Higurashi no Naku Koro ni

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mendeks
    Rimtas forumo narys
    • 2008 01 21
    • 117

    #61
    Paziurejau ir kad taip sakoma kad isliktu ilgai atminti nlb kas liko istorija tai gerai ten nes nieko naujo jau ir neprigalvosi tas pats per ta pati visur o nusiviliau tai piesimu galvojau kad bus geresnis

    Comment

    • Calyx Deuced
      Narys

      • 2006 12 06
      • 96

      #62
      Vienas idomiausių anime, itraukė, muzika man patiko, ir beveik baisu buvo, todėl tikrai vertas dėmesio.

      Comment

      • Sadness...
        ...ureshii-kanashii...

        • 2009 04 19
        • 34

        #63
        pirma karta maciau toki horror anime...man labaj patiko...sis anime puikiaj atspindi taj kajp tikroweje geriau yra nesielgti nes to pasekmes gali buti netgi mirtis...tajp pat parodoma kad geriau yra netapti zudiku nes paciam gali tajp pat bajgtis...ir turi nebloga pamoxla-nebijok issipasakoti kokie rupesciai tawe slegia nes kartu juos iweikti bus lengwiau...kitajp sakant sitam anime daug kraujo, ziaurumo, painiawos, bet wistiek taj nuostabus anime

        Comment

        • Zx-Shade
          digital existence



          • 2009 03 14
          • 725

          #64
          Atrodo neblogas, animas, bet fotkiu i aprasyma idet reiketu...
          Paskutinis pakeitimas nuo Zx-Shade; 2009-06-20, 13:27. Priežastis: nera

          Comment

          • Zipedlife
            Did You Know That:

            • 2008 12 09
            • 42

            #65
            Pirmasis sezoniukas - Horror Ultimate power of ************** rock GODS!.
            Antras sezoniukas - Loly pops and garden flowers, nothing good, nothing bad.
            Trecias sezonas - WTF!? F### YOU!? WTF!? BLOOD!? WHERE IS DA BLOOD!? I NEED HORROR!

            Maza visko, mane anime uzkabino ir priverte ji visa ziureti ir net laukti paskutines OVA'os, manau kurejai padirbejo gerai. Respectas Rikai, ************** cute... Vien del jos galima ziureti, o kiti veikejai man nelabai pasizymejo, tik Myo sistra man atrodo tokio pritrenkemai ziuri, kad net grazu buvo.

            Comment

            • YoSaShi
              L.A.V

              • 2009 11 08
              • 91

              #66
              cia tai anime. sedejau ir galvojau wtf? i like that let's watch it. grazei zudo zmones. geras anime geras
              Bleach lietuviškai (sample)
              07-ghost AMV
              Lietuviškai įgarsinti anime --->L.A.V<---

              Comment

              • Gone.
                omfg.

                • 2009 07 08
                • 20

                #67
                vyy. Man labai patiko. Kraujas, žudynės, žiaurumas. Nuotabu.

                Comment

                • Driezius
                  Kas toks?

                  • 2009 10 21
                  • 143

                  #68
                  Matau čia daugelis vien tik dėl tų žudynių ir smurto rodomo jį pražiūrėjo, tokiu atveju negaiškit laiko su antru sezonu, nes jis jums tiesiog nepatiks. Antrame sezone nebėra labai tokios horror atmosferos, o ir nebežudo vaikiai vieni kitų. Ten svarbesnė jau pati istorija, atsakomi klausimai kas, kodėl, kur, kada ir kaip bei parodoma baigtis kai niekas neprivalo mirti. Ir išvis istorija yra stiprioji šio kūrinio pusė. Tiek viskas supainiota, jog galima išgalvot bent kelias teorijas kaip viskas gali but, aišku visa tiesa, gali labai skirtis nuo išmąstyto rezultato.

                  Su malonumu katik peržiūrėjau 3 sykį. Liux.10 balų

                  Comment

                  • Idechi
                    Wakaranai

                    • 2008 10 21
                    • 193

                    #69
                    ŽIAURUS SPOILERIAI, NESPAUSKIT, PRARASIT ĮDOMUMĄ!

                    Tokiu anime ne tiek jau ir daug, reikia juos vertinti, kad jie išvis yra. Šis anime tiesiog šedevras.
                    Spoileris:
                    Aš net pagalvot negalėjau, kad po tokia kawaiiska kaukė gali slėptis, nenormalios, visiškai išproto išsikraustusios žudikės/maniakės. Beje aš pradėjau suprast, kodėl visi darė tokius neapgalvotus veiksmus, visa pirma ką juos įtakojo daryti tokius skubotas išvadas ir kodėl buvo toks nepasitikėjimas kitais. Pvz. Rena netikėjo savais draugais ir to pasiekoje vos nepražudė save ir kitus. Shion netikėjo savo seserimi Mion ir visą savo šeima, galvojo kad jie nužudė Satoshi. Keiichi irgi netikėjo draugais, mane, kad visi nori ji nužudyt ir to pasiekoj jis nužudė Rena ir Mion, po to pats nusižudė.
                    Toks nepasitikėjimas kitais, gali pažadinti musu demoną, kuris slypi kiekviename iš musu, kai jam pavyksta užvaldyt mus, mes jau neatsakom už savo veiksmus.
                    Spoileris:
                    Pas Rena galėjo prabust demonas, kai išsiskyrė jos tėvai, pas Shion, kai prarado savo mylimą žmogų, pas Keiichi galėjo prabust demonas, nes jis yra patyres patyčias praeitoj mokykloj.
                    Pažiūrėt šį anime įkalbėjo vienas žmogus ir aš esu jam labai dėkingas, nes tikriausiai nebūčiau jį pažiūrėjęs, nes pamaniau, kad bus koks loli+ecchi+elfen lied, bet klydau, nes tai, kur kas baisiau ir tikroviškiau už elfen lied. Po keturių serijų buvo WTF. Klausimų buvo daugiau nei atsakymų ir iki šiol liko... Tačiau vienas man aišku, šis anime toks gilus, kad net užmigt negalėjau, Lain buvo žymiai lengvesnis, o Elfen Lied buvo komedija išvis, jeigu lygint smurtą. Buvo momentai, kai teko stabdyt kadrą ir truputi nusiramint, nes labai jau kraupus anime, tikrai ne vaikam kurtas ir silpnų nervų žmonėms tiesiog nepatartina žiūrėt. Dar tas pasikeičiantis balsas ir veido išraišką, darė savo darbą. Man dar neteko matyt nieko baisiau. Šiame kūrinyje ne keciupas yra pagrindas, o tiesiog nuostabus siužetas, kuri neįmanoma spėt, kaip viskas vystysis toliau, serialas sudėliotas i chapter'ius. Pamanėt Haruhi? Na kažkas panašaus yra, bet lyginti nereikia, nes Haruhi buvo fantastika ir viskas buvo jau aiškų.

