Higurashi no Naku Koro ni

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #31
    Autorius Sloth
    Vat ir jusu beda, kad kritikuojat pirma sezona, neva jame viskas vyksta "is lempos" . Taciau antram sezone viskas labai graziai ishsipainioja. Isvis, sita anime butina ziureti iskarto du sezonus, nes praziurint viena be kito, nelabai iseitu ka suprasti.
    Nu blyn, ziureti antra sezona kad suprast pirma....... O po to turbut trecia kad suprast antra.....genialu blyn.

    Comment

    • Sloth
      [SrX]

      • 2007 09 14
      • 277

      #32
      Autorius Killerbee
      Nu blyn, ziureti antra sezona kad suprast pirma....... O po to turbut trecia kad suprast antra.....genialu blyn.
      Lol . Ne, antram viskas graziai uzsibaigia lyg, tik ant galo, numetama kazkokia dar viena uzuomina, i trecia sezona. Bet ten jau kaip ir atskira istorija turetu buti

      Comment

      • Youka
        bishoujo

        • 2006 01 30
        • 335

        #33
        Tataigi, as istveriau ta antra sezona. Seriously, per viduri visi tie myzciojimai buvo pradeje atsibosti.
        Bet taip, tikrai paaiskejo, kas ten per marazmai dejosi pirmajame sezone. Kadangi viska ispainiojo ir panasiai, ir taip toliau, trecio sezono man, aciu, nereikia.
        Beje, piesimas labai erzino. Anime 100% propaguoja proporciju iskraipyma, bet cia jis visai nepasiteisino...

        Comment

        • Huy-san
          657

          • 2008 01 31
          • 160

          #34
          po velniu jau 3 sezonai yra? na nzn nzn, anime turi but auksinis, kad tiek istempciau. pasistengsiu bent jau pirma pabaigt....

          Comment

          • Darkmagican girl

            #35
            Painus, mistiskas, kartais baisus, bet svarbiausia idomus, vis ziurejau ir ziurejau, akiu atitraukt negalima bet tik gaila, kad jie ten po keleta kartu mirdavo, ziauru ziuret

            Comment

            • Silent Killer

              #36
              nuuuuu sitas anime tai man LAAABAi patiko :P vienas is megstamiausiu tik dar nebaigiau ziuret, liko antro sezono 4 serijos blood blood insanity...sitas anime mane nuramindavo, kai ji ziuredavau o.o

              Comment

              • Nemu
                d(-.-)b

                • 2007 12 22
                • 110

                #37
                hmm.. num ir as pasireiksiu paskaiciau jusu komentarus ir zinokit sudominot
                paziurejau 10 ep ir mane biski pradejo nervint tas ju atsikelimas ir dead... itampa auga auga ten kazkas kazka uzmusa , o sekantis ep ziuu o jie wel wisi gyvi laimingi.. dohhh ... as pagalvojau kad ne ta ep pasileidau bet wisuose psl buvo tas pat toliau ziurejau ir vel tas pat ... gal galit kas paaiskint kas cia per nesamone
                o daba apie anime piesimas wisai nk , netrugdo tos ju dideles galvos, man jos kazkuo net patinka , gal labiau pabrezia ta kad jos Killer Loli
                Soundtrack , man kazkaip dar nepatrauke , bet dar daug anime liko
                o siaip wisi tie kraujai, kuno daliu skraidymai, itampa , ir pan man labai prie sirdies taigi anime duociau 9/10 . Tas -1 todel kad jie staiga vel prisikelia o siaip anime nerealus , kad ir kaip ziuresiu wisus sezonus ir pan kiek bus
                you are dead.
                MDL

                Comment

                • Sloth
                  [SrX]

                  • 2007 09 14
                  • 277

                  #38
                  Autorius Nemu
                  hmm.. num ir as pasireiksiu paskaiciau jusu komentarus ir zinokit sudominot
                  paziurejau 10 ep ir mane biski pradejo nervint tas ju atsikelimas ir dead... itampa auga auga ten kazkas kazka uzmusa , o sekantis ep ziuu o jie wel wisi gyvi laimingi.. dohhh ... as pagalvojau kad ne ta ep pasileidau bet wisuose psl buvo tas pat toliau ziurejau ir vel tas pat ... gal galit kas paaiskint kas cia per nesamone
                  o daba apie anime piesimas wisai nk , netrugdo tos ju dideles galvos, man jos kazkuo net patinka , gal labiau pabrezia ta kad jos Killer Loli
                  Soundtrack , man kazkaip dar nepatrauke , bet dar daug anime liko
                  o siaip wisi tie kraujai, kuno daliu skraidymai, itampa , ir pan man labai prie sirdies taigi anime duociau 9/10 . Tas -1 todel kad jie staiga vel prisikelia o siaip anime nerealus , kad ir kaip ziuresiu wisus sezonus ir pan kiek bus
                  Tas "prisikelimas" yra svarbi siuzeto dalis , paziurek antra sezona ir suprasi.

