Chrono Crusade

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Antonas

    #31
    chrno chrusade

    Pats geriausias matytas anime
    p.s. dar nedauk mates mates bet bandau visus gerauosius Anime pamatyti

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #32
      Labai patiko. Rozeta.... Patinka man tokios tvirtos mergaites. Normaliai ispletota romantine linija ko daznai pasigendu. Aion hentajiniai polinkiai labai linksmino. Buvo pora vietus kur pagalvojau "nu daba hentai kurejai pavarytu...". Truputis fanserviso i tema. O best characteris tai iskrypelis isradejas. Siuzetas dinamishkas, jokio uztempimo kaip Last Exile kuris man kazkiek prailgo. Best Gonzo kurinys man kol kas.
      Kas del pabaigos tai visai neoptimistine ji. II pasaulinis ant nosies, Aion gyvas ir sveikas. Nieks is principo nepasikeite.
      Seip as uzkietejes bedievis, bet religine tematika manes neerzino. Tai sioks toks rodiklis.

      Comment

      • Youka
        bishoujo

        • 2006 01 30
        • 335

        #33
        Autorius Antonas
        p.s. dar nedauk mates mates bet bandau visus gerauosius Anime pamatyti
        geriau ziurek ne "geriausius" o tiesiog anime ir tada suprasi, kurie tau yra geri, o kurie ne.
        tie geriausi kartais buna tikras popsas. ^^ nebent tau patinka.

        Comment

        • Kurotani
          Rimtas forumo narys

          • 2007 01 01
          • 119

          #34
          Autorius White
          WWI - prasidejo 1914, baigesi 1918.
          WWII - prasidejo 1939, baigesi 1945.

          Kazkaip nepatenka tas anime i nei vienas ribas
          Šiaip jau pilnai patenka, jei atidžiai žiūrėsite paskutinę seriją tai pamatysite kad ant Rozettos antkapio užrašyta 1912-1928, taigi 1-as pasaulinis puikiausiai telpa į šiuos laiko rėmus. Na o pereinant prie anime vertinimo: jis suuper!! Geras piešimas ir charakteriai, įdomi idėja ,bei "iki sielos gelmių" jaudinanti pabaiga almost best of da best! (savo sąraše duodu jam 2 vietą po rurouni kenshin ova)

          Comment

          • Likimo_Kalvis
            YOSH!!!

            • 2006 08 26
            • 378

            #35
            kol ziurejau buvau pakeretas Ion'o charo ir visa laikai elgiaus panasiai kaip isai nu kai perziurejau pora dienu buvau prislegts tokia graudi pabaiga
            Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

            Comment

            • Razielis

              #36
              Nu ką, neseniai pažiūrėjau pirmą epą ir mane netgi labai sudomino(o tai retai būna...), reiks visa peržiūrėt.
              P.S. Tai pat piešimas šaunus pasirodė. ^^

              Comment

              • dead_bird_DeLilah

                #37
                labai saunus anime, vienas is geriausiu kokius man teko matyti . tikrai vertas demesio, tik gal pabaiga atejo per greitai, noretusi daugiau kad butu seriju

                Comment

                • mindzze
                  Forumo vilkas

                  • 2007 05 18
                  • 375

                  #38
                  Sveiki! as naujokas , filmukas "Chrno Crusade" is tiesu man pats geriausias ne nesianiai baigiau ziuret paskutine serija , šio filmuko pabaiga istrigo gilai ir nikaip naliu pamirst , dar joks filmas taip manes nesugraudino kaip šis.

                  Comment

                  • Vinipuchas
                    Narys
                    • 2005 06 17
                    • 45

                    #39
                    Daviau visus 2
                    Animas pasirode nuobodus, ir labai nervina kai dramatiska pabaiga norimas sukurti "visumos" geras ispudis
                    Na bet cia tik mano nuomone

                    Comment

                    • hanaretsu
                      Beealzebub
                      • 2006 08 19
                      • 135

                      #40
                      Autorius Vinipuchas
                      Daviau visus 2
                      Animas pasirode nuobodus, ir labai nervina kai dramatiska pabaiga norimas sukurti "visumos" geras ispudis
                      Na bet cia tik mano nuomone
                      Aš taaip nemanau, man visos serijos paliko gerą įspūdį, o tie anime kurių tik pabaiga būna gera paprastai nepažiūrimi iki galo nes nematoma reikalo kankintis. O aš ilgai kankinausi su savo netu kol tas "vidutines" serijas parsisiunčiau, ir devaži, buvo verta.

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2910

                        #41
                        Perskaiciau ir manga. Labai patiko, bet pabaiga visiskas briedas imho.
                        Spoileris:
                        Kur ten Chrono buvo tiek laiko dinges neaisku. Pries Rozetos mirti teikesi pasirodyt dydvyris blyn. Ir Dar Stella 1999 metais su is kazkur atsirado....
                        . Vienzo super jei ne epilogas. Anime pabaiga man daug labiau patiko o pati istorija mangoje. Maziau religijos daugiau fantastikos ir veiksmo.

                        Comment

                        • mindzze
                          Forumo vilkas

                          • 2007 05 18
                          • 375

                          #42
                          [QUOTE=hanaretsu;41561 O aš ilgai kankinausi su savo netu kol tas "vidutines" serijas parsisiunčiau, ir devaži, buvo verta.[/QUOTE]
                          As ir pritatariu.As ir ziuredamas vidurines serijas poto kialias praleidau ir toliau paziurejau , bet gryzes adgal labai gailejausi kad nepaziurejau visu is eles , tai buvo mano mano pirma pamoka ,kad idomiausia ne pabaiga o visas anime

                          Comment

                          • niekšas
                            forumo idiotas

                            • 2006 08 23
                            • 544

                            #43
                            Autorius mindzze
                            As ir pritatariu.As ir ziuredamas vidurines serijas poto kialias praleidau ir toliau paziurejau , bet gryzes adgal labai gailejausi kad nepaziurejau visu is eles , tai buvo mano mano pirma pamoka ,kad idomiausia ne pabaiga o visas anime
                            Jei anime geras, tai visos serijos įdomios. O jei įdomios tik pirmos ir paskutinės tai anime nedaug vertas. Nelabai ir mačiau kol kas tokių. gal nebent sailor moon.

                            Comment

                            • Seraphita

                              #44
                              Parsisiusiu, paziuresiu ir pasakysiu ^^ wa tik db pasakykit ar verta siustis

                              Comment

                              • SataNa
                                Mind Zone



                                • 2008 02 15
                                • 600

                                #45
                                katik baigiau zhieti Death Note ir pradejau zhieti Chrno Crusade :P Jau ish pirmos serijos rashau 5/5
                                Kartoškė

                                Comment

                                Working...