                    Baime, mums visiems aiškus dalykas, o dar patirtos problemos vaikystėje, taip lengvai nepamirštamos, bet kai žmogus yra tarp gyvenimo ir mirties slenksčio, jame įsijungia išgyvenimo mechanizmas ir žmogus tampa demonu, nes ji užvaldo baime i jis gali padaryt viską, kad save išgelbėt. Šio kūrinio muzika nuostabi, kaip peizažas ir objektu grafika, nors herojų piešimas geiminis, tačiau irgi labai gražus. Žiūrėkit po chapter'į per vakarą, nes bus didesnis efektas XDD. 10/10
                    Paskutinis pakeitimas nuo Idechi; 2010-01-04, 14:46.

                    Comment

                    • Augis24
                      AZ rėmėjas




                      • 2009 03 29
                      • 767

                      #70
                      Kai žiūrėjau pirmąjį sezoną, net nepagalvojau apie antrąjį, nes buvo labai prikaustęs pirmasis, o kai baigiau žiūrėt kažkaip užsimiršau. Tikrai horror anime, drąsiai galima priskirti prie tikrųjų HORROR, o ne kokių kur tik sound scary ir 1 vieta, kur žmogų nutrenkia kokia mašina (example). Labai įdomus, pats piešimas man nekliuvo, nes istorija buvo nereali, baisi, įtraukianti ir nepaleidžianti nei akimirkai, taip norisi dar paminėti keletą dalykų, bet tai jau būtu spoil, tai susilaikysiu

                      5/5 ir kaip kažkas aukščiau pasakė: Būsima Klasika

                      Comment

                      • Idechi
                        Wakaranai

                        • 2008 10 21
                        • 193

                        #71
                        Supratau, ką turėjai omeny.
                        Spoileris:
                        Ko gero antram sezonui galima pridėt vieną žanrą. Gal tai buvo autoriams lengviausias būdas atsakyt į klausimus?
                        Paskutinis pakeitimas nuo Idechi; 2010-01-07, 19:09.

                        Comment

                        • witkus
                          Take it easy


                          • 2009 11 21
                          • 261

                          #72
                          higurashi va cia tai dalykas! ziauriai patiko dabar jis mano geriausiu anime tope, ta mistika, ziaurumas, veikejai, na viskas tiesiog nepakartojama.
                          Spoileris:
                          Labiausiai man patiko tai kaip vaizduojama ta beprotybe, pamisimas ypac renos juokas ir klaiki veido israiska

                          USO DA!!!

                          Comment

                          • Driezius
                            Kas toks?

                            • 2009 10 21
                            • 143

                            #73
                            Autorius Idechi
                            Supratau, ką turėjai omeny.
                            Spoileris:
                            Ko gero antram sezonui galima pridėt vieną žanrą. Gal tai buvo autoriams lengviausias būdas atsakyt į klausimus?
                            galimas spoileris į galimą spoilerį? ^^ nežinau...
                            Spoileris:
                            Ei, jei taip buvo vizualinėj novelėj viskas papasakota, kuri buvo originalas, tai kam ką nors iškirpt? Nemanau, kad tas "+1 žanras" viską sugadino, ištikro asmeniškai man buvo labai įdomu viskas kai taip netikėtai nesiklostė, visiškai netaip nei kogero visi mes galvojome. Beto jei tai būtų pakeista, tada būtų sulaukta didelio fan rage'o kaip visada. Pavyzdžių manau nereikia, nes pilna ir taip visur. Priimk tiesą tokią kokia ji betūtų

                            "Gal tai buvo autoriams lengviausias būdas atsakyt į klausimus?" Ne, tai buvo novelės ekranizavimas, o ne fantazavimas kaip tai lengviau pateikt.

                            Comment

                            • ciombiukas
                              Forumo maniakas




                              • 2009 09 18
                              • 463

                              #74
                              Pirmas sezonas sio anime buvo tikrai labai daug zadantis, susiziurejo tiesiog nerealiai, bet antras ir ova buvo kazkas labai jau bekraujisko , kai palyginus pirmas sezonas buvo tikrai raudonas, bet ne tame esme, antrojo sezono istorija pradejo atsibosti. Seip pati anime ideja gan nebloga, piesimas normalus, o veikejai kartais psichai, kartais normalus zmones, tad apie juos sunku kalbeti. Jei butu antras sezonas panasus i pirmaji tai tikrai jo reitingas mano akyse soktu aukstyn, bet ka jau padarysi.

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              Working...