                  Comment

                  • Lust
                    a.k.a Yurla


                    • 2006 12 17
                    • 274

                    #39
                    Autorius Nemu
                    hmm.. num ir as pasireiksiu paskaiciau jusu komentarus ir zinokit sudominot
                    paziurejau 10 ep ir mane biski pradejo nervint tas ju atsikelimas ir dead... itampa auga auga ten kazkas kazka uzmusa , o sekantis ep ziuu o jie wel wisi gyvi laimingi.. dohhh ... as pagalvojau kad ne ta ep pasileidau bet wisuose psl buvo tas pat toliau ziurejau ir vel tas pat ... gal galit kas paaiskint kas cia per nesamone
                    o daba apie anime piesimas wisai nk , netrugdo tos ju dideles galvos, man jos kazkuo net patinka , gal labiau pabrezia ta kad jos Killer Loli
                    Soundtrack , man kazkaip dar nepatrauke , bet dar daug anime liko
                    o siaip wisi tie kraujai, kuno daliu skraidymai, itampa , ir pan man labai prie sirdies taigi anime duociau 9/10 . Tas -1 todel kad jie staiga vel prisikelia o siaip anime nerealus , kad ir kaip ziuresiu wisus sezonus ir pan kiek bus
                    ten yra viena ir ta pati istorija, kuri kartojasi kas 3 ar 4 epus (tiksliai nebepamenu, seniai ziurejau) Tik ji kaskart papasakota vis kitomis aplinkybemis ir kas butu nutike jei ivykiai butu susikloste taip ar anaip xD
                    Lust-Yurla @ DeviantArt

                    Comment

                    • Nemu
                      d(-.-)b

                      • 2007 12 22
                      • 110

                      #40
                      Sloth >> Butinai paziuresiu is dalies kad butu pirmas askiau ir tie ,,prisikelimai"
                      ir del to kad idomu
                      Lust >> Wat cia turbut taip ir yra dabar bus aiskiau nors ziuresiu be nervu
                      Siaip anime tikrai labai geras , tik welai wakare nelabai ziuret o tai wa katik 13 ep baigiau ir taip sedet vienai kambary neperlabiausiai malonu
                      Paskutinis pakeitimas nuo Nemu; 2008-06-03, 21:41.
                      you are dead.
                      MDL

                      Comment

                      • Nemu
                        d(-.-)b

                        • 2007 12 22
                        • 110

                        #41
                        Wot pziurejau pagaliau wisa pirma dali , ir wiskas pasidare tikrai aiskiau
                        nuomone nepasikeite , puikus anime , savo ziausriom scenom neleido uzsiciaupt
                        bet labiausiai patiko pati pabaiga ,,All right. I'll play the game with this endless June. As much as you please. " ir tas zvilgsnis , num beproto
                        you are dead.
                        MDL

                        Comment

                        • mariux9998
                          Labas.

                          • 2008 06 20
                          • 434

                          #42
                          Va cia tai anime! Pradejes ziureti galvojau "Ok, show me what you got". Jauciausi toks kietas ir nepalauziamas, galvojau, kad tikrai cia nieko baisaus ir panasiai. Na, bet visas serijas kazkodel sugalvojau ziureti pries miega, ir tikrai galvojau, kad manes nepalaus. Na, paziurejus 4 serijas, t.y. pirma arc'a, issigandau. Buvo pats laikas sustoti, ir nebegalvoti apie si anime, bet zudymai neisejo is galvos. Po Death Note panasaus anime nesitikejau. Na, bet dabar ipusejes pirma sezona, laukiu nesulaukiu paziuret antra, su "paaiskinimais" del pirmo sezono. 5/5, piesimas neerzina, nes mates ir prastesniu, opening'as toks .. neiprastas, na o garso takelis gasdinantis. Kaip ir sakiau - 5/5.

                          Comment

                          • SoldaT
                            Naujokas
                            • 2008 04 23
                            • 13

                            #43
                            Anime labai jau toks ziaurus. Man labai patiko 4,5/5. 4,5 Nes art nelabai patiko, o visa kita puiku

                            Comment

                            • vilkduobe
                              *

                              • 2008 07 22
                              • 30

                              #44
                              Šis anime patiko. Dėl savo tikrai gana originalios bei netikėtos idėjos, taip pat ir dėl tos linksminančios karts nuo karto prasidedančios psichozės. Isteriškas juokas šiame anime tikrai aukšto lygmens. xD Taip pat patiko muzika, ypač pirmo sezono opening'as.
                              Higurashi no naku koro ni kai (antrame sezone) tos psichozės jau žymiai mažiau, ten daugiau gilinamasi į pirmojo sezono "paslapčių" aiškinimąsi. Tiesa, antrojo sezono pabaiga kiek nuvylė. Mano manymu ji nepritiko prie viso anime stiliaus..
                              O dabar, pasirodo, ketinama išleisti ir trečiąjį sezoną Higurashi no Naku Koro ni Rei. Nežinau, ar vertėjo ir nežinau, ko iš jo reikėtų tikėtis.. Pagyvensim - pamatysim(:

                              Comment

                              • Verdict
                                Draugiškas dėdė

                                • 2007 11 05
                                • 95

                                #45
                                Rei bus OVA. Serijų kiekis dar nežinomas. Daugiau info čia .
                                Ką galiu pasakyti... Unikalus. Puikiai suderinantis comedy bei horror elementus. Kam nebūtų įdomu pamatyti nedidelės mergaitės spindinčiomis akimis, šaukiančios "Kawaii~~! I want to take it home~!"...O visai netrukus, stovinčią pamišusiu žvilgsniu ir su kruvina mėsos kapokle rankoje.
                                Pirmos 4 pirmojo sezono serijos įvarė man nemažai baimės. Ne veltui japonai - siaubo meistrai. Toliau viskas pradėjo aiškėti... Tačiau iki pat antro sezono pabaigos liko mįslių, kurių įminti negalėjau. Meistriškai sukurtas anime. Lenkiu galvą.

                                Comment

                                Working...