Higurashi no Naku Koro ni

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ugoolf
    Keep it real !
    • 2007 06 04
    • 20

    #16
    Seip idomu cia tas , kad tos pacios istorijos rodomos skirtingu veikiuju akimis . Bet vietomis veikejai , mano manymu , per daug supsichuodavo , o beto ir kadrai kartodavosi ...
    Bet tikrai nesigailiu , kad ziurejua ir laukiu antro sezono
    O del ju galvu tai taip , jos gerokai perdideles

    Comment

    • Vinipuchas
      Narys
      • 2005 06 17
      • 45

      #17
      Butu mazesnes "kawai" stiliaus piesimas ne toks ryskus butu ir "loliu" tematika siunkiau butu perteikt.....

      Comment

      • Mauneydy
        Wasn't me...

        • 2007 07 26
        • 35

        #18
        Higurashi no Naku Koro ni

        Oj sitas anime lb man patiko. Idomus siuzetas (bent man pasirode). Na piesimas gal ir vaikiskai atrodo bet man netrukde.


        Because I never learn a goddamned thing...

        Comment

        • despair
          bud sweat and beers...

          • 2007 06 01
          • 168

          #19
          I wanna take her home

          Comment

          • radament666
            "Umi no Suna" Dark

            • 2007 02 18
            • 154

            #20
            omuchkairi
            Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

            Comment

            • moonlight

              #21
              mano drauge lbj tiesiog alpsta del to anime xDD pasakoja pasakoja taip kad butu idomu ir jai pawyksta suwiliot jy paziuret xDD nu bet dbr tam lajko nera xD

              Comment

              • Sloth
                [SrX]

                • 2007 09 14
                • 277

                #22
                Ziauriai geras animas, tokia labai horror atmosfera.Ypac man patiko taip idomiai padarytas dalykas, kad tarp veikeju kyla konfliktai, taciau jie vistiek eina vieni pas kitus, atrodytu ramiai zaidzia mokyklos kieme,taciau vistiek juntama ta ytampa..Btw,ziuredamas sita anime pradejau dazniau dairytis per peti

                Comment

                • Risa_chan

                  #23
                  nuostabus anime... žiauriai įdomūs abu sezonai, man gal Kai net labiau patiko

                  Comment

                  • hikari
                    相良宗助。
                    • 2008 01 10
                    • 36

                    #24
                    anime tikrai idomus ir ne kasdienis :] 5/5 mano ivertinimas
                    Enough of this already -.- , Lietuvių kalbos subtitrai - FAIL, Lietuvių kalbos įgarsinimas - EPIC FAIL.
                    For god sake... Im MALE!!!!.

                    Comment

                    • Vik
                      the One and Only~

                      • 2008 02 20
                      • 49

                      #25
                      Ir Higurashi ir Higurashi Kai mano topuose.
                      Geresnio anime galbūt mačiusi neesu.
                      Pirmajame sezone daugiau kraujo ir tie arc'ai tokie painoki buvo.
                      [bet viskas buvo tiesiog tobulai suderinta.]
                      Tačiau antrame sezone pilnai į visus klausimus kilusius pirmame atsakoma.
                      Nerasčiau nė vieno minuso.
                      Jei viskas būtų parodyta kiek kitaip
                      [ mažiau cenzūros, mažiau tų "lolitų" maniakių ]
                      anime tikrai nebebūtų toks geras.
                      Toks netradicinis anime.
                      Reikėjo viską įdėmiai skaityti, kad suprastum kas dedasi.
                      Ir praleisti vieno ar kito nežinoma žodžio nevalia.
                      Na tiesiog super.
                      Be abejonės 10/10.

                      Comment

                      • bartkuz
                        Big FF fan
                        • 2008 03 26
                        • 8

                        #26
                        sitas nerealus anime..laukiam trecios dalies

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #27
                          Tvinpykso miestelis japonishkai.....
                          Pirma arka ziauriai patiko o veliau eme darytis belekas. Pirmo sezono istorijos man taip ir nesusidejo i normalia visuma. Ziaurios spragos siuzete. Arba tiesiog gliukai. Antro sezono kol kas ziureti nesinori. Is miego prikeldavo tik besitashkantys kraujai. Pabaiga isvis debilishkumo virshune. "Vaikai, gyvenkime draugishkai". Ir nesvarbu, kad ten visi zudikai maniakai. Todel uz pieshima, op, en ir tokius vaizdelius ....6 balai.

                          Comment

                          • Huy-san
                            657

                            • 2008 01 31
                            • 160

                            #28
                            Visiskai sutinku. pirmas arc buvo geras, o toliau tai....

                            Comment

                            • slicKrox
                              Catching some Zzzzs...




                              • 2012 08 01
                              • 2161

                              #29
                              Autorius Killerbee
                              Tvinpykso miestelis japonishkai.....
                              Pirma arka ziauriai patiko o veliau eme darytis belekas. Pirmo sezono istorijos man taip ir nesusidejo i normalia visuma. Ziaurios spragos siuzete. Arba tiesiog gliukai. Antro sezono kol kas ziureti nesinori. Is miego prikeldavo tik besitashkantys kraujai. Pabaiga isvis debilishkumo virshune. "Vaikai, gyvenkime draugishkai". Ir nesvarbu, kad ten visi zudikai maniakai.
                              Heh... idetiškos nuomonės ir aš, ir kas keisčiausia anrto sezono taip pat netraukia žiurėti :>> Siužetas kaip sumaišyta kortų kaladė arba višnių piragas padalintas į dešimt dalių. Aš asmeniškai iš anime tikėjausi ne siaubo, ne kraujo, už ką tikriausiai anime ir įgavo tokius reigintus, o įdomios viso to voratinklio atomazgos. Tikėjausi ką nors įspudingesnio, bet sulaukiau tik dalį nelogiškos mistikos, nors buvo vietų kur ji atrodė ir visai logiška. KIek supratau, tai antra sezona vistiek teks kaip nors prisiverst pažiurėt, norit suprast dalį pirmo sezono.

                              Comment

                              • Sloth
                                [SrX]

                                • 2007 09 14
                                • 277

                                #30
                                Autorius slicKrox
                                Heh... idetiškos nuomonės ir aš, ir kas keisčiausia anrto sezono taip pat netraukia žiurėti :>> Siužetas kaip sumaišyta kortų kaladė arba višnių piragas padalintas į dešimt dalių. Aš asmeniškai iš anime tikėjausi ne siaubo, ne kraujo, už ką tikriausiai anime ir įgavo tokius reigintus, o įdomios viso to voratinklio atomazgos. Tikėjausi ką nors įspudingesnio, bet sulaukiau tik dalį nelogiškos mistikos, nors buvo vietų kur ji atrodė ir visai logiška. KIek supratau, tai antra sezona vistiek teks kaip nors prisiverst pažiurėt, norit suprast dalį pirmo sezono.
                                Vat ir jusu beda, kad kritikuojat pirma sezona, neva jame viskas vyksta "is lempos" . Taciau antram sezone viskas labai graziai ishsipainioja. Isvis, sita anime butina ziureti iskarto du sezonus, nes praziurint viena be kito, nelabai iseitu ka suprasti.

                                Man vienas is geriausiu anime, del savo atmosferos, labai gero soundtracko, gero piesimo ( piesimas tikrai turejo buti ziauresnis), o ir siuzetas man patiko, nors cia, jau skonio reikalas.

                                Comment

                                Working...