Mirai Nikki

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1178

    #31
    Ar verta žiūrėti toliau, jeigu pagrindinis veikėjas po 3 episodų taip užkniso, kad norisi 2 Magnum 500 kulkas į smilkini susivaryt?
    Paskutinis pakeitimas nuo nemesis; 2013-06-15, 17:49.

    Comment

    • Buiwis
      \(⌒ヮ⌒)/


      • 2008 07 22
      • 121

      #32
      Ech.. Keistas anime buvo... Pati idėja su ateities dienoraščiais yra super, tačiau beveik neišnaudota. Skirkit minutėlę ir pafantazuokit, kas būtų gavesi, jei dienoračsius būtų turėję tokie stiprūs aukšto IQ personažai kaip Kira ir L iš death note. Taip, būtų išėję kažkas nuostabaus. O dabar kovos labai trumpos, neapgalvotos ir beveik nevyksta mindgame'ai, ko aš su kiekvienu epizodu nesėkmingai laukiau
      Spoileris:
      Na, kai Akise mėtė monetą buvo turbūt vienintelis epizodas, kai akistata tarp dviejų pusių buvo neblogai apgalvota (bent jau iš vienos pusės)

      Vistiek blogiausias dalykas buvo pagrindinis veikėjas. Man nepatinka bestuburiai besmegeniai bailiai, bet tai pirmas veikėjas kuris toks nevykęs, kad jį norisi šaukštu uždaužyt, nes greitos mirties jis nevertas. Skauda žiūrėt į jį. Asmenybė neegzistuojanti, o ir jos užuominos nepastovios. Nuo žiumbiančio buožgalvio, iki šaltakraujo roboto iki atgal vėl žliumbiančio buožgalvio iki dar velniai žino ko jokio pereinamo periodo, tiesiog staigūs ir sunkiai paaiškinami šuoliai, jokio vystimosi. Atmintis jam irgi šlubuoja, arba ja nesinaudoja priimdamas sprendimus.
      Spoileris:
      tie jo epizodai kai jis "Yuno tik paprasta miela mergaitė" ir jis visiškai pamiršta kad nesenai ji maudėsi jo priešų kraujyje


      Pagalbiniai veikėjai vaizdo labai negadina (nors šalia Yukiteru bet kas neblogai atrodytų), nors jų veiksmai dažnai keisti ir nenaturalūs, normaliai nepaaiškinta jų motyvacija.
      Spoileris:
      pavyzdžiai
      • Kažkaip įdomu, kaip penkiametis (?) vaikas taip lengvai gavo dujokaukę, nuodų švirkštuose ir nuodingų dujų... O dar ir iš kažkur tiksliai žino kas jo tėvams kraujagysles ištuštino.
      • Visiškai nepaaiškita, kaip visi kiti susipažino ir kas juos Deus ex Machina? Iš vis, kodėl tas dievas byra gabalais?
      • Kodėl visi taikosi TIK į Yuki? (na išskyrus tą penkiametį)



      Na vieną gerą dalyką šis anime turi. Yuno. Pirma mano matyta yandere, o tai man visai patiko. Ne tik kad ji dalyvauja visose veiksmo scenose, bet ir galva moka pasinaudoti (skirtingai nei dauguma kitų). Na ir jos veiksmų motyvacija aiški . Yuno vienintelis kiek labiau askleistas veikėjas (gaila kad tai įvyksta tai anime pabaigoje). Faktas toks, kad išgirdus Mirai Nikki į galvą ateina Yuno, o daugiau nieko neatsimeni ir tai yra gerai, nes istorija ir veikėjai tokie nevykę ir neįsinimtini. O su Yuno asocijuojasi patirtos teigiamos emocijos. O kai atsimeti tik gerą, tai ir pamiršti, kad visa kita buvo nekažkas...

      Na dar soundtrackas neblogas neblogas buvo, piešimas mano akiai įtiko.

      Mirai Nikki yra keistoje vietoje, anime lyg ir bando būti rimtas, tačiau tai visiškai nepavyksta (tokios nevisiškai vietoje humoro scenos, sugriauna kartais sukuriamą šiurpią atmosferą). Toks per daug shounen'iškas...

      Anime man nepatiko, net gi nuvylė, bet vis tiek nesigailiu kad peržiūrėjau ir netgi rekomenduoju kitiem pabandyt pažiūrėt. Mirai Nikki vertas dėmesio vien dėl Yuno (nes bent jau aš kažko panašaus dar nebuvau matęs), pažiūrėkit pirmus 4-5 epizodus, ir jei Yukiteru nenuvarys į ankstyvą kapą ir Gasai Yuno patiks, turbūt sužiūrėsit iki galo. Nes praėjus metam blogi dalykai ir atminties dings, o Yuno pasiliks (priešingai nei su daugeliu kitų anime, nes kai pagalvoju apie DTB atsimenu tik 2 sezoną ir pasidaro liūdna). Parašiau šį komentarą nes anime matytas senokai, nelabai ką bepamenu pat wallpaper'į su Yuno kažkur pamačiau ir užplūdo teigiamos emocijos.

      Nieko gero, 3/5 bet pabandyti pažiūrėti verta
      Paskutinis pakeitimas nuo Buiwis; 2014-02-22, 21:38. Priežastis: beraštis aš...

      Comment

      • GeoPrey
        Naujokas
        • 2014 02 03
        • 16

        #33
        Viskas būtų tiesiog idealu jeigu ne per daug "išprotėjusi" Yuno ir baikštusis Yuki (nors ir ne visą laiką taip buvo, bet man tai užkliuvo), o ir pabaiga buvo gan neužbaigta man, bet šią problemą visiškai išsprendė Redial neskaitant šių minusų pati anime labai patiko - DIDŽIULIS 5/5

        Comment

        Working...