Higurashi no Naku Koro ni

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mao
    a.k.a. Lzq

    • 2006 07 25
    • 223

    #46
    'būsima klasika'

    nerealus anime, vienas iš mano top 5 ir kol kas vienintelis, kuris mane seriously išgasdino. Rekomenduotinas visiems, kurie būtų pakankamai 'rimti' (kvailiems vien smurto ištroškusiems mazgiams p!z*ukams nerekomenduoju. You heard me, you annoying/pathetic elfen lied fangirls?).

    Anyway, šalia disturbingly awesome žiaurių scenų yra labai įdomių ir originalių non-violent anime dalių, tad... ai žodžiu, 10/10, must-see.
    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

    Comment

    • Intrigante

      #47
      Mane irgi jis vienintelis išgąsdino, net naktį baisoka buvo užmigt. bet...jei pirmas sezonas buvo kone be priekaištų,viskas taip gražiai surišta,o štai antras taip nepatiko, ypač antra jo pusė.Taigi pažiūrėjus jį visą, gavos taip kad antras sezonas keliavo į šiukšliadėžę, o pirmą pasilikau. žinau, kad dar žiūrėsiu

      Comment

      • GeForce
        Animešikas ;]
        • 2008 07 13
        • 29

        #48
        Man primena istorijos pasakojimas į filmą "Vantage Point" (Jeigu kas matėt - žinot ką turiu omenyje). Pats anime.. na keistokas būtų kiek peršvelnu pasakyti.
        Bet visgi turiu pripažinti, kad tikrai norisi pamatyti kas bus toliau. Bet kiekvieną kart, kai pradėjo nuo pradžių buvo truputi nuobodu, tik vėliau įpusėjus kiekvienam veiksmui pasidarydavo tikrai įdomu.
        4/5.
        http://geforce.myanimelist.net

        Comment

        • Paletė

          #49
          Nepaprastai sužavėjo pirmas sezonas .Ta atmosfera,tiesiog taip įtraukė,kad peržiūrėjau 26 serijas per 3 vakarus! :3 Veikėjų charakteriai gerai atskleisti,autoriai pasistengė pavaizduoti jų išgyvenimus.
          Pirma mažai ką supratau,bet pasukus galvą pasidarė žymiai aiškiau. Nepamirškite,kad anime nebūtinai turi būti toks,kad jūs iškart viską suprastumėt,kad veiksmas būtų tvarkingai išdėstytas.Man žymiai įdomiau spėlioti mįsles.Visą info gauti iškarto-jokio malonumo. (:
          Žiūrėsiu antrą sezoną,na o tada,parašysiu komentarus :3

          Comment

          • Paletė

            #50
            Na ką gi,pažiūrėjau antrą sezoną. Nuostabu.
            Spoileris:
            Kai žiūrėjau antrą dalį labai išsigandau,kad gali nepasisekti įveikti likimo ir tikėjausi ,kad taip ir atsitiks[naktimis nemiegojau,vis galvojau,kad gal Rika nesugebės išeiti iš to užburto rato],BET pabaiga manęs nenuvylė .

            Tikrai verta pamatyti,unikalus anime.
            Niipaah :3
            Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2008-10-27, 19:48.

            Comment

            • chibi_nemiga
              Rimtas forumo narys

              • 2008 08 01
              • 117

              #51
              Na ką gi, kaip tik ieškojau ką šiam vakarui pasiėmus. Nors Plan To Watch jau kiek mėnesių laukia savo eilės bent dvidešimt anime, nieko iš jų nesinorėjo.>.> Paskaičius aprašymą ir pamačius keletą pic'ų pagriebiau šitą . Ką gi, pats siužetas sudomino, įtraukė, nors pradžioj maniau, kad atidėsiu. Tik vienas minusas - piešimas, nors kiek skaičiau atsiliepimus, jis čia pritinka.
              Taigi, teks rytoj atidėt ne tokius sverbius planus...

