Sword Art Online

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Autorius Miyata
    Tai kad beveik visa antra puse serialo jinai bande pamirst jos broli ir pradejo isimylet i Kirito, nezinodama kad tai jos brolis, tai cia negalima jos kaltint del kuo nors.
    Pagal mane tai yra tas pats, nes tas pats buvo rezultatas. Na manau mes vienas kitą supratom tai aš iš savo pusės baigiu.

    Comment

    • Kazuya
      Nusipelnes
      • 2011 04 03
      • 42

      #17
      Sio anime labiausiai laukiau iki siol, bet antra arc buvo nekokia, bet vistiek uz gerus ispudzius duodu 5/5 :P

      Comment

      • Tomas1516
        Naujokas
        • 2012 09 07
        • 4

        #18
        visu jus komentarai yra daugau mazau teisingi ir as atvirai neturiu ir be pridurti na aisku man irgi nelabai patinka kad sesuo isimyli savo broli ir tai kad asuna kat is aktivaus veikejo patampa pasive labausei asku kaip ir jums daugumai nepatiko kad pilnai neispilde idejos o ji tikrai gera ir galejo mazausei 50 seriju sukurti
        taip pat mane ludino labai trumpos kovu scenos ypac mane nuvile dvikova su Heathcliff pirmaujencio klano lyderiu tasik tikejausi bent puse serijos kovos uztruks bet kovo baiges gal po 20s
        na bet tie japonai zaurus toke ideja pusvelciu ismete

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #19
          Autorius Tomas1516
          taip pat mane ludino labai trumpos kovu scenos ypac mane nuvile dvikova su Heathcliff pirmaujencio klano lyderiu tasik tikejausi bent puse serijos kovos uztruks bet kovo baiges gal po 20s
          na bet tie japonai zaurus toke ideja pusvelciu ismete
          Nu ne, čia tikrai ir kategoriškai -1000. Kaip tik shouneninškų kovų čia aš visai nepasigedau.....

          Comment

          • ciombiukas
            Forumo maniakas




            • 2009 09 18
            • 463

            #20
            Na galiu konstatuot faktą, kad šitas SAO yra šių metų vienas iš geriausių matytų anime, tikrai jis buvo puikus, antra pusė nelabai man asmeniškai patiko, tačiau apskritai visas yra labai geras, užsimerkes duodu 5/5 nes tikrai vertas žiūrėjimo, nes istorija tikrai idomi ir įtraukianti. Ech, jau seniai nejutau to jausmo, kad peržiūri ir gaila, kad pasibaigė .
            Asuna the BEST

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Ozis

              #21
              tl;dr tuos zvaigzdziu karus. Tiesiog juokas ima matant gretinamus SAO ir Guilty Crown. Fate/Zero? Type-moon fanams dziaugsmas ir tiek, o ka kitiems su juo veikt?

              Akis uzkliuvo tik uz "nelogisku veiksmu" punkto. Cia reiktu suprasti smulkmena, kad ne visi mastom vienodai, ne visi mastom idealiai. Ne visi sugebam priimt teisingus ir optimalius sprendimus tuo labiau sudetingose situacijose. Tad be jokios abejones sutinku, kad dalis veiksmu SAO toli grazu ne patys optimaliausi ar logiskiausi, bet drystu teigti, kad beveik visi yra realistiski turinti omenyje konteksta. O situacija yra tokia, kad privalai pasirinkti - arba pasiryzti vegetuoti MMO arba rizikuoti del tikro gyvenimo. Tas pasirinkimas mano supratimu suzaistas labai gerai. Vieni bijojo, o kiti ne.
              Spoileris:
              Apie potion atsisakyma nieko neprisimenu, bet toks veiksmas gan realistiskas soko busenoje.

              Del zygiavimo i mirti, tai siulau prisiminti tos gildijos santvarka. Tai karine gildija, tad subordinacija ir paklusimas isakymams jos nariams yra esminis dalykas. Tad visai gali buti, kad jos nariai butu linke klausyti net bukiausiu isakymu. Juk vadas liepe! Idomu tik kaip ta gildija tvarkosi su dezertyrais (egzekucija?)


              Antroji arka man neitin patiko. Butu idealu, jei viskas butu pasibaige ties pirma arka. Bet nutiko kaip nutiko.

              Bendrai vaizdas buvo labai geras, o ziureti buti labai malonu. 9/10=5/5. Visgi metu anime titulo neduociau :P Nors turiu pripazinti, kad visai nenusivilciau, jei triumfuotu butent SAO.

              Comment

              • Lota :D
                Love and Peace~!

                • 2010 02 17
                • 239

                #22
                Man patiko, bet... per daug nesiplėsiu, bet kaip žmogui skaičiusiam visas noveles tai buvo... meh. Na, gal ne taip pasakiau. Animacija superinė, muzika taip pat labai patiko (ypač puikiai skambėdavo per kovas), veikėjus myliu. Bet. Na negaliu aš nelyginti su novelėm. Novelėse POV vietomis keitėsi, bet pagrinde istoriją pasakojo Kirito, todėl visą laiką žinodavom, kas vyksta jo galvoj ir kadangi buvo nemažai monologo, tempas buvo geresnis. Anime... ehm... "rimtoji" SAO (pirmosios arkos) dalis truko kiek, 4-5 serijas? Tiesiog truputį gaila, kad Kirito monologų neliko, jie buvo įdomūs. Antroji arka man yra nuobodžiausia iš visų arkų per 10 novelių.

