Gal ir neblogas, bet man sunkiai ziurejos, vaikiskas pirmas sezonas bent jau man pasrode antras dar baiki.
              Spoileris:
              http://www.4shared.com/audio/udkSiJ2N/Dj_Renan_-_Metal_2012_-_Bullet.html

              Comment

              • Red_Elf
                pandų karai :D


                • 2009 05 07
                • 1112

                #82
                Jau seniau peržiūrėjau visus 3 sezonus.

                Pirmasis buvo neblogas: nelabai kažkuo išsiskiriantis siužeto prasme, bet nieko labai blogo negaliu prikišti dėl to, duodu 8.
                Antrasis sezonas buvo ir linksmesnis, ir kovos geresnis, ir kabino kažkaip neblogai, duodu 8+.
                Trečiasis sezonas buvo nekoks: viskas išsikvėpė, jau pirma serija apvertė siužetą vos ne 180 laipsnių kampu, deja tai padarė neįtikinamai, neįtikimo ir per visas 24 serijas. Tik 6-.

                Bendrai 7, gal ir būtų negaila pliuso, bet man piešimas per mielas buvo (norėjosi nors kiek rimtesnio ir tamsesnio), o ir Yuuji man nepatiko.

                Comment

                • Froxas
                  Narys


                  • 2012 05 26
                  • 62

                  #83
                  kaip sitas anime? su ziurejimo krize susidures ir neatsirenku ka toliau ziuret, tai po senesnius ieskau
                  kaip veikejai? ne perdaug vaikiski? ar tik tipiniai pavirsutiniski, gelbejantys pasauli ir karts nuo karto perpildytom galvom apie meile?
                  veliau istorijai besisukant nesibaiks tipiniu romance?

                  Comment

                  • ciombiukas
                    Forumo maniakas




                    • 2009 09 18
                    • 463

                    #84
                    Autorius Froxas
                    kaip sitas anime? su ziurejimo krize susidures ir neatsirenku ka toliau ziuret, tai po senesnius ieskau
                    kaip veikejai? ne perdaug vaikiski? ar tik tipiniai pavirsutiniski, gelbejantys pasauli ir karts nuo karto perpildytom galvom apie meile?
                    veliau istorijai besisukant nesibaiks tipiniu romance?
                    Jei ieškai ne romance, tai tikrai šito nežiūrėk. Plius, nesuprantu kaip galima susidurti su krize anime bežiūrint, nebent matęs jau labai labai daug ir nebeturi ką žiūrėti.

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Miesto_Druidas
                      the journeyman



                      • 2010 08 17
                      • 1515

                      #85
                      Aš seniau esu matęs filmą - pirmo novelės volume'o adaptaciją. Visiškai nesužavėjo. Tai kad čia absoliučiai standartinis žiūralas, veikėjai niekuo neišsiskiriantys, mergina tipinė tsunderė, veiksmą aš jau užmiršau, tad jis irgi niekuo neišsiskirs. Nebent istorija įgaus pagreitį vėliau ko aš negaliu pasakyti, nemanau jog anime vertas dėmesio.

                      Comment

                      Working...