              Comment

              • InuyashaGirl
                Mielas Ruzavas padaras ^^

                • 2008 04 18
                • 152

                #52
                Kas gali but geriau nei crazy loli. . . .toks geris .. Kartais net kraupu ziureti budavo. Noredavosi tiesiog isjungti ^^
                Imagine there's no Heaven
                It's easy if you try
                No hell below us
                Above us only sky
                Imagine all the people
                Living for today

                Comment

                • Parade
                  Bokura jika!

                  • 2008 11 19
                  • 36

                  #53
                  Nu , o man patinka sitas anime , jau baigiu paziureti . Labai patiko pirmosios istorijos siuzetas ,
                  man asmeniskai tokie anime patinka ir man kad ten ziauru labai butu tai ne , dar netokiu yra . Piesimas man neistrigo viskas buvo gerai , tik kaip 2006m kurimo galetu buti ir geresnis.

                  Comment

                  • Verdict
                    Draugiškas dėdė

                    • 2007 11 05
                    • 95

                    #54
                    Berods šitos info AZ dar niekas nepateikė, o jei klystu - atleiskit už pasikartojimą:

                    Higurashi no Naku Koro ni Live Action movie! - http://piggymoo.com/forum/higurashi-...sed-t4972.html
                    Išleistas, berods, 08 pabaigoje. Dauguma live action'ų nebūna labai įdomūs, tačiau apie šį neigiamų atsiliepimų dar negirdėjau. Dabar pats siunčiuosi.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Verdict; 2009-01-06, 19:26.

                    Comment

                    • Haji
                      Horror and Mystic lover
                      • 2008 07 04
                      • 116

                      #55
                      is piesimo kazkaip is pradziu nenorejau zet. bet seip vienas geriausiu matytu anime. tikrai suzavejo

                      Comment

                      • civer
                        Inspire to conspire


                        • 2006 12 05
                        • 92

                        #56
                        Nezinau uz ka cia ji giriat. siuzetas prastas, veikejai dar prastesni...
                        What if all the world's inside of your head?
                        Just creations of your own
                        Your devils and your gods all the living and the dead
                        And you're really all alone...

                        Comment

                        • AnimeBoy
                          Otaku!
                          • 2009 01 12
                          • 14

                          #57
                          Pirmas sezonas.. Tikrai labai itraukiantis savo suzetu, ir man piesimas visiskai netrugde. Na tiesiog puikus anime. 10/10
                          Antras sezonas.. Na hm... istorija pati tikrai labai idomi buvo, bet kaskaip to smurto vietu jau pritruko.. na 8/10.
                          Net nesitikejau kad bus ir trecias sezonas... Idomu Kokia istorija? Kokia pabaiga? na tiesiog nuostabu. Laukiu nesulaukiu.
                          O gal kas zinot kada isleis ir kiek episodu bus?

                          Comment

                          • legal
                            No more mechi..
                            • 2008 12 22
                            • 11

                            #58
                            Zmogai cia daug labai sneka tai kartais net nespeji pagaut minciu, bet seip good one
                            Paskutinis pakeitimas nuo legal; 2009-04-23, 14:34. Priežastis: naujas pranesimas

                            Comment

                            • legal
                              No more mechi..
                              • 2008 12 22
                              • 11

                              #59
                              Toks keistas anime bet tuom jis man ir patiko yra siokio tokio humoro, sadizmo, mistikos ir kita tikrove kuri cikadoms daugiausiai keistumo suteike, labiausiai isimine man Renos fraze pamacius kanors kawaii, i want to take her/it home Tik nelabai isivaizduoju kaip sitas animas gali buti perteiktas video zaidimu

                              Comment

                              • Piano4rest
                                ...
                                • 2009 04 14
                                • 65

                                #60
                                Itraukiantis. Patiko, kad daug mistikos ir viskas iki galo neatskleidziama, ir garso takelis, ir galu gale viskas man ten patiko
                                Širdies tvenkiniai, džiaugsmo bangos.

                                Comment

                                Working...