Sword Art Online

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1178

    #76
    Aš kaip tik matau priešingas 2 grupes: žmones, kurie pateikia konstruktyvę kritiką anim'ui ir vertina objektyviai atsižvelgdami į anime minusus ir pliusus, ir kitą žmonių grupę, kurie nekreipia dėmesio į anime minusas ir tiesiog mėgaujasi reginiu, tačiau jų vertinimas labai subjektyvus, nes jie mato tik pliusus.

    Comment

    • DemonKurama
      Rimtas forumo narys

      • 2012 07 24
      • 120

      #77
      Savo nuomone cia issako visi. Vieni objektyviai isdestydami anime pliusus ir minusus, kiti - subjektyviai nuvertindami arba pervertindami. Kai tokia klise yra pervertinama, automatiskai atsiranda kita stovykla zmoniu kurie nori pastumt. Hope that clears it up for ya. Ir nieks cia sveikatos negadina. Skaityt SAO komentarus yra gana amusing.

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        #78
        automatiskai atsiranda kita stovykla zmoniu kurie nori pastumt
        Ne, atsiranda (dažniausiai) mastančių žmonių, kurie pažiūri šita overhyped... serijalą ir randa daug problemų su juo. Ir kai jie konstruktyviai išsako savo nuomonė apie viska kas yra ne taip su serijalu nes nesupranta kodėl masės ji valgo kaip nemokamus eklerus, loveriai neturint ką atsakyti į tai iškart vadina betkoki kritiką hateriu.
        Asmeniškai buvau sutikęs tik viena žmogu kuris bande konstruktyviai ginti SAO bet argumentus, kuriuos jis naudojo geriau neatsiminti savo samonės labui.

        Comment

        • DemonKurama
          Rimtas forumo narys

          • 2012 07 24
          • 120

          #79
          Autorius Squall
          Asmeniškai buvau sutikęs tik viena žmogu kuris bande konstruktyviai ginti SAO
          Vis delto sita butu idomu pamatyt.

          Comment

          • Ozis

            #80
            Kazkaip maniau, kad su sekancia fraze "diskusijos" turetu baigtis.

            Autorius DemonKurama
            Lovers gonna love, haters gonna hate. What can ya do.
            Bet ziuriu aistru katilas verda...

            Nors SAO trukumai jau senai isvardinti ir kazkaip nematau zmoniu tuos trukumus gincijanciu. Visgi kiekvienas save mylintis hateris jaucia pareiga padaryti "inovacija" - juos isvardint dar syki ir taip neva pagristi savo teigini apie "objektyvu" SAO bloguma. Plojimai! Jus esat "objektyvumo" genijai! Jus pirmieji ir vieninteliai padaret dideli atradima! Jus! Visi! Sekantis genialumo eileje, kiek supratau, yra Squall.
            Beda tame, kad daznam esminis vertinimo kriterijus yra visai neobjektyvus - pasimegavimas. Kai nesimegauji beziuredamas, tai pradeda i akis lysti visokie esami ir isgalvoti trukumai, o kai megaujiesi, tai tau visiskai ir absoliuciai dzin. Cia kaip koks levas popso gabalas - levas, bet veza.

            Taip kad geriau neeikvokit kurybiniu galiu ir eikit geriau pakontempliuoti ties "geresniais" animais prie arbatos puoduko (gerti atkisus mazaji pirstuka) besvarstydami apie tai, kodel nuzudyti zmones mirsta. Gal daugiau naudos bus.

            Comment

            • LoveWeed
              Naujokas
              • 2012 06 09
              • 12

              #81
              Autorius Ozis
              Taip kad geriau neeikvokit kurybiniu galiu ir eikit geriau pakontempliuoti ties "geresniais" animais prie arbatos puoduko (gerti atkisus mazaji pirstuka) besvarstydami apie tai, kodel nuzudyti zmones mirsta. Gal daugiau naudos bus.
              Gaila, kad nera mygtuko "like", nes perskaites net pradejau juoktis

              Comment

              • iLuQs
                swx visi
                • 2012 01 20
                • 60

                #82
                Kaip lievas gabalas gali vežti?;d
                Labiau tiktų toks išsireikšimas - klausai rusiškos dainos ir veža, nors ir nesupranti apie ką daina.

                Comment

                • Qwexer
                  Užmigau ant klaviatūros
                  • 2013 03 29
                  • 7

                  #83
                  Perziurejau visa ir tik po to supratau kad 2 sezonas yra ALO

                  Comment

                  • StalkerVolas
                    Naujokas
                    • 2013 06 23
                    • 5

                    #84
                    Visai patiko anime, dėl mmo idėjos, tačiau kažko trūko man jame. Gal per daug buvo romantikos.

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      #85
                      StalkerVolas, jeigu patiko MMO elementas, tai rekomenduoju .hack jeigu dar nesi matęs.

                      Comment

                      • Candela.

