Chrono Crusade

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • maiindeg

    #16
    viena idomiausiu ir geriausiu anime filmuku kuriu maciau siuzetas ir pati istorija labai sudomino unikalumu ir savo grazumu ten yra dauk kovu ir normalei smurto seip man patiko jis labai net

    Comment

    • Tsume200
      Narys
      • 2006 10 22
      • 55

      #17
      /m\^_^/m\

      nuuuu....anime...lol......super...hehe patiko xD...net labai patiko...
      sigpic
      Save me from nothing Ive become

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        #18
        Ir visdelto kokia ziauri ir nemaloni pabaiga...

        Comment

        • Neoner
          We're the Unbound


          • 2005 12 28
          • 109

          #19
          Kodėl? Labai net faina, kad ir liūdnoka, bet prieš mirdami gi jie buvo laimingi. Na bent man taip atrodo

          Comment

          • niekšas
            forumo idiotas

            • 2006 08 23
            • 544

            #20
            Autorius Neoner
            Kodėl? Labai net faina, kad ir liūdnoka, bet prieš mirdami gi jie buvo laimingi. Na bent man taip atrodo
            Nu taip,bet vargšė Rozetė dar norėjo pagyventi... tokia jauna mirė,tik 16m
            Nespėjo nei su Joshua(kurio nemate 4 metus)pabendraut,net nepašnekėjo su juo normaliai,net nesusitiko su juo po to kai jis tapo normaliu(nebe raguotu).Buvo tiesiog žiauru žiureti kai jai buvo likus gyvent paskutine minute .**** ziauri pabaiga ir nesamonė kad taip greitai Aion`a nužudė.Nu aišku viskas nesibaige labai tragiškai,bet didelis stresas kai per tris serijas 70proc.veikėjų išmiršta(po to kai per 20 serijų spėji prie jų prisirišt).Na Rozetė mirė laiminga(daugmaž),bet ji mirti visai nenorėjo,dar pati sakė kad norėtu dar bent šiek tiek pagyventi.O ir Chrono jai buvo pažadėjes kad neleis jai mirti,nesvarbu kokia kaina.Ir jis tada atrodė toks bejegis,atrodė kad padarytų bet ka, kad tik ji dar pagyventų.O svarbiausia jis jautėsi del to kaltas,nes jis jos gyvenima ir "suvartojo".
            Na viskas aišku buvo parodyta labai gražiai - besileidžianti saulė,gražus vakaras ir jie buvo tik dviese...
            Šiaip gražiai viskas buvo parodyta,bet vistiek nemėgstu kai taip baigiasi

            Comment

            • Neoner
              We're the Unbound


              • 2005 12 28
              • 109

              #21
              kažkaip nerašai pagal savo nick'ą . Nu man pabaiga kaip tik pasirodė net labai laiminga, o pagalvok kokia ji turėjo būti, kai aion'as pasigrobė rozetę.

              Comment

              • niekšas
                forumo idiotas

                • 2006 08 23
                • 544

                #22
                Autorius Neoner
                kažkaip nerašai pagal savo nick'ą . Nu man pabaiga kaip tik pasirodė net labai laiminga, o pagalvok kokia ji turėjo būti, kai aion'as pasigrobė rozetę.
                niekshas irgi turi jausmus .siaip tai man labiausiai gaila buvo Aion`o,bet pabaigoj paaiskejo kad jis amzinas ir nemirtingas .O kaip butu baigesi kitiems(tipo pasauliui) tai man kazkaip neydomu buvo,man tik veikejai rupejo.Netgi buvau uz Aion`a.Nu bet kaip buvo taip,tik pasistenge kurejai dauguma veikeju isgalabyt ,bet animas gavosi geras.
                Na, o pagal to anime "charaktery" tai Chrno ir Rozete turejo nukelaiuti y roju ir ten ilgai ir laimingai gyventi ,tik kad nebuvo nieko panasaus parodyta,bet leista suprast.

                Comment

                • Evil_of_Darknesz
                  Suicide is painless...

                  • 2006 04 09
                  • 998

                  #23
                  Nu aprasymas patiko tikiuosi patiks ir anime db eisiu siustis....

                  Comment

                  • voiceofdeath
                    Rimtas forumo narys

                    • 2006 10 23
                    • 119

                    #24
                    Saip is chrno crusade idomiausi chartai man Chrono ir Az net nezinau kodel. Aionas megino sukurti geresni pasauli isnaudodamas kitus ir neaisku jis mire ar ne.Kas del Chrono klausimas kilo kodel jis negalejo atgal ragu prisiaugint kaip kad Joshuai priaugino Aionas.
                    Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                    Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                    Comment

                    • niekšas
                      forumo idiotas

                      • 2006 08 23
                      • 544

                      #25
                      Autorius voiceofdeath
                      Saip is chrno crusade idomiausi chartai man Chrono ir Az net nezinau kodel. Aionas megino sukurti geresni pasauli isnaudodamas kitus ir neaisku jis mire ar ne.Kas del Chrono klausimas kilo kodel jis negalejo atgal ragu prisiaugint kaip kad Joshuai priaugino Aionas.
                      Aionas nemire jis nemirtingas .
                      O del ragu,tai Aion`as irgi ju negalejo atgal prisiaugint,tai galim daryt prielaida,kad demonas netekes ragu,lieka be ju forever.Nors gali juos naudoti kaip ginklus,ir ju (ragu) galios vistiek islieka,nes Chrono jais "uzsalde" Aion`a.

                      Comment

                      • Artermisa

                        #26
                        Zhiariaj patiko man sitas anime ^_^ gana mielas pirshimas

                        Comment

                        • Airiem

                          #27
                          ammm.....na 5 bent jau man lb patiko paskutinės serijos

                          Comment

                          • Tsume200
                            Narys
                            • 2006 10 22
                            • 55

                            #28
                            sauni^^ optimistiskai nustatanti anime;]
                            sigpic
                            Save me from nothing Ive become

                            Comment

                            • Sasumi
                              AquariusKiss

                              • 2006 08 06
                              • 190

                              #29
                              eilini karta sakau,labaj patiko,ypac...paskutinis ep... jin tokia jauna buvo...tik 16... berods...
                              ir dar pradzia labai idomi,aj dar vienas,tik nzn kelintas ep,ten kur Rosette "soko" su Chrno
                              Paskutinis pakeitimas nuo Sasumi; 2006-11-22, 20:39.

                              Comment

                              • Neko-ears

                                #30
                                Oh..sitas anime man ziauriai patiko,net nzn kodel;D
                                veikejai kurie labiausiai patiko:Aion,Chrono,Rozeta...
                                kartais lb "sunervindavo"(na istikru tai nesiparindavau lb bet neesme) ta kur maza mergyte veliau atsiradusi,sviesiaplauke kuri isliko is ju kompanijos(chrono,rozele,s.su savo tarnu ir ji) vienintele,uzkrito vardas;]

                                Comment

                                Working...