                Šiaip atskirai paėmus, anime man patiko. Iš novelės į TV formatą jis perėjo kiek kitaip nei tikėjausi, bet vis vien gerai. Istoriją ir veikėjus myliu. Bet už įvairius jau kitų paminėtus trūkumus 10 rašyt negaliu, tad... 8-9. Ne, 9 vis vien geri įspūdžiai.

                Na, kadangi anime nesveikai populiarus, belieka tikėtis, kad gaus dar vieną sezoną

                Comment

                • ciombiukas
                  Forumo maniakas




                  • 2009 09 18
                  • 463

                  #23
                  Dabar pamačiau baisoka tendencija su SAO forumo prašo gija, prašau, nepadarykite taip kaip padarėte su HOTD gija, ten prasidėjo bereikšmiai barniai (čia tikrai tie žmonės žino apie ka kalbu ), taigi prašau, nepadarykime to paties ka padarėme su HOTD.

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • smiggs

                    #24
                    Sis anime kazkuo patiko, ypatc pradzia. Bet va idomu gal kas zino ar bus jo tesinys, nes vikipedijoj kiek skaiciau tai ten dar keli zaidimai yra aprasyti

                    Comment

                    • slicKrox
                      Catching some Zzzzs...




                      • 2012 08 01
                      • 2161

                      #25
                      Kokie geri bebūtų techniniai rodikliai, tačiau jeigu turinys silpnas, neatskleistas ir siužetas kiauras, jau niekas nepadės. Nesu įnikęs į MMORPG/RPG žaidimus, bet esu žaidęs, kaip ir daugelį kitų žanrų, tačiau bet kuris patyręs žaidėjas pasakys jog gera grafika ir veiksmas žaidimą nepadarys geru. Mačiau penkias serijas, todėl negaliu adekvačiai vertinti, bet iš visų šių metų matytų anime, kurių galbūt susidarys apie 8, "Sword art online" paliko silpniausią įspūdį iš visų matytų 2012 anime.

                      Konceptas tikrai vertas paminėjimo, iš kurio tikėjausi rimtesnio abiejų pasaulių tarpusavio demonstravimo ir vistimosi. Personažai silpnai vystomi, pilki, negyvi, nuobodus, kaip ir tolimesnė siužeto eiga. Kur gi tie įtraukiantis epiniai nuotykiai, intriga ir personažai ko derėtų tikėtis iš tokios epinės epopėjos ir kelionės? Nežinau į kurią auditoriją buvo akcentuojamas anime, tačiau tikrai ne man... Iš anime visiškai nieko nesitikėjau, tad bent jau nesijaučiu nusivylęs.

                      3/10 ir nedaugiau
                      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2013-01-21, 18:59.

                      Comment

                      • Nolikita

                        #26
                        Taigi .... Girdėjau girdėjau apie šį anime & nuspręndžiau - reik pažiūrėt . & tikrai galiu pasakyt , kad BUVO VERTA . Tai tikriausiai vienas iš geriausių mano matytų anime . Piešimas gražus , sound'ai taip pat , veikėjai įdomūs . Kovos gražios , labai . Tikrai duočiau 10/10 . BUT ! Too much romance . Well oh rly ... Tiek daug , kad net pradeda per gerklę lyst (na , bent jau man) . & šiaip nepatiko ta Asuna , I wonder why .. Taip pat pabaiga .. Kažkokia weird . Na , bet šiaip , manau duočiau kokius 8/10 . Tikrai vertas pažiūrėti anime !

                        Comment

                        • saras008
                          Naujokas
                          • 2012 09 18
                          • 8

                          #27
                          man sis anime buvo vienas is geriausiu duociau 9-10/10 nes jis buvo be priegaistu tiesiog ssssssssssssuuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrr i love it :3

                          Comment

                          • juudiiiss
                            Onna


                            • 2007 06 29
                            • 281

                            #28
                            Pradėjau žiūrėti, kadangi girdėjau labai daug gerų atsiliepimų, deja, anime mane stipriai nuvylė. Žinoma, tai skonio reikalas, tačiau veikėjai pasirodė neišvystyti ir kažkokie... Nežinau kaip tiksliai išsireikšti... Lėkštoki. Trūko normalių dialogų, viskas atrodė be galo vaikiška ir primityvu.
                            Spoileris:
                            Kai kažkur vidury anime pagrindiniai veikėjai susituokė, juokiausi iki nukritimo.
                            Galbūt kokiems trylikamečiams ir tinka, tačiau rimtiems anime mėgėjams šitą "online" vargiai rekomenduočiau...

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2910

                              #29
                              Autorius juudiiiss
                              Spoileris:
                              Kai kažkur vidury anime pagrindiniai veikėjai susituokė, juokiausi iki nukritimo.
                              Šeip mmorpg būna tokie "eventai". Be to, iš to buvo ir praktinė nauda.

                              Comment

                              • juudiiiss
                                Onna


                                • 2007 06 29
                                • 281

                                #30
                                Autorius Killerbee
                                Šeip mmorpg būna tokie "eventai". Be to, iš to buvo ir praktinė nauda.
                                Sutinku, esmę aš perpratau ir nesakau, kad ji buvo bloga. Tiesiog man susidarė toks vaizdas, kad kūrėjai norėjo padaryti veikėjus kuo labiau panašius (iš savo charakterio ir elgsenos) į savo metų paauglius, tačiau tuo pat metu stengėsi juos padaryti pernelyg suaugusius. Ši priešprieša man ir labiausiai užkliuvo. Galbūt jei veikėjai būtų bent kiek vyresni arba bent kažkaip kitaip pateikti?.. Nežinau, tikriausiai mano pažiūros yra tiesiog per senos šiam anime

                                Comment

                                Working...