                        #86
                        Vajei kokios aistros čia užvirė O.o
                        Dėl anime, tai sutikčiau su daugeliu čia jau pasireiškusių, dėl kai kurių spragų pasirinkus mmo žanrą, bet atvirai, mane įtraukė jau vien tai, kad pirmą kartą mačiau tokio tipo anime. Ir kadangi esu nelabai seniai iškepta gamerė, mane suviliojo ir įtraukė. Ir romantikos nebuvo per daug, bent jau man Aišku, kaip ir visuose be išimties anime, čia irgi gali rasti savų trūkumų, bet man SAO tikrai patiko.

                        Comment

                        • Heinrich
                          Naujokas

                          • 2013 02 04
                          • 16

                          #87
                          Nesu tas užkietėjęs anime žiūrėtojas, tačiau SAO mane visvien truputuką nuvylė. Iš tikro, kai išgirdau apie anime tebuvo išleisti keli epizodai, tada jis ir gerą įvertinimą turėjo ir daug žmonių apie jį kalbėjo. Bet po to anime pavirto į romantiką ir kai dauguma žmonių buvo nusiteikę matyti action, gavo romantinio anime dozę. Romantikai nė nepradėjo jo žiūrėti, o action anime laukę žmonės nusivylė. Dėl to manau ir sulaukė tiek daug kontraversijos šitas kūrinys.

                          Bet šiaip all-in-all buvo visai nieko, pirmasis tokio žanro anime, kurį mačiau, tai visvien truputį kabino. Bet galėjo autoriai kai kuriuos dalykus ir išimti bei pakeisti, manau tai būtų padarę šį anime tikru hitu.

                          Comment

                          • stella
                            Shooting Star


                            • 2008 09 15
                            • 146

                            #88
                            Pažiūrėjau šitą anime nes norėjau pati pamatyti, dėl ko čia tiek aistrų, be to per NJ kiek pamenu buvo nemažai žmonių kurie cosplayino šiuos veikėjus, tai kažkaip susidomėjau.
                            Iš tiesų man bent jau gan neblogai suėjo. Pasakyčiau kad buvo entertaining. Būna tokių filmų ar anime, kur suvoki, kad jie toli gražu nėra labai geri, tačiau gerai praleisti laiką galima. Taip man buvo ir čia. Pirmosios 2 serijos tikrai užkabino ir aš labai nekantriai laukiau, kol parsisiųs likusios, kad galėčiau toliau žiūrėti. Dinamikos buvo, intrigos buvo, ir siužetas nebuvo lengvai nuspėjamas. Net nepamenu, kada paskutinį kartą koks anime būtų mane taip užkabinęs

                            Spoileris:
                            Tačiau, manau kaip ir daugumai, tas entuziazmas išblėso prasidėjus antrajai daliai. Šis aspektas, sakyčiau, didžiausias serialo minusas. Žiūrėjau ir teko nuolat sau priminti, kad čia vis dar tas pats anime, tie patys veikėjai ir ta pati istorija. Deja, mano pasąmonė tuo iki galo taip ir neįtikėjo. ALO man nepatiko (matyt, man labiau prie širdies karžygiai, o ne elfai ). Galbūt nereikėjo jam skirti tiek laiko, anime visgi vadinasi Sword Art Online, tai veiksmo tame pasaulyje galėjo parodyti daugiau negu ALO, ir persikelti į naują pasaulį tik link serialo galo.
                            Antras dalykas, žinoma, ta sesutė. Nesakau, kad jos visai nereikėjo rodyti, manau, ji visai gerai pasitarnavo protagonistui pasiekti savo tikslo, tačiau ji lygiai taip pat gerai pasitarnavusi būtų ir jaučiant tik seseriškus jausmus, o ne romantinius. Aš kažkaip vis vyliausi kad galiausiai ji susičiulbės su kokiu kitu žaidėju ir pamažu pamirš broliuką, bet kur tau. Dabar jos istorijos plotmė taip ir liko neužbaigta. Ji juk ir toliau gyvens kartu su broliu, kartu žais žaidimą, nuolat jį matys, tad taško čia dėti negalima.
                            Asunos personažas perėjo keistą pasikeitimą. Tokia truputį šaltoka, savarankiška karjeros moteris staiga išskydo ir pasyviai laukė, kol ją išgelbės. Tiesa, kartą jai beveik pavyko pačiai išsigelbėti, bet come on, tą mygtuką reikėjo spausti greičiau, o ne sustingus svajoti apie tai, kaip tuoj ištrūksi į laisvę Pabaiga irgi buvo šiek tiek mėmiška, norėjosi kažko įspūdingesnio.


                            Štai tokia mano nuomonė. Minusų tikrai yra, bet mano minėtas entertainment kažkiek juos atsveria. Už tai duodu 8 balus.
                            _____


                            In the future 15 people will be famous

                            Comment

                            • nemesis
                              Super mega ultra rašytojas

                              • 2010 11 08
                              • 1178

                              #89
                              Naujametinė dovana fanams.

                              Comment

                              • Ruonis
                                Heresies,why not?


                                • 2013 07 19
                                • 93

                                #90
                                Autorius nemesis
                                Įdomu ar neprisvils su MMOTPS žanru :/
                                Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

                                Comment

                                Working...