Another

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #31
    Autorius Hellsing_lover
    Mistikos buvo, smurto ir pasimėsinėjimo irgi.
    Nu tai ko tau daugiau reikia? Niūri ir tamsi atmosfera irgi buvo. Kūrėjai viską darė, kad tau patiktu, bet nepavyko. Būna....
    Ir be to, kas čia dar per priekabės piešimui? Su piešimu geriau tegu eksperimentuoja tie, kurie daugiau nieko pasiūlyt nesugeba.

    Comment

    • Hellsing_lover
      Purinsesu no Darukuneso




      • 2007 02 15
      • 1318

      #32
      Autorius Killerbee
      Nu tai ko tau daugiau reikia? Niūri ir tamsi atmosfera irgi buvo. Kūrėjai viską darė, kad tau patiktu, bet nepavyko. Būna....
      Ir be to, kas čia dar per priekabės piešimui? Su piešimu geriau tegu eksperimentuoja tie, kurie daugiau nieko pasiūlyt nesugeba.
      Na, likau apgauta su siaubo prierašu ir tai mane įskaudino
      O kodėl negalima norėti tobulo varianto ir kaskart iš anime reikalauti ko nors geriau? :]

      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #33
        Autorius Hellsing_lover
        Na, likau apgauta su siaubo prierašu ir tai mane įskaudino
        O kodėl negalima norėti tobulo varianto ir kaskart iš anime reikalauti ko nors geriau? :]
        Na šuns balsas į dangų neina. Muzika užsako Japonijos rinka. Anyway, reikalauti galima, bet reikia vertinti ir tai ką turime.

        Comment

        • mattusha
          Rimtas forumo narys

          • 2012 01 18
          • 187

          #34
          Gan neblogai susižiūrėjo šitas anime. Istorija įtraukianti, įtampa išlaikoma iki pat galo, tikrai nenuspėjamas veiksmas anime su gerai išplėtotu detektyvo žanru pilnu paslapčių. Bet kai daugelis minėjo per trumpas ir su logikos trūkumais.. Mano nuomone nors ir gerai buvo sukurta atmosfera ,bet siaubo žanru tikrai labai nesuspindėjo, veikėjai nelabai nustebino labai mažai išplėtoti net vardus pamiršau kaikurių bežiūrėdamas, kažkaip neradau favoritu. Bet apibendrinamai galiu teikti ,kad anime tikrai neilinis paslapčių detektyvų ir siaubo mėgėjams tūrėtu patikti duodu 9/10 arba 5/5.

          Comment

          • Gvauz
            Naras
            • 2006 11 18
            • 271

            #35
            man šiaip įdomu ką jūs laikote siaubo anime tada?

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #36
              Autorius Gvauz
              man šiaip įdomu ką jūs laikote siaubo anime tada?
              Nežinau, nemačiau nei vieno tikro, nors pretendentų buvo daugiau nei 600. Todėl siaubo anime vadinu bent kažką į temą. Another tikrai ne mažiausiai to nusipelnęs.

              Comment

              • Hellsing_lover
                Purinsesu no Darukuneso




                • 2007 02 15
                • 1318

                #37
                Autorius Killerbee
                Na šuns balsas į dangų neina. Muzika užsako Japonijos rinka. Anyway, reikalauti galima, bet reikia vertinti ir tai ką turime.
                Mhm, greičiau tos japoniškos rinkos skonis pasikeistų

                Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                Comment

                • .RECAni
                  Rimtas forumo narys

                  • 2010 04 03
                  • 152

                  #38
                  Autorius Gvauz
                  man šiaip įdomu ką jūs laikote siaubo anime tada?
                  Man idomu ka jus asmeniškai laikote siaubo busena? Vienam voras sukels siauba, kitam padetis be iseities, treciam siurpi muzika, tamsa ir t.t. Man "MONSTER" serialas yra tipiskas pavyzdys kaip meistriskai galima manipuliuoti zmogaus emocijomis, kurios sukels rimta psichologine busena - siauba. Truputis mistikos ir sviesaus gyvenimo protarpiai, bet bendrai paemus "MONSTER" yra vienas iš tikrų siaubo serialų.

                  Comment

                  • Absurdëh
                    AZ Fairy


                    • 2011 03 21
                    • 524

                    #39
                    hahaha...žudanti atmosfera - šaunu. Tik žiūrėjau kažkaip nesusikaupęs ir nuobodžiai, daug tikėjaus, gavau biškį ne tą. Ir aišku dėl šios priežasties, nieko aš ten nenuspėjau, viskas daugmaž buvo siurprizai, kas man ir patinka, nors jau buvau susispoilines dėl amv.
                    Siaubo filmų atributai ir ta papūga labai neigimai veikė (buvau parašęs varna, buvo ir jų). Lėlės kaip iš gits, atrodo tuoj atgis ir šoks su peiliu, bet nahh.
                    Ir taip, naujas, visų mėgstamas veikėjas, Misaki Mei,- nors išvaizda - norma, visur ir taip pilna eyepatchu ir žaliu-raudonu akiu, va kas daro šitą veikėją tokiu "vizualiai geru". Bet jeigu rimtai pirmą kart atkreipiau dėmesį/patiko balsas (voice actor) ir kalbėjimo manieros. A Kar dinga visi kiti mana "gražieji" veikėjai?
                    Spoileris:

                    Pabaiga: mansion, doors, footsteps, gore, survival... = atsiminiau "rezident evil" (game series)
                    Spoileris:
                    Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2012-04-22, 21:14.
                    d9 || amvorg || amvazar'17

                    Comment

                    • Tomohara
                      Naujokas
                      • 2010 06 22
                      • 1

                      #40
                      Peržiūrėjau nuo pirmos iki paskutinės minutės, geras siaubo žanro pavyzdys, labai patiko piešimo stilius, ypač pabaigoje , kai viskas išsisprendė- labai spalvinga šilta aplinka. Tokį serialą apibūdinčiau- tegul kraujas liejasi laisvai, gal tik erzino logikos trūkumas, todėl ir nuvertinau iki stipraus 3

                      Comment

                      • Nismo
                        Narys
                        • 2008 10 24
                        • 90

                        #41
                        Labai geras kurinukas tikrai neeilinis kuris mane itraukė labai ir norėjosi vis daugiau, o pabaiga tai isvis wtf net negalvojau, kad jinai bus toji extra tikrai patariu visiems paiureti.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Nismo; 2012-04-27, 22:19. Priežastis: .....

                        Comment

                        • Gaara69
                          Naujokas
                          • 2011 09 30
                          • 9

                          #42
                          ..

                          Tikrai labai geras.
                          Paskutinis pakeitimas nuo Gaara69; 2012-07-23, 13:40.

                          Comment

                          • Perla
                            Rašytojas

                            • 2010 04 06
                            • 223

                            #43
                            Jei kam įdomu, tai live-action jau yra pilnas anonsas. Iš anonso matyti, kad mirtys labai skiriasi. Tikiuosi, kad filmas nesusimaus.

                            Comment

                            • Squalleh
                              .MØNSOON.



                              • 2009 01 12
                              • 1892

                              #44
                              Susimaus. Aišku būtų faina jeigu klysčiau ir išeitų tokia staigmena kaip su Detroit Metal City, bet čia esu tiesiog tikras, jog sugadins viska.

                              Comment

                              • Miesto_Druidas
                                the journeyman



                                • 2010 08 17
                                • 1515

                                #45
                                Kažkaip pigiai atrodo, Mirai Nikki jau sudirbo su serialu (mano nuomone), manau čia gali būti tas pats.

                                Comment

                                Working...